صفحه 39 از 44 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 434

موضوع: عوارض خروج از کشور (معافیت / پرداخت)

پیش فرض پاسخ : عوارض خروج از کشور (معافیت / پرداخت)

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    جناب در جریان هستید که این قبض پرداخت اینترنتی عوارض چه مدت اعتبار داره؟
    یعنی الان که 75 تومنه پرداخت کنم امکانش هست یه ماه دیگه از کشور با همون قبض خارج شم؟ نکنه پرداخت کنم و اون موقع بگن این قبض چون طبق قوانین قدیمه اعتبار نداره و یه 220 تومن دیگه بگیرن ازم؟
    دوستان کسی راجع به این اطلاعات نداره؟
    تو سایتای مختلف هرچقدر گشتم همچین موردی پیدا نکردم

Junior Member

سلام دوستان. ايا معافيت عوارض خروج از كشور شامل حال همسر و فرزندان دانشجو هم ميشه؟

Junior Member

سلام
    دوستان کسی اطلاعی از ثبت نام در این سیستم نشا اطلاعی داره؟
    یکی از تسهیلات ان معافی از عوارض خروج است.

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان،

من در ترکیه تحصیل میکنم و الان فقط تز دکتری دارم، هر شش ماه یکبار میرم برای جلسه کمیته تز.
    بر این اساس اقامت هم نگرفتم ( بخاطر اینکه بیشتر در ایران حضور دارم)
    بنظر شما من چطور میتونم از معافیت عوارض خروج از کشور استفاده کنم؟

ممنونم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط cemb12 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی اطلاعی از ثبت نام در این سیستم نشا اطلاعی داره؟
    یکی از تسهیلات ان معافی از عوارض خروج است.
    سلام فکر می کنم باید اینجا ثبت نام کنید برای معافیت عوارض خروج دانشجویی http://tak.mfa.ir/
    اگر اشتباه می کنم دوستان تصحیح کنند لطفا.
    یکی از دوستان راجع به مدارک پرسیده بودند جهت تحویل به کنسولگری که عبارت هست از: پاسپورت-کارت ملی-شناسنامه-گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه فعلی-کارت اقامت -عکس-کد رهگیری از تاک- اخرین مدرک تحصیلی از ایران و کپی از همه موارد و تکمیل این فرم (مثلا برای المان و برای کشورهای دیگر از سایت سرکنسولگری مربوط دانلود-پیوست شد). موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط al60a نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من در ترکیه تحصیل میکنم و الان فقط تز دکتری دارم، هر شش ماه یکبار میرم برای جلسه کمیته تز.
    بر این اساس اقامت هم نگرفتم ( بخاطر اینکه بیشتر در ایران حضور دارم)
    بنظر شما من چطور میتونم از معافیت عوارض خروج از کشور استفاده کنم؟

ممنونم
    سلام
    این قانون که افراد مقیم خارج از کشور معاف از پرداخت عوارض خروج از کشور بودن، فکر کنم مدت هاست برداشته شده
    واسه ی این منظور شما اگه در اداره اعزام وزارت علوم پرونده تشکیل دادین و هنوز هم از نظر اون ها شما دانشجو به حساب میاین، می تونین از این معافیت استفاده کنین. اطلاعات بیشتر نظیر اینکه چه روالی باید طی بشه و از چه تسهیلاتی می تونین برخوردار بشین، رو بهتره در موضوع مرتبط پیدا کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام فکر می کنم باید اینجا ثبت نام کنید برای معافیت عوارض خروج دانشجویی http://tak.mfa.ir/
    اگر اشتباه می کنم دوستان تصحیح کنند لطفا.
    یکی از دوستان راجع به مدارک پرسیده بودند جهت تحویل به کنسولگری که عبارت هست از: پاسپورت-کارت ملی-شناسنامه-گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه فعلی-کارت اقامت -عکس-کد رهگیری از تاک- اخرین مدرک تحصیلی از ایران و کپی از همه موارد و تکمیل این فرم (مثلا برای المان و برای کشورهای دیگر از سایت سرکنسولگری مربوط دانلود-پیوست شد). موفق باشید
    سلام
    صحیح ترش سامانه ی نشاء هستش. از اون جاست که برای تسهیلاتی که برای دانشجویان در نظر گرفته شده، اقدام میشه کرد.
    اگه در مرحله ای نیاز به تایید نامه، گواهی اشتغال به تحصیل، مدرک و... ای باشه که صادر کننده ی اون موسسه ای در خارج از کشور باشه، از سامانه ی تاک استفاده میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق الکترونیک - دانشگاه علم و فرهنگ

سلام دوستان
    من برای اولین بار میخوام برای تحصیل از ایران خارج بشم
    آیا میتونم از پرداخت عوارض معاف بشم؟ با ثبت نام در سامانه نشا؟
    و اینکه اینکار به دردسرش می ارزه ؟ چون طبق نظرات قبلی یه محدودیتی ایجاد میشه برای خروج
    ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط Haadis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای اولین بار میخوام برای تحصیل از ایران خارج بشم
    آیا میتونم از پرداخت عوارض معاف بشم؟ با ثبت نام در سامانه نشا؟
    و اینکه اینکار به دردسرش می ارزه ؟ چون طبق نظرات قبلی یه محدودیتی ایجاد میشه برای خروج
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    من سال ۹۵ بدون پرداخت عوارض دو بار از ایران خارج شدم. یکبار برای حضور در سفارت و بار دیگه هم واسه ی خروج برای ادامه تحصیل
    دوستی در پیام خصوصی به من گفتن برای بار اول نمیشه از پرداخت عوارض معاف بود. نمی دونم دقیقا کدوم وضعیته الان
    اینکه به دردسرش می ارزه یا نه به شرایط خودتون بستگی داره. واسه من چون سربازی نرفته بودم و از طرفی هم باید مدرک دانشگاه سراسری رو آزاد می کردم، مجبور بودم که در اداره اعزام تشکیل پرونده بدم. به هر حال وارد این فرایند می شدم و از اونجایی که خروج من دانشجویی بود، به خودی خود از پرداخت عوارض معاف بودم و کار اضافه ای نکردم برای عوارض

نقل قول نوشته اصلی توسط hch1370 نمایش پست ها
    سلام
    من سال ۹۵ بدون پرداخت عوارض دو بار از ایران خارج شدم. یکبار برای حضور در سفارت و بار دیگه هم واسه ی خروج برای ادامه تحصیل
    دوستی در پیام خصوصی به من گفتن برای بار اول نمیشه از پرداخت عوارض معاف بود. نمی دونم دقیقا کدوم وضعیته الان
    اینکه به دردسرش می ارزه یا نه به شرایط خودتون بستگی داره. واسه من چون سربازی نرفته بودم و از طرفی هم باید مدرک دانشگاه سراسری رو آزاد می کردم، مجبور بودم که در اداره اعزام تشکیل پرونده بدم. به هر حال وارد این فرایند می شدم و از اونجایی که خروج من دانشجویی بود، به خودی خود از پرداخت عوارض معاف بودم و کار اضافه ای نکردم برای عوارض
    منظور شما از تشکیل پرونده در اداره اعزام چی هست؟ ممنون میشم من رو راهنمایی کنید: من که کارت پایان خدمت دارم و الان میخوام برای اولین بار با ویزای دانشجویی از کشور خارج بشم چطور میتونم شامل معافیت پرداخت عوارض خروج از کشور بشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)