صفحه 14 از 44 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 434

موضوع: عوارض خروج از کشور (معافیت / پرداخت)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : خدمت غیر ارزی وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط Jupiter1 نمایش پست ها
    درود.
    ممنونم میلاد عزیز از راهنمایی کاملت.
    من متاسفانه تهران نیستم. آیا ایشان شماره تماسی دارند که بتونیم باهاشون تلفنی صحبت کنیم؟
    متشکرم
    زنگ بزنید وزارت علوم بعد بگید با خانم خسروی اداره اعزام با هزینه شخصی کار دارید. تلفن رو هم ندارم فکر کنم بتونید از 118 بگیرید. توصیه من اینه که اول صبح زنگ بزنید، ایشون معمولا سرشون خیلی شلوغه و ممکنه با حوصله جوابتون رو ندند!

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : خدمت غیر ارزی وزارت علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط bestboy نمایش پست ها
    بله میلاد جان این نامه وزارت علوم خطاب به اداره گذرنامه رو قبل از اینکه ببرم دفتر پ+10 بردم شهرآرا و انگار مشخصات نامه رو در سیستم وارد کرد و بعدش یک مهر آبی رنگ بالای برگه زدند که بردم دفتر پ+10 یک کپی هم گرفتم همون موقع.ممنون از راهنماییت
    پس معاف هستید. برای دریافت ویزا هم اگه میخواید خارج بشید لازم نیست عوارض خروج بدید. کلا تا یک تاریخی بطور کلی از پرداخت عوارض معاف هستید، هر چند بار هم که خواستید میتونید از کشور خارج بشید.

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خدمت غیر ارزی وزارت علوم (تخفیف بلیط هواپیما و معافیت عوارض خروج)

بچه ها یه سوالی. من وقتی درخواست نامه به اداره گذرنامه بزنم اگر تایید بشه از کجا باید برم نامه رو بگیرم؟ از خود اداره گذرنامه؟؟
    و اینکه من چون برای کانادا اقدام کردم احتمالا باید یه سفر ترکیه هم برم (اگه ویزا بگیرم برای گرفتن ویزام. نمیخوام هم بدم کسی. میخوام خودم برم.). اگر این نامه من صادر بشه و من بخوام برم ویزای کانادامو بگیرم، برای ترکیه هم دیگه هیچ عوارض خروجی نمیدم؟ (کلا ترکیه هم عوارض خروجی داره؟)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : خدمت غیر ارزی وزارت علوم (تخفیف بلیط هواپیما و معافیت عوارض خروج)

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    بچه ها یه سوالی. من وقتی درخواست نامه به اداره گذرنامه بزنم اگر تایید بشه از کجا باید برم نامه رو بگیرم؟ از خود اداره گذرنامه؟؟
    و اینکه من چون برای کانادا اقدام کردم احتمالا باید یه سفر ترکیه هم برم (اگه ویزا بگیرم برای گرفتن ویزام. نمیخوام هم بدم کسی. میخوام خودم برم.). اگر این نامه من صادر بشه و من بخوام برم ویزای کانادامو بگیرم، برای ترکیه هم دیگه هیچ عوارض خروجی نمیدم؟ (کلا ترکیه هم عوارض خروجی داره؟)
    از وزارت علوم باید بگیرید! عوارض خروج از مرز هوایی کشور 55 هزار تومنه (همه کشورها) ولی شما اگه دانشجو باشید و از سمت وزارت علوم تایید شده باشید و همچنین نامه وزارت علوم رو در دبیرخانه اداره گذرنامه ثبت کرده باشید، هر کجا که خواستید برید معاف هستید.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    از وزارت علوم باید بگیرید! عوارض خروج از مرز هوایی کشور 55 هزار تومنه (همه کشورها) ولی شما اگه دانشجو باشید و از سمت وزارت علوم تایید شده باشید و همچنین نامه وزارت علوم رو در دبیرخانه اداره گذرنامه ثبت کرده باشید، هر کجا که خواستید برید معاف هستید.
    خیلی ممنون.
    الان که باید برم خود وزارت علوم شما میدونید وقتی درخواست میدیم برای اون نامه چه زمانی آماده میشه و اینکه اگر دیرتر برم هم باز میتونم بگیرم؟ یا باید حتما توی یه بازه زمانی مشخص برم؟
    چون من اصفهانم و توی این هفته میرم تهران اما نمیدونم کی بهم وقت بدن که به هردو تا کارم باهم برسم و نخوام دوباره برم تهران.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من الان درخواستمو توی نشا ثبت کردم برای نامه. برام تاریخ مواجعه رو زده 15 شهریور. این تاریخ که دیگه به درد من نمیخوره. میشه راهنمایی کنید من میتونم حضوری برم و درخواست نامه رو بدم؟
    یا اینکه این تاریخ بیخودیه و مثلا چند روز دیگه درخواست من بررسی میشه و جواب میده؟ پیشاپیش ممنون از توضیحاتتون.
    ۵۸۴۳۹ ۱۳۹۱/۰۴/۱۰ نامه به اداره کل گذرنامه (خروجي) چهار شنبه 15 شهريور 1391 درخواست شما به اداره کارشناسي ارسال شده است. لطفا از این طريق منتظر نظر کارشناس مربوطه باشيد.
    حضوری برین بهتون می دن نامه رو.
    من امروز وزارت علوم رفتم واسه گرفتن نامه معافیت از پرداخت عوارض.
    گفتم معافیت کفالت دارم. گفت اگر نامه بگیری هر بار که بخوای بری بیای باید از وزارت علوم نامه بگیری یعنی شبیه کسی که سربازی نرفتی می شی.نمی دونم حرفش تا چه حد درست بود ولی منو منصرف کرد از گرفتن نامه.

