صفحه 6 از 44 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 434

موضوع: عوارض خروج از کشور (معافیت / پرداخت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت از پرداخت عوارض خروج از كشور؟

حالا اجازه خروج دانشجویی چیه و از کجا باید بیاریم ؟ منظورشون همون ویزا دانشجوییه ؟

پیش فرض پاسخ : معافیت از پرداخت عوارض خروج از كشور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط WAY2GO
    من فکر کنم به نوع پاسپورتتون و علامت روش هم بستگی داره مثلا الله باشه یا عقاب های آمریکا! (منبع safainla.us) شما اگه پاس آمریکا رو داشته باشید شاید بتونید کار صفا رو انجام بدین
    با سلام
    دوست عزیز
    علت معاف بودن شما از پرداخت عوارض خروج از کشور، داشتن گذرنامه ی خارجی نیست بلکه محل سکونت شما در گذرنامه ی ایرانیتان غیر از ایران قید شده است که نشان دهنده ی این است که شما جزو ایرانیان مقیم خارج هستید. مسئولین گذرنامه در ایران طبق قوانین ایران، مدارک و پاسپورت ایرانیهای خارج از کشور را به رسمیت نمی شناسند. شما اگه 10 تا پاسپورت خارجی مختلف هم داشته باشید اون ها مرجع شان فقط گذرنامه ایران است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عوارض خروج

برای دوستان عزیزی که می خوان عوارض پرداخت کنن الان شده 50000 تومن نه 25000

Junior Member

خبر خوب
    طبق قانون باید 50000 تومن عوارض پرداخت بشه ولی هنوز این قانون اجرا نمیشه پس با همون 25000 تومن می تونید خارج بشید

نقل قول نوشته اصلی توسط iraj_tolue نمایش پست ها
    خبر خوب
    طبق قانون باید 50000 تومن عوارض پرداخت بشه ولی هنوز این قانون اجرا نمیشه پس با همون 25000 تومن می تونید خارج بشید
    مبلغ جديد عوارض خروج از كشور اعلام شد

يکشنبه 23 خرداد 1389
    به موجب ماده 45 قانون ماليات بر ارزش افزوده قانون بودجه سال 1389 كه طي نامه شماره 5918/200 مورخ 4/3/89 سازمان امور مالياتي كشور به اين بانك اعلام گرديده است، عوارض خروج از كشور براي هر مسافر از مرزهاي هوايي از 000ر250 ريال به 000ر500 ريال و براي هر مسافر زميني و دريايي از 000ر50 ريال به 000ر100 ريال به استثناء زائرين حج تمتع، عمره و عتبات عاليات افزايش يافته است.

ضمناً ، مشمولين تبصره ماده 45 قانون ماليات بر ارزش افزوده از پرداخت وجوع عوارض خروج از كشور مستثني مي باشند.
    -تبصره ماده 45 قانون ماليات بر ارزش افزوده :
    دارندگان گذرنامه های سیاسی و خدمت ، خدمه وسایل نقلیه عمومی زمینی و دریایی و خطوط پروازی ، دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور(دارندگان اجازه خروج دانشجوئی) بیمارانی که با مجوز شورای پزشکی جهت درمان به خارج از کشور اعزام میگردند، دارندگان پروانه گذر مرزی و جانبازان انقلاب اسلامی که برای معالجه به کشورهای دیگر اعزام می شوند ، همچنین ایرانیان مقیم خارج از کشور دارای کارنامه شغلی از وزارت کار و امور اجتماعی، در خصوص پرداخت وجوه موضوع این ماده مستثنی می باشند.

http://www.bmi.ir/Fa/ShowNews.aspx?nwsId=5163
    ویرایش توسط mmoghadam2003 : June 22nd, 2010 در ساعت 04:14 PM

Junior Member

دقیقا همینه ولی من قبل از خروجم بانک ملی بودم گفت 25 تومن بریز میری منم ریختم ولی در در خروجی برگردوندنم و همون 50 تومن رو ریختم
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmoghadam2003 نمایش پست ها
    مبلغ جديد عوارض خروج از كشور اعلام شد

