صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 114

موضوع: با این شرایط apply کنم یا واسه کنکور ارشد بخونم؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : با این شرایط apply کنم یا واسه کنکور ارشد بخونم؟؟

سلام دوستان من ليسانس مكانيك دارم از چمران اهواز با معدل 15.02و چون رزومه اى ندارم دارم براى ارشد مى خونم كه بتونم تو ارشد رزومم رو قوى كنم و از آمريكا فاند بگيرم البته زبانم خوب هس براى تافل گرفتن وقت زيادى لازم ندارم. اما تو فروم خوندم كه دوستان گفتن براى دكترا سخت پذيرش مى دن خيلى نااميد شدم. اگر نظرتون رو بگين ممنون مى شم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تبریز

سلام. منم واقعا گیج شدم تو فروم. یه سری ها میگن بهتره ارشد بخونی تو ایران بعد واس پی اچ دی اقدام کنی. از یه طرف یه سری هام میگن بعد کارشناسی بهتره اپلای کنی.
    خلاصه چیکار کنیم. الان برای کنکور ارشد بخونیم یا برای تافل و جی ار ای اماده شین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    (دانشجوی مکانیک کارشناسی تبریز هستم با معدل ۱۵.۵

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad73 نمایش پست ها
    سلام. منم واقعا گیج شدم تو فروم. یه سری ها میگن بهتره ارشد بخونی تو ایران بعد واس پی اچ دی اقدام کنی. از یه طرف یه سری هام میگن بعد کارشناسی بهتره اپلای کنی.
    خلاصه چیکار کنیم. الان برای کنکور ارشد بخونیم یا برای تافل و جی ار ای اماده شین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    (دانشجوی مکانیک کارشناسی تبریز هستم با معدل ۱۵.۵
    سلام

به نظر من وقتی تصمیم به رفتنه، هرچه زودتر انجام بشه بهتره. اگه کسی رزومه قابل قبولی داره (معدل بالا، دانشگاه خوب) که بتونه بعد از کارشناسی برای ارشد یا حتی دکتری مستقیم اقدام کنه خیلی هم عالیه. وگرنه باید با گذروندن یه ارشد خوب، راه رو برای اپلای کردن در مقطع دکتری هموار کنه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

سلام دوستان وقت شما به خیر
    من کارشناسی مکانیک دارم ، معدلم اصلا خوب نیست 12.7 ، ولی دانشگاه دولتی خوندم

درسم تموم شده ، نتونستم کار مناسبی پیدا کنم و میخام برای ادامه تحصیل در خارج اقدام کنم (برای مستر)

از دید شما من باید چه ویژگی هایی داشته باشم که بتونم مستر یه دانشگاه اروپایی یا آمریکایی-کانادایی خوب قبول شم؟ (فاند مهم نیست چون با شرایط من و تازه واسه مستر میدونم که نباید بهش فکر کرد)

چون دیگه دانشجو نیستم واقعا نمی دونم چیکار باید کرد و همین مسئله برام جای سوال شده.

من مشکل سربازی ندارم و وقت آزاد برای کار روی مقالات ، انجام کارهای پژوهی و کنفرانسی ، یادگیری حرفه ای نرم افزارهای اصلی (متلب ، انسیس و...) و خواندن زبان دارم.

سلام ....من لیسانس هوافضا با معدل 15.6 از دانشگاه شریفم....میخاستم بدونم برای مکانیک بخام اپلای کنم کجاها میتونم بیارم و احتمال فاندمم چقدره؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Far_Zam نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت شما به خیر
    من کارشناسی مکانیک دارم ، معدلم اصلا خوب نیست 12.7 ، ولی دانشگاه دولتی خوندم

درسم تموم شده ، نتونستم کار مناسبی پیدا کنم و میخام برای ادامه تحصیل در خارج اقدام کنم (برای مستر)

از دید شما من باید چه ویژگی هایی داشته باشم که بتونم مستر یه دانشگاه اروپایی یا آمریکایی-کانادایی خوب قبول شم؟ (فاند مهم نیست چون با شرایط من و تازه واسه مستر میدونم که نباید بهش فکر کرد)

چون دیگه دانشجو نیستم واقعا نمی دونم چیکار باید کرد و همین مسئله برام جای سوال شده.

من مشکل سربازی ندارم و وقت آزاد برای کار روی مقالات ، انجام کارهای پژوهی و کنفرانسی ، یادگیری حرفه ای نرم افزارهای اصلی (متلب ، انسیس و...) و خواندن زبان دارم.

شما یکی از فاکتورهای اصلی که معدل هست رو ندارید (اما برای دانشگاه رنک پایین شاید بشه) اما میتونید با gre و تافل بالا و اگر هم تونستید با نوشتن مقاله و کنفرانس پذیرش بگیرید (مقاله بهتره ) ولی شانس فاندتون همونطور که گفتید خیلی کمه.
    برای آلمان و اتریش هم من زیاد آشنایی ندارم ولی چون دانشگاه دولتی بودید و کنکور دادید شاید بتونید برای لیسانس مجدد یا مستر اقدام کنید ( از کاربران دیگه پرس و جو کنید)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezagonzalez نمایش پست ها
    سلام ....من لیسانس هوافضا با معدل 15.6 از دانشگاه شریفم....میخاستم بدونم برای مکانیک بخام اپلای کنم کجاها میتونم بیارم و احتمال فاندمم چقدره؟
    ممنون
    باید مشخص کنید نمره تافل و جی آر ای شما چه حدودیه
    رزومه تون چیه
    مقاله و کنفرانس دارید یا نه
    آیا نمرات دروس اختصاصی شما و یا 60 واحد آخر شما هم در حد مین معدل هست یا نه
    بعد دوستان میتونن کمک کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    سلام

به نظر من وقتی تصمیم به رفتنه، هرچه زودتر انجام بشه بهتره. اگه کسی رزومه قابل قبولی داره (معدل بالا، دانشگاه خوب) که بتونه بعد از کارشناسی برای ارشد یا حتی دکتری مستقیم اقدام کنه خیلی هم عالیه. وگرنه باید با گذروندن یه ارشد خوب، راه رو برای اپلای کردن در مقطع دکتری هموار کنه.

خب به نظر شما با ۱۵.۵ تبریز و شاید یه مقاله و تافل ۹۸ میتونم با فاند پذیرش بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید.واقعا گیج شدم که واس کنکور بخونم یا نه؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    من کارشناسی هوافضا شریف سال سومی تا الان معدل 15هستم. نمره تافل رو هم تا پاییز سال بعد میتونم بگیرم.به نظرتون برای پاییز2017 اقدام کنم(با فاند کامل) یا ارشد واستم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام
    دوستان من دانشجوی سال اخر مهندسی مکانیک هستم،کارشناسی میهوام بدونم اگ بخوام فوند تحصیلی بگیرم کمترین هزینه و بهترین کشور کجاست؟و سوال دیگه اینک ارشد ایران خوندن بهتره یا تلاش کنم ک فوند بگیرم و برم اونور