صفحه 26 از 44 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 434

موضوع: عوارض خروج از کشور (معافیت / پرداخت)

Member pkhamid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : معافیت از پرداخت عوارض خروج از كشور؟

دوست عزیز یعنی شما میگی بریم فرودگاه بگیم دانشجو هستیم بعد اگه قبول نکردن بریم پرداخت کنیم؟؟ ( چطوری متقاعدشون کنیم که دانشجوییم؟؟) .... بعد مگه این معافیت از پرداخت عوارض نباید تو سیستم ثبت بشه از قبل؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    دوست من
    شما وقتتو صرف این کارها نکن....گرفتن اون نامه برای شما محدودیت ورود و خروج از کشور رو ایجاد میکنه...فقط بدرد کسایی میخوره که سربازی نرفتن
    دوباره میگم که شما هنگام گیت خروجی میتونید عوارض رو ندید؛ با توجه به این موضوع که دانشجو هستید...من و چندتا از دوستانم همینجوری معاف شدیم...لازمه بگم که حتی دفعه اول (قبل از ثبت نام در دانشگاه) هم افتاد و عوارضی پرداخت نکردیم
    کافیه آفیسر عوارضی رو قانع کنید که دانشجویید
    از ما گفتن بود
    سابکلاس 574 -- دلیوری: 16 دسامبر؛ دریافت شماره پرونده: 14 ژانویه ؛درخواست مدیکال، رزومه: 19 ژانویه؛انجام مدیکال: 22 ژانویه؛ارسال مدیکال به امان: 28 ژانویه؛ گرنت ویزا: 27 فوریه (شروع دوره: 1 آپریل)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pkhamid نمایش پست ها
    دوست عزیز یعنی شما میگی بریم فرودگاه بگیم دانشجو هستیم بعد اگه قبول نکردن بریم پرداخت کنیم؟؟ ( چطوری متقاعدشون کنیم که دانشجوییم؟؟) .... بعد مگه این معافیت از پرداخت عوارض نباید تو سیستم ثبت بشه از قبل؟؟؟
    خیر...سیستم که نه تنها نداره، خیلی هم شیر تو شیره!
    اثبات دانشجو بودن بر اساس نوع ویزایی هست که بهتون داده شده و روی لیبل ویزا در پاس درج شده
    با اینکه در مورد کیس ما، استرالیا ویزای الکترونیکی داره و تو پاس لیبل هم حتی نمیزنن، به افسری که مهر خروج میزنه گفتم دانشجوام و معافم ، اما قبول نکرد..گف برو با رئیسم صحبت کن که به یه اتاقی همون بغل اشاره کرد
    من پرینت سیاه سفید ویزای الکترونیکی رو نشون دادیم، اول یکی از آدمای اونجا میگفت نه و این برگه اصلا ویزا نیس که! اما بعد از ارائه توضیحات، قبول کرد و پشت کارت پروازم رو امضا کرد
    امضا رو که نشون گیت خروجی دادم، بالاخره قبول کرد و مهر زد
    شما هم میتونید مثل من ریال همراهتون داشته باشید تا اگر در شرایطی قرار گرفتید که چاره ای جز پرداخت مبلغ ناچیز عوارض شدید، گرفتار نشید
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Member pkhamid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. The University of Queensland

ممنون از توضیحتون.... شما پاسپوتتون عادی بود یا دانشجویی؟؟؟ چون من پاسپورتم دانشجویی هست حتی مهره خروج هم داشتم تا اول دی 1392 ولی الان دیگه معافیت سربازی رو گرفتم و نمی دونم برم پاسپورتم رو عادی کنم یا نه؟
    ممنون میشم نظر بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    خیر...سیستم که نه تنها نداره، خیلی هم شیر تو شیره!
    اثبات دانشجو بودن بر اساس نوع ویزایی هست که بهتون داده شده و روی لیبل ویزا در پاس درج شده
    با اینکه در مورد کیس ما، استرالیا ویزای الکترونیکی داره و تو پاس لیبل هم حتی نمیزنن، به افسری که مهر خروج میزنه گفتم دانشجوام و معافم ، اما قبول نکرد..گف برو با رئیسم صحبت کن که به یه اتاقی همون بغل اشاره کرد
    من پرینت سیاه سفید ویزای الکترونیکی رو نشون دادیم، اول یکی از آدمای اونجا میگفت نه و این برگه اصلا ویزا نیس که! اما بعد از ارائه توضیحات، قبول کرد و پشت کارت پروازم رو امضا کرد
    امضا رو که نشون گیت خروجی دادم، بالاخره قبول کرد و مهر زد
    شما هم میتونید مثل من ریال همراهتون داشته باشید تا اگر در شرایطی قرار گرفتید که چاره ای جز پرداخت مبلغ ناچیز عوارض شدید، گرفتار نشید
    سابکلاس 574 -- دلیوری: 16 دسامبر؛ دریافت شماره پرونده: 14 ژانویه ؛درخواست مدیکال، رزومه: 19 ژانویه؛انجام مدیکال: 22 ژانویه؛ارسال مدیکال به امان: 28 ژانویه؛ گرنت ویزا: 27 فوریه (شروع دوره: 1 آپریل)

