صفحه 9 از 44 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 434

موضوع: عوارض خروج از کشور (معافیت / پرداخت)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت از پرداخت عوارض خروج از كشور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    من يه سوالي داشتم. ميخواستم بدونم ما كه دختريم و در وزارت علوم پروندخ تشكيل نداديم موقع خروج از كشور وقتي ويزامون را نشون بديم از دادن عوارض خروج معاف ميشيم يا ما هم بايد بريم حتما در وزارت علوم پرونده تشكيل بديم؟
    ممنون
    این قضیه سربازی نیست که ربطی به دختر پسر بودن داشته باشه! بله باید برین بخش امور دانشجویان خارج از کشور تو طبقه همکف همون جا بهتون میگن چی کار بکنین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

پیش فرض پاسخ : عوارض خروج

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_gh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم ... هنگام عبور از پلیس گذرنامه فرودگاه برای اینکه عوارض خروج ندیم چه مدرکی رو چک می کنند؟ نوع ویزا ، اطلاعات ثبت شده در سیستم ، نامه وزارت علوم به گذرنامه و... ؟
    ممنون میشم یکی از دوستان درباره تجربه خودش توضیح بده
    با تشکر
    سلام
    تو خود سیستمشون هست. من که داشتم میرفتم اشتباهی دادم عوارض رو ! البته بانکی که میخواستم دلار بخرم هم اونو میخواست برای فروش دلار ! به هر حال وقتی داشتم از گیت رد میشدم طرف گفت عوارض چرا دادی، نباید میدادی. الان جوری میشه بهت برگردوند یا نه؟! گفتم بیخیال بابا، دمت گرم الان رفته تو حساب بانک ملی خوردنش یه آب هم روش !

سلام. دوستان منم مشکل گرفتن دلار دارم. عوارض خروج از کشور رو نباید بدم اما بانک میگه برای دلار باید عوارض بدی حالا چیکار کنم؟!؟!؟!؟

Member babakmhr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Science and Culture 

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    سلام. دوستان منم مشکل گرفتن دلار دارم. عوارض خروج از کشور رو نباید بدم اما بانک میگه برای دلار باید عوارض بدی حالا چیکار کنم؟!؟!؟!؟
    سلام،یه پرینت از اون صفحه اینترنتی وزارت علوم که مزایای تشکیل پرونده رو نوشته بگیر و خیلی محکم و با اعتماد به نفس برو پیش رئیس بانک بگو به این دلایل ما عوارض نمیدیم،منم همین مشکلو داشتم که با این کار حل شد و یک کپی از نامه وزارت علوم رو ازم گرفت بجای عوارض خروج.

خوب دوستان اگه کسی میدونه چه مدارکی باید همراه داشته باشیم لطف لطف کنه اینجا بگه تا الکی هی نریم بیاییم

ممنون

بنده سال ۸۵ فارغ التحصیل شدم، کارت پایان خدمتم دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmhr نمایش پست ها
    سلام،یه پرینت از اون صفحه اینترنتی وزارت علوم که مزایای تشکیل پرونده رو نوشته بگیر و خیلی محکم و با اعتماد به نفس برو پیش رئیس بانک بگو به این دلایل ما عوارض نمیدیم،منم همین مشکلو داشتم که با این کار حل شد و یک کپی از نامه وزارت علوم رو ازم گرفت بجای عوارض خروج.
    اقا یه دنیا ممنونت میشم ادرس اون صفحه اینترنتی هم بذاری این بانک ها انگار دارن با بدهکارشون حرف میزنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط akhafan نمایش پست ها
    این قضیه سربازی نیست که ربطی به دختر پسر بودن داشته باشه! بله باید برین بخش امور دانشجویان خارج از کشور تو طبقه همکف همون جا بهتون میگن چی کار بکنین.
    دوستان ممکنه بیشتر توضیح بدید. من مدرک کارشناسی رو هم آزاد کردم. دیگه چه کاری لازمه که انجام بدم. برای چی باید وزارت علوم بریم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

Junior Member omidba آواتار ها

سلام
    من امروز رفتم بانک ملت، اولش قبول نمی کرد ولی بعدش با معاونت ارزی شعبه صحبت کردم و بش نشون دادم که تو ویزا زده دانشجوئم. بعدش قبول کرد. اکثر بانک ها وقتی اینا بشون نشون بدی قبول می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط polimi نمایش پست ها
    اقا یه دنیا ممنونت میشم ادرس اون صفحه اینترنتی هم بذاری این بانک ها انگار دارن با بدهکارشون حرف میزنن

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2010 نمایش پست ها
    دوستان ممکنه بیشتر توضیح بدید. من مدرک کارشناسی رو هم آزاد کردم. دیگه چه کاری لازمه که انجام بدم. برای چی باید وزارت علوم بریم؟
    به شما نامه ای میدن که ببرید اداره ی گذرنامه که روزی که می خواید برید عوارض خروج از کشور ندید. همونطوری که از اسم این تاپیک معلومه این موضوع ربطی به آزاد سازی مدرک هم نداره.
    البته اجباری نیست اگه می خواید میتونید پول عوارض رو واریز کنید و دیگه نیازی به وزارت علوم و اداره ی گذرنامه هم نیست.

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)