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidkiani نمایش پست ها
    حضوری برین بهتون می دن نامه رو.
    من امروز وزارت علوم رفتم واسه گرفتن نامه معافیت از پرداخت عوارض.
    گفتم معافیت کفالت دارم. گفت اگر نامه بگیری هر بار که بخوای بری بیای باید از وزارت علوم نامه بگیری یعنی شبیه کسی که سربازی نرفتی می شی.نمی دونم حرفش تا چه حد درست بود ولی منو منصرف کرد از گرفتن نامه.
    آخه من که معافیت و اینا نمیوام...!!! دخترم...!!! ضمن اینکه من اگر بتونم الان نامه رو بگیرم به نفعمه. چون این دوماهه چند تا سفر خارجی دارم که اینجوری حدود 300، 400 تومن نمیدم...!!! تازه ترکیه و خود کانادا هم هست. (خود به خود پول بلیط برای گرفتن ویزا از ترکیه تقریبا در میاد...!!! بالاخره اصفهانی چیزی گفتن. نمیشه که از سر این پول گذشت...!!!)
    ممنون از جوابتون ولی یه سوال دیگه. برای رفتن به وزارت علوم چیز خاصی میخوام؟ یا همینطور برم دم در بگم میخوام برم تو؟ همون شهرک غرب هم برم دیگه. درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

من واسه اونایی که انواع معافیت های سربازی دارن رو گفتم.خوش به حال شما که وضعیتتون فرق داره :دی
    چیز خاصی لازم نیست.یه کارت شناسایی ببرین همراهتون که اگر اگر الکی گیر داد نشون بدین.معمولا گیر نمی دن.
    میدان صنعت خیابان هرمزان.سر راست آدرسش راحت پیدا می کنین.

Senior Member

سلام
    من هم مشکل shibaak را دارم من هم اصفهانم و الان که سایت نشا درخواست دادم اون تاریخ شهریور را واسم زده. حالا با فرض اینکه من بکوبم بیام تهران و نامه را بگیرم بعدش چی میشه؟ کار دیگه ای هم باید انجام بدم با اون نامه یا روز پروازم می برم فرودگاه و بعد می گن برو نمی خواد خروجی بدی؟ آخه اینگار یکی از بچه ها نوشته بود چیزی تو پاسپورت ثبت میشه یا نمی دونم می ره تو سیستمشون می زنن تو کامپیوتر می فهمن. یکی این پروسه را درست حالی ما کنه.
    نامه پذیرش را ببرم وزارت علوم کافیه یا باید I20 هم همرام باشه؟

ApplyAbroad Veteran

من الان درخواستمو توی نشا ثبت کردم برای نامه. برام تاریخ مواجعه رو زده 15 شهریور. این تاریخ که دیگه به درد من نمیخوره. میشه راهنمایی کنید من میتونم حضوری برم و درخواست نامه رو بدم؟
    یا اینکه این تاریخ بیخودیه و مثلا چند روز دیگه درخواست من بررسی میشه و جواب میده؟ پیشاپیش ممنون از توضیحاتتون.
    ۵۸۴۳۹ ۱۳۹۱/۰۴/۱۰ نامه به اداره کل گذرنامه (خروجي) چهار شنبه 15 شهريور 1391 درخواست شما به اداره کارشناسي ارسال شده است. لطفا از این طريق منتظر نظر کارشناس مربوطه باشيد.
    لازم نیست به این تاریخ توجه کنید، هر موقع برید کارتون راه می افته، فقط شماره پرونده رو فراموش نکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)