صفحه 5 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 114

موضوع: با این شرایط apply کنم یا واسه کنکور ارشد بخونم؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با این شرایط apply کنم یا واسه کنکور ارشد بخونم؟؟

میخواستم بدونم دانشجوی کارشناسی مکانیک در دانشگاه خواجه نصیر با رتبه ی کنکور 900
    و معدل بالای 16 شانسی برای بورسیه ی همراه با فاند در کشورهای امریکا،کاندا و یا انگلیس داره یا نه؟؟؟
    هنوز مدرک زبان ندارم ولی احتمالا چند وقت دیگه برای اون اقدام میکنم(فک کنم بتونم نمره ی خوبی برا زبان بگیرم)
    در حال حاضر ترم سه هستم ولی برا الان نمیخوام،شاید یکی دو ترم دیگه!!!
    با تشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jaja نمایش پست ها
    میخواستم بدونم دانشجوی کارشناسی مکانیک در دانشگاه خواجه نصیر با رتبه ی کنکور 900
    و معدل بالای 16 شانسی برای بورسیه ی همراه با فاند در کشورهای امریکا،کاندا و یا انگلیس داره یا نه؟؟؟
    هنوز مدرک زبان ندارم ولی احتمالا چند وقت دیگه برای اون اقدام میکنم(فک کنم بتونم نمره ی خوبی برا زبان بگیرم)
    در حال حاضر ترم سه هستم ولی برا الان نمیخوام،شاید یکی دو ترم دیگه!!!
    با تشکر
    کسی که میخاد اپلای کنه باید عزمش رو جزم کنه....دانشگاهای کانادا و استرالیا و آمریکا فاند برای مستر دارند...ولی خیلی سخته....شما که ترم 3 هستی موقعیت خیلی خوبی داری و اگه از الان به فکرش باشی 100% موفق میشی....فقط نباید به انتخابت شک کنی...نظر شخصی غیر قابل اعتماد

سلام من تو رشته مکانیک جامدات از داتشگاه ازاد فارق التحضیل شدم. معدلم 13/50 . 3 تا مدرک internatinal دارم . حدود 2 سال سابقه کار تو شرکت نفت دارم . 2 تا نرم افزار درستو حسابی واردم catia ansys . تو فنی حرفه ای هم 2 ترم درس دادم.
    اصلا من میتونم باسه جایی اقدام کنم؟ کجاها ؟

Junior Member

سلام و خسته نباشید. من لیسانس برق مخابرات از دانشگاه دولتی یزد دارم. و معدلم هم 13 هست. از لحاظ مالی هم مشکلی ندارم.و میخواهم بشینم برای زبان بخونم.
    میخواستم ببینم با این معدل تو اروپا.امریکا .استرالیا و کانادا هیج جا هست که مطمئن باشم که مدرک زبانم رو که گرفتم بهم حتما پذیرش میدن؟ یا باید بیخیال بشم و بشینم واسه کنکور ارشد بخونم.
    لطفا کسانی که تجربه دارن کمکم کنند.ممنون

Junior Member

با سلام فارغ التحصیل دانشگاه آزاد خمینی شهر هستم . با معدل 16.45 در گرایش ساخت و تولید مقطع لیسانس. یک مقاله ISI در دست چاپ دارم ولی احتمالا تا پایان ژانویه اکسپت نگیره. در ضمن یک اختراع هم به ثبت رسانده ام و نمرات دروس تخصصی جامداتی و ساختی بالایی دارم و ایده های بزرگ و کوچک بسیاری دارم که قابلیت اجرا دارند. اما با توجه به اینکه مقطع لیسانس خود را در دانشگاه آزاد سپری نموده ام ، کار برای Apply کردن مشکل است تا جایی که دانشگاه تورنتو بخاطر دانشگاه آزادی بودنم قبولم نخواهد کرد ( با پرسش از یکی از اساتید این دانشگاه ). با وجود این شرایط آیا شانس قبولی در سایر دانشگاه های کانادا ، امریکا و یا اروپا را دارم ؟ لطفا این دانشگاه ها را نام ببرید.

Junior Member

سلام به همه دوستان:
    من دانشجوی لیسانس مکانیک ساخت و تولید دانشگاه سراسری شهرستان با معدل 13.83 و دو ترم دیگه درسم تموم میشه و ترجیح دارم برای ادامه تحصیل برای آلمان اقدام کنم.
    میشه کمک کنید که من باید چی کار کنم و آیا شانسی دارم یا نه؟

