صفحه 32 از 44 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 434

موضوع: عوارض خروج از کشور (معافیت / پرداخت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عوارض خروج از کشور (معافیت / پرداخت)

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    مهری هست که سفارت ایران در کشور محل تحصیل برای تردد به ایران براتون در پاسپورت درج میکنه و مخصوص کسایی هست که مشکل سربازی دارند. شما ظاهرا مشمول نیستید که در نتیجه به این مهر نیازی نخواهید داشت. طبق قانون بله باید عوارض خروج رو بپردازید.
    ممنون ولی مگه خودتون نمیگید که ویزای دانشجویی از پرداخت عوارض معافه؟
    پس بالاخره کدوم درسته؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezajz نمایش پست ها
    ممنون ولی مگه خودتون نمیگید که ویزای دانشجویی از پرداخت عوارض معافه؟
    پس بالاخره کدوم درسته؟

خواهش میکنم، قوانین چند ماه قبل تغییر کرده، من هم چیزی که عرض کردم به این مضمون بوده:

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    اگه نامه ی لغو عوارض از اداره اعزام دارید یا مهر خروج دانشجویی در پاسپورت خورده، خیر نیاز نیست.
    در غیر این صورت بله نیاز هست.

* دیدم که به صرف دریافت پاسپورت به صورت دانشجویی، کسی نامه رو نگاه نکرده و بدون عوارض گذشتن.
    * از روند دریافت نامه اطلاع دقیقی ندارم. به سایت نشا مراجعه کنید.

Member asiyasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Genetics

سلام دوستان. منم دختر هستم و نفهمیدم جریان چیه.
    آیا من معاف هستم از پرداخت عوارض خروجی؟ اگر بله، آیا نیاز به مدرک خاصی دارم یا اینکه خود پاسپورتم نشانگر این مساله هست؟

یکی به من گفت اگر نامه ببرید اداره گذرنامه که معاف از پرداخت عوارض خروج از کشور بشید روی پاسپورتمون می زنند یک بار خروج و هر بار باید نامه ببریم براشون.
    کسی اطلاع از این مورد داره؟
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    یکی به من گفت اگر نامه ببرید اداره گذرنامه که معاف از پرداخت عوارض خروج از کشور بشید روی پاسپورتمون می زنند یک بار خروج و هر بار باید نامه ببریم براشون.
    کسی اطلاع از این مورد داره؟
    بله درست گفتن...میشه داخل سایت نشا درخواست داد، اما محدودیت ایجاد میکنه که هر دفعه درخواست مجوز بکنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط asiyasi نمایش پست ها
    آیا من معاف هستم از پرداخت عوارض خروجی؟ اگر بله، آیا نیاز به مدرک خاصی دارم یا اینکه خود پاسپورتم نشانگر این مساله هست؟
    گویا تجربه دوستان متفاوت بوده در این زمینه....پارسال از من عوارض نگرفتن، مدرکی هم که نشون دادم فقط ویزای دانشجویی بود
    الان ایرانم و هفته دیگه دارم خارج میشم، وقتی رسیدم تجربه ام رو در مورد معاف بودن یا نبودن همینجا مینویسم
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

سلام. قصد رفتم به فرصت مطالعاتی 6 ماهه دکتری رو دارم اما شوهرم تو فرجه 1 ساله سربازی هست. ایا نمیتونه با من بیاد ؟ کسی از چنین قانونی خبر داره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها

....
    الان ایرانم و هفته دیگه دارم خارج میشم، وقتی رسیدم تجربه ام رو در مورد معاف بودن یا نبودن دانشجوها همینجا مینویسم
    علی رغم اینکه سال گذشته عوارضی هنگام خروج نپرداختم، اما متاسفانه طبق تجربه اخیرم، دانشجویان نیز بایستی عوارض خروجی پرداخت کنند؛ مگر اینکه در پاسپورت آنها مهر خروج دانشجویی ثبت شده باشد.
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member pbz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    راه و ترابری دانشگاه علوم و تحقیقات

سلام من باید برم سربازی (یعنی معاف نیستم )برای خروج از کشور چه نوع وثیقه ای باید بذارم ؟ تا اجازه خروج بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط pbz نمایش پست ها
    سلام من باید برم سربازی (یعنی معاف نیستم )برای خروج از کشور چه نوع وثیقه ای باید بذارم ؟ تا اجازه خروج بدن
    بی دردسرترین راه وثیقه مالی هست. واسه سفر علمی 5 میلیون، نیمه علمی 8 میلیون و سیاحتی 15 میلیون. زیارتی هم فکر کنم 2 میلیون باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط asiyasi نمایش پست ها
    ويزاي دانشجويي صرفا از پرداخت عوارض معاف نيست، شما اگه مداركتون رو در سايت نشا ثبت كرده باشي وزارت يه نامه ميدن بهتون كه شما معاف از پرداختي و اونو بايد ببري اداره گذر نامه كه ثبتش كنن. اگه نه در فرودگاه به مشكل برميخورين و در نهايت بايد پرداختش كنين.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)