نقل قول نوشته اصلی توسط mf2007 نمایش پست ها
سلام
رزومه ی بنده:
مهندسی مکانیک جامدات دانشگاه آزاد نجف آباد معدل 17.57 معدل سه ترم آخر بالای 19 یک مقاله ی کنفرانس بین المللی دارم و دارم 2 تا ISI آماده می کنم. چند تا پروژه صنعتی مطرح توی رشتم انجام دادم با نرم افزار های مرتبط با رشته. تسلط خیلی خوبی به نرم افزار های رشته مکانیک مثل آباکوس و سالید و کتیا و متلب و... دارم و پروژه ی کارشناسیم هم قراره ثبت اختراع بشه. امتحان آیلتس 7 می تونم بیارم
سوالی که دارم اینه که این امکان برام وجود داره که یک ترم دیگه دانشگاه برم (ترم 9) و معدلم رو بیارم روی 18 تا 18.2
خوب این کار 6 ماه آیندمو پر می کنه و وقتمو برای بهبود رزومم می گیره. آیا ارزششو داره این کار رو بکنم و معدلم برام محدودیتی ایجاد نمی کنه؟ چون تا جایی که اطلاع دارم معدل بالای 18 میشه گرید A. این تغییر گرید تاثیر برام داره؟
بنده نظر شخصیمو میگم نظر دوستان رو هم در نظر بگیرین....
رزومه شما خیلی عالیه. کارایی که کردین و مقاله ها و معدلتون هم باز عالیه. در حالت کلی حساسیت به معدل خیلی به دانشگاه مقصدتون وابسته هست، ولی در حالت کلی باز هم معمولاً استاد ها و دانشگاه ها بیشتر واسه اون کارایی که کردین علاقه مند هستن، نه معدلی که بیشتر از یک عدد نیشت. مقالات، پروژه ها، اختراع، و ... اینجور چیزا معمولاً خیلی مهم تر از معدل هستش. در ضمن معدلتون به حد کافی بالا هستش ... اون افزایش چند دهمی و تبدیل به گرید A و اینجور چیزا فکر نکنم تأثیر چندانی داشته باشه تو رزومتون.

به نظرم نه، این کارو نکنین. وقتتون تلف میشه. معدلتون عالیه، رزومتون هم عالیه. فقط فکر زبان و تافل و جی آر ای و اینا رو بکنین. ارزششو نداره.