کشورهای دیگه هم اگر می دونید پیشنهاد بدید لطفاً.
    ممنون

دوستان من 27 ساله هستم لیسانسم جامدات از تهران مرکز با معدل 16.44 گرفتم در ضمن هفت ترمه درسم تموم شد. بعد از سه سال امسال برای ارشد کاملا خوندم ولی متاسفانه خوب ندادم . میخواستم بدونم من اگه بخوام فاند بگیرم یعنی هزینه هیچی با این شرایط میتونم از دانشگاه های رنک بالا امریکا پذیرش بگیرم لطفا راهنمایی کنید. اصلا باید چیکار کنم ؟ چون با خودم گفتم کنکور با توجه به آمادگی که داشتم میتونم شریفی جایی قبول شم ولی متاسفانه نشد. از دوستانی که آگاهی کاملی به چند و چون کار دارند میخوام راهنمایی کنند. با تشکر.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    دوستان من 27 ساله هستم لیسانسم جامدات از تهران مرکز با معدل 16.44 گرفتم در ضمن هفت ترمه درسم تموم شد. بعد از سه سال امسال برای ارشد کاملا خوندم ولی متاسفانه خوب ندادم . میخواستم بدونم من اگه بخوام فاند بگیرم یعنی هزینه هیچی با این شرایط میتونم از دانشگاه های رنک بالا امریکا پذیرش بگیرم لطفا راهنمایی کنید. اصلا باید چیکار کنم ؟ چون با خودم گفتم کنکور با توجه به آمادگی که داشتم میتونم شریفی جایی قبول شم ولی متاسفانه نشد. از دوستانی که آگاهی کاملی به چند و چون کار دارند میخوام راهنمایی کنند. با تشکر.
    دوست عزیز برای اپلای تو آمریکا علاوه بر دانشگاهی که میخونی که به نظرم تو اولویت سوم چهارم هست مهم نمره GRE، زبان و ترجیحا مقالات تالیفی هست. شما سه راه داری 1- مستقیم برای دکتری اپلای کنی که خب خیلی سخته و باید خیلی رکوردهای خوبی داشته باشی 2- فوق تو ایران بگیری و بعد برای دکتری اپلای کنی 3- برای فوق اپلای کنی و بعدش اونجا برای دکتری ... شق دوم قضیه اینه که میتونی tuition fee (شهریه) رو پرداخت کنی یا نه ... اگه میتونی که قطعا سریعتر زبان و جی ارای رو اوکی کن واسه فوق اپلای کن اگه هم نه به نظرم منطقی ترین گزینه، گزینه 2 هست یعنی اینجا فوق بخون و خیلی مهم نیست کجا هرچند اگه شریف یا تهران باشی خوبه اما مهمتر همونطور که گفتم نمرات و رزومه ت هست ... بیشتر از این وقتت رو تلف نکن و برای رفتن به شریف زمان رو از دست نده ... خیلی از بچه ها از دانشگاههای شهرستان و حتی آزاد آمریکا جاهای خوب پذیرش گرفتن ... سعی کن ذهنت رو خیلی رو این قضیه محدود نکنی
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

با تشکر از شما . یعنی شما می گی تا اردبیهشت که نتایج اولیه میاد صبر کنم ؟ من از لحاظ مالی توانایی پرداخت شهریه ندارم. و آزاد ثبت نام نکردم. درسته لیسانس اصلا خوب نخوندم و پروژه ابکی دادم ولی مدنظرم تحصیل در MIT و دانشگاه های خوبه . برای همین از هیچ تلاشی غافل نمی شم. اگر کنکور نتونم قبول شم میگید با این اوضاع چطور فاند بگیرم؟ باز هم متشکرم.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    با تشکر از شما . یعنی شما می گی تا اردبیهشت که نتایج اولیه میاد صبر کنم ؟ من از لحاظ مالی توانایی پرداخت شهریه ندارم. و آزاد ثبت نام نکردم. درسته لیسانس اصلا خوب نخوندم و پروژه ابکی دادم ولی مدنظرم تحصیل در MIT و دانشگاه های خوبه . برای همین از هیچ تلاشی غافل نمی شم. اگر کنکور نتونم قبول شم میگید با این اوضاع چطور فاند بگیرم؟ باز هم متشکرم.
    دوست عزیز اولا سعی کن توقعاتت رو با توجه به داشته هات متعادل کنی ... من نمیگم پذیرش از MIT یا تاپ 10 محاله و یا نشدنیه اما واقعا باید اپلیکیشنت خیلی تاپ و بی نقص باشه و از هر نظر فوق العاده باشه و بازم به نظرم حتی اپلای برای اینجور دانشگاهها هم جسارت میخواد... پذیرش گرفتن از 100 دانشگاه اول آمریکا هم کار راحتی نیست اما باید یادت باشه هرتصمیم هم بگیری باید نمرات تافل و GRE رو حتما حتما داشته باشی ... برای اینا تمام تلاشت رو بکن که مثلا تافل بالای 95 و GRE بالای 320 داشته باشی و حتی المقدور مقاله و ریکام خوب ... اونوقت میتونی با دست باز و خیال آسوده تر اپلای کنی و شانس هم قطعا برای پذیرش فول فاند داری
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence