صفحه 4 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 114

موضوع: با این شرایط apply کنم یا واسه کنکور ارشد بخونم؟؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : با این شرایط apply کنم یا واسه کنکور ارشد بخونم؟؟

به نظر من معدلت برای مکانیک برای آمریکا و شاید هم کانادا کمه. زیانت که برای آمریکا برای خیلی جاهاش کمه. 83 یا 88 خداقله آمریکاست بیش تر. دانشگاه های خوبش هم که 100 می خواند. ولی فکر میکنم برای بعضی جاها تو اروپا بد نباشه. و همین طور زبانت. آمریکا و کانادا بستگی به ایالتش داره که چقدر خرجت می شه. مقاله بعضی وقتا مهم نیست. خصوصا تو لیسانس از کسی انتظار مقاله ندارن زیاد. استرالیا را اصلا مطلع نیستم ولی بفکرم خرجش بالاست. در مورد فاند و... هم نمی دونم استرالیا چه طوریه. باید دانشگاه مد نطرت رو با شهر مد نطرت نگاه کنی ببینی حدودا چقدر خرجت ممکنه بشه. خونه اصولا گرون تر از ایرانه. بعضی دانشگاه ها هم فقط ترم های اول خوابگاه می دن. اگه می تونی معدلت رو بیاری رو 15 و مثلا یه ده صدم، یا حداقل همون 15، می شه با این که زبانت رو هم بهتر کنی شاید کانادا بتونی بری. ولی باز از بچه های مکانیکی اطلاعات بگیری بهتره. چون من علوم پایه ام و معدل های میان گین علوم پایه کمه. ولی سایت های دانشگاه ها بیش تر نوشتن حداقل 3 یعنی 15. یا مثلا 3.2

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام. من فارغ التحصیل سال 83 دانشگاه بو علی سینا هستم. رشته ام مکانیکه و معدلم 15/3. تافل 580 دارم با TWE 5. شاگرد سوم دوره بودم. مقاله ندارم. بیشتر ازپنج سال سابقه کار مرتبط دارم. خدود 50 تومن میتونم جور کنم برا درس خوندن اونور آب. اما یه مشکل دارم. من متاهل هستم و نمیدونم میتوتم خانوممو با خودم ببرم یا نه. ایشون نه زبانشون خوبه و نه میخوان ادامه تحصیل بدن. ازدوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنن. از کجاها میتونم پذیرش بگیرم با توجه به شرایطم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behtaab نمایش پست ها
    سلام. من فارغ التحصیل سال 83 دانشگاه بو علی سینا هستم. رشته ام مکانیکه و معدلم 15/3. تافل 580 دارم با TWE 5. شاگرد سوم دوره بودم. مقاله ندارم. بیشتر ازپنج سال سابقه کار مرتبط دارم. خدود 50 تومن میتونم جور کنم برا درس خوندن اونور آب. اما یه مشکل دارم. من متاهل هستم و نمیدونم میتوتم خانوممو با خودم ببرم یا نه. ایشون نه زبانشون خوبه و نه میخوان ادامه تحصیل بدن. ازدوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کنن. از کجاها میتونم پذیرش بگیرم با توجه به شرایطم؟
    والا من که نفهمیدم معدلت چنده ولی با توجه به اینکه شاگرد سوم دوره بودی باید خوب باشه. فکر نمیکنم خانمت مشکلی برات ایجاد کنی. من در مورد امریکا بیشتر اطلاع دارم که با یه ویزای f2 مسئله حل میشه. نیازی به زبان یا قصد ادامه تحصیل نداره. فکر میکنم کشورهای دیگه هم وضعیت مشابهی داشته باشن.

فقط 7 سال از درس به دور بودن میتونه نکته منفی باشه.

