صفحه 6 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 114

موضوع: با این شرایط apply کنم یا واسه کنکور ارشد بخونم؟؟

پیش فرض پاسخ : با این شرایط apply کنم یا واسه کنکور ارشد بخونم؟؟

ممنون که راهنمایی می کنید . من الان میتونم خودم مقاله بدم یا روی موضوعی کار کنم ؟ تا به عنوان یه رزومه برام بشه یا حتما باید استاد هم باشه؟ در ضمن شما که خودت در خارج تحصیل می کنی میتونی چند تا زمینه خوب معرفی کنی؟ من خیلی دوست دارم در زمینه های پرتاب فضاپیما و موارد مربوط به ساخت لوازم برای پزشکی( بیومکانیک) فعالیت کنم. بازهم متشکرم.

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    ممنون که راهنمایی می کنید . من الان میتونم خودم مقاله بدم یا روی موضوعی کار کنم ؟ تا به عنوان یه رزومه برام بشه یا حتما باید استاد هم باشه؟ در ضمن شما که خودت در خارج تحصیل می کنی میتونی چند تا زمینه خوب معرفی کنی؟ من خیلی دوست دارم در زمینه های پرتاب فضاپیما و موارد مربوط به ساخت لوازم برای پزشکی( بیومکانیک) فعالیت کنم. بازهم متشکرم.
    دوست عزیز، شما میتونی خودت رو موضوعاتی که علاقه داری کار کنی و لزومی به وجود استاد نیست، هرچندباشه بهتره چون میتونه کارت رو اصلاح کنه یا حتی المقدور با یه دانشجوی فوق یا دکترا کار کن که کیفیت کار بره بالا اما در هر صورت محدودیتی برای کار به تنهایی نداری ... در مورد سوال دومت من اصلا اهلیت این کار رو ندارم چون رشته من بیومکانیک نیست و باید از دوستان مشورت بگیری هرچند اصلا توصیه نمیکنم تو حوزه هایی که به نحوی ممکنه به فعالیتهای نظامی منتهی بشه کار کنی چون بعدا برای گرفتن ویزا به مشکل میخوری ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Member azerrila آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at azad university of najaf abad

سلام دوستان
    من کارشناسی مکانیکم رو از دانشگاه آزاد نجف آباد دی ماه 93 دیگه میگیرم
    معدل: حدود 17.3
    آیلتس:7
    شاید تا قبل از مدرک 2مقاله چاپ کنم
    میخواستم بدونم شانسم یرای گرفتن فاند بخصوص از اروپا چقدر هست و بنظرتون برای کنکور ارشد بخونم یا خیر و یا سر کار برم.

Junior Member hamidmech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

اروپا فکر نمیکنم اون هم برای مستر فاندی داشته باشه بهتر این سوال از دوستانی که رفتن اروپا بپرسی . دو ترم اخر مکانیک میشه معدل خوبی آورد پس سعی کن معدل رو بالاتر ببری چون راحت اکان پذیر هست. برای دانشجوی لیسانس مقاله یک امتیاز بسیار خوب محسوب میشه. عموما برای دوره مستر هیچ جا هزینه زیادی نمی کنن برات مگر اینکه واقع قوی باشی. اگر بتونی مقاله هاتو اماده کنی کار درست امتحان شانس هست ایشالا که موفق بشی. اهمیت زبان هم که بر کسی پوشیده نیست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    دوستان من 27 ساله هستم لیسانسم جامدات از تهران مرکز با معدل 16.44 گرفتم در ضمن هفت ترمه درسم تموم شد. بعد از سه سال امسال برای ارشد کاملا خوندم ولی متاسفانه خوب ندادم . میخواستم بدونم من اگه بخوام فاند بگیرم یعنی هزینه هیچی با این شرایط میتونم از دانشگاه های رنک بالا امریکا پذیرش بگیرم لطفا راهنمایی کنید. اصلا باید چیکار کنم ؟ چون با خودم گفتم کنکور با توجه به آمادگی که داشتم میتونم شریفی جایی قبول شم ولی متاسفانه نشد. از دوستانی که آگاهی کاملی به چند و چون کار دارند میخوام راهنمایی کنند. با تشکر.
    دوست عزیز حتی دانشجویان ارشد شریف هم باید برای گرفتن فول فاند ار دانشگاهی مانند MIT رزومه قوی داشته باشند. معدل و رزومه خودتون رو نگفتید دوست عزیز. در حالت کلی دانشجویان فوق لیسانس در اولیوت فاند نیستند.یک نگاهی به قسمت نتایج پذیرش بزنید و رزومه دوستان و امکان گرفتن فاند رو اونجا هم بررسی کنید. نکته دیگر اینکه کنکور ارشد امسال مقداری غیرمتعارف بود انشالا نتیجه خوبی می گیرید.

دوستان من تو دانشگاه های اروپایی چیزی به نام Bio mechanic پیدا نکردم .بیشتر اسم
    Biomedical

به چشم میخوره ؟
    میخواستم بدونم این همون هست و یا اصلا زیر مجومه مکانیک هست یا نه؟
    ضمنا بیوشیمی (Biochemical ) و Bio Technology چطور آیا اینا زیر مجموه مکانیک میشه در نظر شون گرفت ؟

پیش فرض پاسخ : Confused.....اصلا اینجا ارشد بخونیم؟؟

اقا میشه یکی منو راهنمایی کنه؟
    معدل لیسانس:16/30
    زبانمم متوسطه
    پابان خدمتم دارم
    یه مقاله تو کنفرانس ملی مکانیک دارم
    میتونم بورس تو یکی از دانشگاه های امریکا بگیرم؟
    احنمالش هست در اینده یک مقاله خارجی هم بدم

رشته و دانشگاه

دوست عزیز عموما گرفتن فاند برای مقطع مستر بسیار مشکل هست مگر برای رزومه های بسیار قوی و فارغ التحصیلان دانشگاه های بسیار خوب ایران.مقاله خارجی خوب می تواند کمک کننده باشد و نکته بعدی و بسیار مهم برای امریکا مساله زبان است و تنها راه عملی و مناسب برای بالا بردن شانس شما برای امریکا نمره gre و تافل بسیار خوب و رقابتی می باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان
    وضعیتم به شدت بحرانیه دو روز بیشتر واسه انتخاب رشته وقت ندارم خواهشاً راهنمایم کنید
    ارشد امسال رتبه مکانیکم جالب نشد ولی‌ هوا فضا آیرودینامیک علمو صنعت میارم.هدف اصلیم اپلای با فانده برای دکترا مکانیک آمریکا یا کانادا.
    سوالام اینه که ارشد برم هوا فضا تهران یا یک سال بمونم و ارشد مکانیک بدم؟خواهشاً خودتونو جام بذرید و همهٔ جوانبشو در نظر بگیرید(یک سال موندن پشت کنکور و سختی‌هاش...)

سلام دوستان عزیز
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی مکانیک دانشگاه صنعت نفت با رزومه زیر هستم:
    معدل: 16.17
    نمره زبان: آزمون GRE و TOEFL ثبت نام کرده ام و فکر میکنم در بهترین حالت نمره تافلم بشه 90
    مقاله: 8 مقاله کنفرانس داخلی و بین المللی و 3 مقاله سابمیت شده در کنفرانس آسیایی
    ورزشی: مدال نقره کاپ آزاد جهانی کاراته و مکان هفتم مسابقات جام باشگاههای جهان و 6 سال سابقه حضور در لیگ کاراته ایران
    3 عدد ریکامندیشن به نسبت قوی
    سابقه کارآموزی در پالایشگاه نفت اصفهان
    حقیقت اینه دوستان میخوام واسه فاند گرفتن از امریکا یا کانادا اقدام کنم اما ازطرفی میتونم تا 50 میلیون هم هزینه کنم اما الان دودل هستم به نظرشما با این رزومه امیدی هست یا کنکور بدم به امید آینده ای بهتر؟ از تمام دوستان خواهش میکنم سریعتر کمکم کنید چون فرصت داره از دست میره.ممنون