يکشنبه 23 خرداد 1389
    به موجب ماده 45 قانون ماليات بر ارزش افزوده قانون بودجه سال 1389 كه طي نامه شماره 5918/200 مورخ 4/3/89 سازمان امور مالياتي كشور به اين بانك اعلام گرديده است، عوارض خروج از كشور براي هر مسافر از مرزهاي هوايي از 000ر250 ريال به 000ر500 ريال و براي هر مسافر زميني و دريايي از 000ر50 ريال به 000ر100 ريال به استثناء زائرين حج تمتع، عمره و عتبات عاليات افزايش يافته است.

ضمناً ، مشمولين تبصره ماده 45 قانون ماليات بر ارزش افزوده از پرداخت وجوع عوارض خروج از كشور مستثني مي باشند.
    -تبصره ماده 45 قانون ماليات بر ارزش افزوده :
    دارندگان گذرنامه های سیاسی و خدمت ، خدمه وسایل نقلیه عمومی زمینی و دریایی و خطوط پروازی ، دانشجویان شاغل به تحصیل در خارج از کشور(دارندگان اجازه خروج دانشجوئی) بیمارانی که با مجوز شورای پزشکی جهت درمان به خارج از کشور اعزام میگردند، دارندگان پروانه گذر مرزی و جانبازان انقلاب اسلامی که برای معالجه به کشورهای دیگر اعزام می شوند ، همچنین ایرانیان مقیم خارج از کشور دارای کارنامه شغلی از وزارت کار و امور اجتماعی، در خصوص پرداخت وجوه موضوع این ماده مستثنی می باشند.

http://www.bmi.ir/Fa/ShowNews.aspx?nwsId=5163

سلام

ظاهرن (طبق قانون! جدید) یکی از مدارک لازم برای خرید ارز رسید عوارض خروج از کشوره.

اما کسانی که از وزارت علوم مجوز خروج می گیرند از پرداخت عوارض خروج معاف هستند. من به بانک اینو گفتم و اظهار بی اطلاعی کرد و گفت باید رسید عوارض خروجت باشه که روش مهر بزنیم! حالا باید چیکار کنیم؟!

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    سلام

ظاهرن (طبق قانون! جدید) یکی از مدارک لازم برای خرید ارز رسید عوارض خروج از کشوره.

اما کسانی که از وزارت علوم مجوز خروج می گیرند از پرداخت عوارض خروج معاف هستند. من به بانک اینو گفتم و اظهار بی اطلاعی کرد و گفت باید رسید عوارض خروجت باشه که روش مهر بزنیم! حالا باید چیکار کنیم؟!
    بانك ها تو اين وضعيت اخير بي ثباتي قيمت ارزها، موظفند عوارض خروج رو هم چك كنن. شما راهي نداريد جز گرفتن ارز از صرافي ها.
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

Junior Member

سلام ،،،
    دوستان من برای امتحان زبان در ترکيه اجازه خروج موقت گرفتم ، بايد اين عوارض خروج رو بدم؟
    اگه جواب بله هست ، هر بانک ملی که برم فرقی نميکنه؟

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_rafie نمایش پست ها
    سلام ،،،
    دوستان من برای امتحان زبان در ترکيه اجازه خروج موقت گرفتم ، بايد اين عوارض خروج رو بدم؟
    اگه جواب بله هست ، هر بانک ملی که برم فرقی نميکنه؟
    سوال اول رو مطمئن نیستم بقیه نظر بدن بهتر هست ولی سوال دوم، در داخل فرودگاه بانک کلی هست همونجا دمه رفتن واریز میکنید و فیش میگیرید.
    در مورد نحوه استفاده از فروم اینجا را حتما مطالعه کنید.
    پیش از استفاده از فروم حتما قوانین و مقررات را مطالعه بفرمائید.
    در صورت تمایل به همکاری در مدیریت فروم در این موضوع اعلام آمادگی نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)