سلام. دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک هستم با معدل 14 از شریف. می خواستم بدونم شانسی برای پذیرش با فاند از آمریکا یا کانادا دارم یا بهتره واسه ارشد بخونم؟ خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی مکانیک ، ارشد مکاترونیک

سلام من فارق التحصیل ساخت و تولید 89 از دانشگاه آزاد با معدل 17.75 هستم
    حدود 1 سال سابقه کار در خودرو سازی دارم واسه ارشد آزاد بورسیه دارم البته فقط کنکور ندارم ولی شهریه رو کامل باید بدم
    زبان هم دوره آیلتس می رم ، مقاله هم ندارم
    حالا ارشد داخل بخونم یا امکان پذیرش با فاند برام هست
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gh.anvari نمایش پست ها
    سلام من فارق التحصیل ساخت و تولید 89 از دانشگاه آزاد با معدل 17.75 هستم
    حدود 1 سال سابقه کار در خودرو سازی دارم واسه ارشد آزاد بورسیه دارم البته فقط کنکور ندارم ولی شهریه رو کامل باید بدم
    زبان هم دوره آیلتس می رم ، مقاله هم ندارم
    حالا ارشد داخل بخونم یا امکان پذیرش با فاند برام هست
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
    پذیرش با فاند در آمریکا برای ارشد بسیار سخته و به نظر من کلا احتمال پذیرش برا ارشد تو کانادا از همه جا بیشتره که اونم سخته...به نظر من که البته نظر منه...حتمن تمام تلاشتو بکن و حتی اگر موفق نشی ..میتونی تو دکترا که البته اگه خواستی ادامه بدی...خیلی کمکت میکنه...زبانت پیشرفت میکنه و اطلاعات زیادی به دست میاری و.....

به نام هستی بخش
    با عرض سلام
    من در حال حاضر در دانشگاه صنعتی بابل و در رشته مکانیک (ترم 7)با معدل 16.52/20در حال
    تحصیلم.
    رزومه من شامل تدریس حل تمرین دینامیک،استاتیک و ریاضی عمومی میشه و تجربه عضویت در گروه خودرو سازی هیبرید دانشگاه و یه سری دیگه تحقیقات کلاسی رو هم دارم.
    قصد دارم اگر امکان بورس در آمریکا کانادا اروپا یا استرالیا
    وجود داشته باشه تا چند ماه آینده مدرک زبان بگیرم.به نظر شما امکان
    تحصیل رایگان با توجه به شرایط من وجود داره(چون بودجه خیلی زیادی ندارم،البته حاضرم اونجا کار کنم)؟
    با تشکر

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vahideabdolazi نمایش پست ها
    به نظر من معدلت برای مکانیک برای آمریکا و شاید هم کانادا کمه. زیانت که برای آمریکا برای خیلی جاهاش کمه. 83 یا 88 خداقله آمریکاست بیش تر.
    دوست عزیز حداقل نمره تافل برای دانشگاههای آمریکا 79 است. لطفاً با دادن اطلاعات نادرست دوستان را پشیمان نکنید!
    "I have a dream"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at UES

سلام به همه ی دوستان
    من فارغ التحصیل مکانیک از فردوسی مشهد هستم.تافل 90دارم.یه مقاله تو یه ژورنال داخلی دارم یکی هم دارم کار میکنم واسه یه ژورنال خارجی.معدل 14.67م خیلی گند زده به همه چی!!اما پروژه و کاراموزیم تو ترم آخر 20شده.ریکامندیشن هم دارم از استادام.الان موندم واسه ارشد بخونم یا واسه خارج اقدام کنم!اگه بخوام برم نیاز به یه جا با فاند دارم حتما!خواستم ببینم امیدی هست که من تلاش کنم واسه رفتن یا بهتره ارشد بخونم همینجا قبول شم؟!
    فقط ممنون میشم اگه زودتر به من جواب بدید تا هنوز که دیر نشده تصمیم خودمو بگیرم!

Member royalfalcon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdtime نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من فارغ التحصیل مکانیک از فردوسی مشهد هستم.تافل 90دارم.یه مقاله تو یه ژورنال داخلی دارم یکی هم دارم کار میکنم واسه یه ژورنال خارجی.معدل 14.67م خیلی گند زده به همه چی!!اما پروژه و کاراموزیم تو ترم آخر 20شده.ریکامندیشن هم دارم از استادام.الان موندم واسه ارشد بخونم یا واسه خارج اقدام کنم!اگه بخوام برم نیاز به یه جا با فاند دارم حتما!خواستم ببینم امیدی هست که من تلاش کنم واسه رفتن یا بهتره ارشد بخونم همینجا قبول شم؟!
    فقط ممنون میشم اگه زودتر به من جواب بدید تا هنوز که دیر نشده تصمیم خودمو بگیرم!
    برای سوئد می تونی درخواست بدی، فقط هزینه هاش رو باید از بچه های اون بخش بپرسی!
    "I have a dream"