صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 114 , از مجموع 114

موضوع: با این شرایط apply کنم یا واسه کنکور ارشد بخونم؟؟

Junior Member saeed_fld آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pnu_ Fluid mechanics

پیش فرض پاسخ : با این شرایط apply کنم یا واسه کنکور ارشد بخونم؟؟

سلام
    ببخشید من تازه وارد شدم و انقدر تاپیک زیاده گیج شدم...سوالی دارم
    من الان دانشجوی مکانیک پیام نور هستم,اگر خدا بخواد فقط میخوام دولتی تهران برای ارشد قبول بشم
    چقدر میتونم امید داشته باشم که برای دکترا بتونم فاند بگیرم اگر ارشد رو توی دولتی بخونم,وقتی کارشناسیم رو توی یه دانشگاه سطح پایین گذروندم؟(البته اگه پذیرش غیر ممکن هم باشه باز هم میخوام دولتی قبول بشم تحت هر شرایطی)
    معدلم 16 هست...زبانم هم بد نیست upper intermediate هستم,اما خیلی زود میتونم تقویت کنم...
    البته یه مشکلی هم دارم اونم تعداد ترم هام هست که زیاد شده ,به خاطر حماقتم و رفتن دنبال مدارک فنی حرفه ای (مثل اتومکانیک و کتیا)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک- آزاد اسلامی

سلام دوستان ممنون میشم اگه کسی بتونه منو راهنمایی کنه
    من کارشناسی و کارشناسی ارشدم رو از دانشگاه آزاد مشهد گرفتم , معدل کارشناسیم پایین ( 13.5 ) ولی معدل ارشد رو تونستم بهتر کنم و بدون نمره پایان نامه الان معدلم 17.5 , یک مقاله ISI دارم و دارم روی دومیش هم کار میکنم که دومیش کاملا مربوط به پایان نامم هست , نمره آیلتس 7.5 دارم و gre320 . حالا سوال اینجاست که میتونم رو دکترا فول فاند کانادا حساب باز کنم یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    راستی کارشناسی من مکانیک - ساخت و تولید
    ارشدم بیومکانیک بود

من دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی زنجان هستم و قصد دارم ارشد رو ایران بخونم تا رزومه جمع کنم
    میخواستم بدونم اپلای گرفتن برای PHD دانشگاه ارشدم مهمه؟؟ این که دوباره زنجان بخونم یا برم تهران بخونم؟؟ (هدفم آمریکا و کانادا هستش)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh598 نمایش پست ها
    من دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه دولتی زنجان هستم و قصد دارم ارشد رو ایران بخونم تا رزومه جمع کنم
    میخواستم بدونم اپلای گرفتن برای PHD دانشگاه ارشدم مهمه؟؟ این که دوباره زنجان بخونم یا برم تهران بخونم؟؟ (هدفم آمریکا و کانادا هستش)
    دوست عزیز جواب واضحه، شما برای 100 نشونه گیری کنید، بعدش ببینید نتیجه چی میشه. شما کنکور بده و تلاشت رو بکن و با توجه به رتبه ات بهترین انتخاب رو بکن. این که یه دانشگاه با رنک بالاتر بخونی می تونه بهت کمک کنه اگه معدل ارشدت هم خوب بشه، در غیر اینصورت خیر. ازون طرف هم اینکه توی همون زنجان بمونی ولی معدل 19 بیاری شاید خیلی برای اپلای مهم تر باشه تا معدل 14 دانشگاه تهران. موفق باشید
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 23456789101112