صفحه 27 از 44 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 434

موضوع: عوارض خروج از کشور (معافیت / پرداخت)

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : معافیت از پرداخت عوارض خروج از كشور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2047 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    آیا همسر دانشجو که با هم سفر میکنند از پرداخت عوارض معاف هست ؟
    طبق قانون خیر، (ولی نمیدونم با چک و چونه میشه از زیرش در رفت یا نه).

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2047 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    آیا همسر دانشجو که با هم سفر میکنند از پرداخت عوارض معاف هست ؟
    بله معاف هست. همسر من عوارض نداد بدون چک و چونه. خودشون نگرفتن

Junior Member

يك نوع متقاعد كردن افسر هست و. زياد سخت نيست. من ويزاي دانشجويي (كه داخل پاسپورت به صورت يك برگه چسبيده) و كارت دانشجويي كه به چيني بود و در اون فقط تاريخها به انگليسي بود رو به افسر نشون دادم و گفتم دانشجو هستم. اون هم بدون هيچ مشكلي و بدون پرداخت عوارض مهر خروج زد و گفت بفرمائيد.

Junior Member

دوستان
    من دانشجوی(دختر!) ترم سوم هستم. ترم اول با داشتن گواهی اشتغال به تحصيل(با مهر تاييد کنسولگری ايران در آلمانٰ) از سامانه نشا درخواست معافیت از پرداخت عوارض خروج از کشور دادمٰ..ترم دوم که قصد خروج از کشور داشتم دم گیت بهم گفتن اجازه خروج از کشور نداری!!! خلاصه..بعداز کمی صحبت با پلیس فرودگاه گفتن مشکلی ذر سیستم بوده..برطرف کردیم.
    حالا که باز اومدم ایران رفتم اداره گذرنامه ..متوجه شدم که اجازه خروجم منوط به نامه از طرف وزارت علوم هستش!! بخاطر اینکه ترم اول تشکیل پرونده دادم برای معافیت از پرداخت عوارض خروج از کشور!!!!
    در حال حاضر که من ایران هستم و اصلا نامه ای که کنسولگری اشتغال به تحصْيل من رو تاييد کنه ندارم که حتی بخام از سامانه نشا درخواست معافیت از پرداخت عوارض رو بدم!!!
    من چيکار بايد بکنم!؟؟ با کمال ميل عوارض رو پرداخت ميکنم اما چرا بايد باز اجازه خروج از کشور بگيرم؟!! ميشه اگه کسی تجربه مشابهی داره منو راهنمايی کنه؟

سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

دوستان من که ویزای دانشجویی کانادا رو دارم و روی ویزا به وضوح ذکر شده student بازم بهم گیر میدهند اگر عوارض رو ندم؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : عوارض خروج

سلام خبر افزایش عوارض خروج از کشور هوایی به ۷۵ هزار تومن در سال ۹۳ عملی شده؟ تو سایت بانک ملی تغییری نکرده ٬ شماره حسابش چی تغییر کرده یا شماره حسابه 2110100250009 هست؟
    http://alborz.haj.ir/Default.aspx?ta...w&articleId=88

Junior Member

سلام. بله من هفته گذشته عوارض خروج 75000 تومان دادم. راستش قبض و موقع خروج دم گیت از من گرفتن برای همین نمیدونم شماره حساب و

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    سلام خبر افزایش عوارض خروج از کشور هوایی به ۷۵ هزار تومن در سال ۹۳ عملی شده؟ تو سایت بانک ملی تغییری نکرده ٬ شماره حسابش چی تغییر کرده یا شماره حسابه 2110100250009 هست؟
    http://alborz.haj.ir/Default.aspx?ta...w&articleId=88

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

آقای پیرسون، من در گذرنامه‌ام محل اقامتم کشوری به غیر از ایران نوشته شده، البته مقیم اون کشور نیستم اما چند سالی‌ دانشجو بودم اونجا. آیا لازمه که عوارض خروج بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    دوست عزیز این پرسش بارها پاسخ داده شده، ربطی به دختر و پسر نداره عوارض استفاده از فرودگاه بین المللی تهرانه.

طبق قانون: اگر دانشجویی باشید که وزارت علوم شما رو تایید کرده باشه نیاز به پرداخت عوارض خروج ندارید.
    طبق تجربه: سخت نمیگیرن و اگه بگی دانشجو هستی میتونی عوارض رو پرداخت نکنی.

* شعبه 24 ساعته بانک ملی در فرودگاه امام خمینی همیشه آماده است که در صورت نیاز عوارض خروج رو از شما دریافت کنه.
    دارک لورد عزیز من ویزام کار و تحصیله ولی برای کار میخوام برم( تو فرودگاه که قرار نیست بدونن برای چی میخوام برم!!)
    این که میفرمایید طبق تجربه، من دم گیت خروجی که مهر میزنن بگم دانشجوام همین بسه؟ منظور از طبق تجربه چطوریه؟
    Subclass:476, Lodge:10 Jun 2013, Medical request by CO:10 Sep 2013, PCC:15 Sep 2013, Medical:18 Sep 2013, Grant:13 Nov 2013, To:Brisbane

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sinammf نمایش پست ها
    دارک لورد عزیز من ویزام کار و تحصیله ولی برای کار میخوام برم( تو فرودگاه که قرار نیست بدونن برای چی میخوام برم!!)
    این که میفرمایید طبق تجربه، من دم گیت خروجی که مهر میزنن بگم دانشجوام همین بسه؟ منظور از طبق تجربه چطوریه؟
    دقیقا منظورم همین بود که به مامور کنترل پاسپورت بفرمایید دانشجو هستید. بارها دیدم که کار کرده.
    * از اونجا که ممکنه یه زمانی بیش از حد بخوان گیر بدن بهتره که کمی زودتر از گیت عبور کنید که اگه با وضعیت نامتعارفی روبرو شدید، بتونید به سرعت مبلغ رو پرداخت کنید و از پروار جا نمونید. بانک ملی فرودگاه امام به صورت 24 ساعته آماده ی پذیرش عوارض خروج هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)