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط pkhamid نمایش پست ها
    ممنون از توضیحتون.... شما پاسپوتتون عادی بود یا دانشجویی؟؟؟ چون من پاسپورتم دانشجویی هست حتی مهره خروج هم داشتم تا اول دی 1392 ولی الان دیگه معافیت سربازی رو گرفتم و نمی دونم برم پاسپورتم رو عادی کنم یا نه؟
    ممنون میشم نظر بدید.
    عادی، وگرنه اگر دانشجویی بود که دیگه سئوال نمیپرسید که دانشجویی یا نه!
    وقتی معافیت/کارت پایان خدمت میگیرید، باید مدارک رو بهمراه پاس ببیرید اداره گذرنامه و اجازه خروجتون رو دائمی کنید، وگرنه از خروجتون، ممانعت میشه...حتی اگر کارت پایان خدمت داشته باشید و نشونشون بدید که مشکل سربازی حل شده! موارد زیادی مشاهده شده که پرواز رو به خاطر اجازه خروج ندادن از دست دادن......
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

سلام دوستان. من برای اخذ ویزای آمریکا جهت گذراندن دوره 6 ماهه فرصت مطالعاتی هفته آینده باید برم دبی. با توجه به اینکه من در حال حاضر در ایران دانشجو هستم، آیا می بایست عوارض خروج از کشور رو برای سفر به دبی پرداخت کنم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimaiestudent نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای اخذ ویزای آمریکا جهت گذراندن دوره 6 ماهه فرصت مطالعاتی هفته آینده باید برم دبی. با توجه به اینکه من در حال حاضر در ایران دانشجو هستم، آیا می بایست عوارض خروج از کشور رو برای سفر به دبی پرداخت کنم؟
    به دلیل اینکه باید با مجوز وزارت علوم خارج بشید، خیر نیازی نیست.

دوست عزیز ممنون از پاسختون، البته بنده کارت پایان خدمت دارم و برای خروج از کشور نیاز به مجوز وزارت علوم ندارم. آیا فکر میکنید داشتن گواهی اشتغال به تحصیل و معرفی نامه از دانشگاه توسط مسئولین فرودگاه قابل قبول است؟

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    به دلیل اینکه باید با مجوز وزارت علوم خارج بشید، خیر نیازی نیست.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimaiestudent نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از پاسختون، البته بنده کارت پایان خدمت دارم و برای خروج از کشور نیاز به مجوز وزارت علوم ندارم. آیا فکر میکنید داشتن گواهی اشتغال به تحصیل و معرفی نامه از دانشگاه توسط مسئولین فرودگاه قابل قبول است؟
    تا جایی که اطلاع دارم، بله کفایت میکنه. همینکه علت خروج شما تحصیلی باشه کافیه.

* مبلغ عوارض حدود 50 هزار تومانه و در صورت بروز مشکل میتونید بلافاصله مبلغ رو در بانک ملی داخل فرودگاه (24 ساعته) واریز کنید.

دوستان من موقعی که در فرزدگاه بودم به باجه مربوط به پلیس گذرنامه مراجعه کردم و گفتم الان دانشجویم.طرف گفت که باید حتما مهر خروج دانشجویی از طرف سفارت کشور تحصیلت در پاسپورتت باشه و گرنه باید عوارض بدی.منم مجبور شدم پرداخت کردم بعد که آمدم اینجا رفتم کنسول ایران این مهر زد ولی گفت ما سالی 2 بار می زنیم و این مهری که الان برای من زده فقط 3 ماه اعتبار داره یعنی عملا به هیچ دردیم نمی خوره.حالا سوالم از دوستان اینکه مشکلی برای بعدا که بخوام از ایران بیام پیش نمیاد؟در ضمن من معافم و پاسپورت عادی دارم

Junior Member

دوستان سلام
    آیا همسر دانشجو که با هم سفر میکنند از پرداخت عوارض معاف هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)