نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: مشکل در دریافت کمک هزینه، فاند

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

Exclamation مشکل در دریافت کمک هزینه، فاند

سلام دوستان
    به من گفتن Bank Statement و Affidavit و اینا رو باید کامل بفرستی، تا I20 رو سریع تر واست بفرستیم
    حالا که نتیجه اومده، فاندی ندادن، میگن خودت مدرک فرستادی که فاند داری، خب دیگه

زنگ زدم میگم من کمک هزینه میخوام، میگن بیا اینجا، سال اول که هیچی، سال دوم شاااااااااید بتونی بگیری، قول نمیدیم، حداقل هم گفتن 30 تومن میشه هزینت واسه سال اول (دانشگاه و زندگی)
    استاد ایرونی هم که قربونش برم، جواب نمیده اصلا

(راستی، چند روز دیگه دارم یه مقاله بین المللی هم سابمیت می کنم، اینو اگر بخوام اضافه کنم، یا یه طوری بهشون بگم حالا شرایطم بهتر شده، چون اول مقاله نداشتم، چطور باید این کار رو انجام بدم)

چیکار کنم حالا

Banned

پیش فرض پاسخ : مشکل در دریافت کمک هزینه، فاند

International students are not eligible for federal or state financial aid programs.

Institutional scholarships administered are not awarded to international students.

International graduate students should contact The Graduate Coordinator for their academic department to inquire about funding.

A variety of privately funded loan programs are available to
    international students.

Most require a credit worthy cosigner who is a U.S. Citizen or permanent resident and has a permanent U.S. address.
    ویرایش توسط panke : July 12th, 2011 در ساعت 10:15 AM دلیل: [ALIGN=left][/ALIGN] unavilab

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SIUC

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم در مورد هزینه کل سالانه دکترای دانشگاههای متوسط در رشته مدیریت و هزینه دانشگاه و زندگی که دانشجو بین الملل باید برای سال اول بپردازه (لطفا کسانی که در رشته مدیریت پذیرش گرفتن جواب بدن. ممنون)
    آیا دانشگاهی هست که برای رشته مدیریت از سال اول فول فاند بده؟ تا آنجاییکه من متوجه شدم برای رشته مدیریت باید حداقل سال اول رو خودمون بپردازیم
    لطفا سریع جواب بدین چون باید زود تصمیم بگیرم. خیلی حیاتیه

با سلام. من برای دانشگاه پنسیلوانیا پذیرش و 25% بورس گرفتم. آیا میشه موسسه یا راهی به من پیشنهاد بدید که از اون طریق برای بقیه ی هزینه هام، کمک مالی پیدا کنم؟ من فروم رو مطالعه کردم و سایت هایی که برا بورس معرفی شده رو دیدم، اما گشتن توی اون سایت ها به نظر خیلی وقت گیر میاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط cehw نمایش پست ها
    با سلام. من برای دانشگاه پنسیلوانیا پذیرش و 25% بورس گرفتم. آیا میشه موسسه یا راهی به من پیشنهاد بدید که از اون طریق برای بقیه ی هزینه هام، کمک مالی پیدا کنم؟ من فروم رو مطالعه کردم و سایت هایی که برا بورس معرفی شده رو دیدم، اما گشتن توی اون سایت ها به نظر خیلی وقت گیر میاد.
    جناب cehwسلام میشه کمی از شرایط دانشگاتون ( به لحاظ شهریه) و رزومتون بگین؟؟ 25% هم خیلیه باز تبریک که قبول کردن

Junior Member

سلام

از یکی از دانشگاه های رنک حدوداً 30 (توی رشته خودم) یه پذیرش بدون فاند از Graduate Office گرفتم. باهاشون در مورد فاند صحبت کردم، گفتن با دپارتمان صحبت کنید. به دپارتمان ایمیل زدم و در مورد فاند پرسیدم. گفتن که تمام TA ها رو مشخص کردیم ولی میتونی با استاتید در مورد RA صحبت کنی. به چندتا از استادها ایمیل زدم و در مورد وضعیتم و فاند پرسیدم ازشون. همشون گفتن که فاندهامون رو قبلاً دادیم و دیگه چیزی برامون نمونده.

میخواستم بدونم که آیا احتمال داره که بعضی از افرادی که این دانشگاه پذیرش دارن بدلیل اینکه از یه جای دیگه یه آفر بهتری دارن، آفر اینجا رو accept نکنن؟
    این طوری بعضی از position های TA خالی میمونه. ممکنه این position های خالی رو به بقیه بدن؟
    چقدر شانس وجود داره که این اتفاق بیافته؟
    تا حالا کسی یه همچین تجربه ای داشته؟

با تشکر از دوستان

Junior Member

با سلام به دوستان
    من برای دکترا از دانشگاه Worcester Polytechnic Institute (WPI) آمریکا برای پاییز 2013 پذیرش گرفتم. اول گفته بودن شما برای فاند در نظر گرفته شدین ولی الان میگن فاندامون تموم شده و باید با خرج خودت بیای! حتی tuition fee waiver هم ندادن! به نظرتون ارزش داره با هزینه خودم برم به این امید که بعد از یک یا دو ترم فاند بگیرم؟ یا ریسک بزرگیه؟ چون باید هر چی دارم و ندارم رو خرج کنم و اگه بعد یکی دو ترم فاند نگیرم باید دست از پا درازتر برگردم ایران !!
    ضمنا نظرتو چیه که deffer کنم برای spring 2013 یا fall 2014 ؟ شاید که تا اون موقع فاند جدید باز باشه ؟
    لطفا هر چه سریعتر راهنماییم کنید، ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid83 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من برای دکترا از دانشگاه Worcester Polytechnic Institute (WPI) آمریکا برای پاییز 2013 پذیرش گرفتم. اول گفته بودن شما برای فاند در نظر گرفته شدین ولی الان میگن فاندامون تموم شده و باید با خرج خودت بیای! حتی tuition fee waiver هم ندادن! به نظرتون ارزش داره با هزینه خودم برم به این امید که بعد از یک یا دو ترم فاند بگیرم؟ یا ریسک بزرگیه؟ چون باید هر چی دارم و ندارم رو خرج کنم و اگه بعد یکی دو ترم فاند نگیرم باید دست از پا درازتر برگردم ایران !!
    ضمنا نظرتو چیه که deffer کنم برای spring 2013 یا fall 2014 ؟ شاید که تا اون موقع فاند جدید باز باشه ؟
    لطفا هر چه سریعتر راهنماییم کنید، ممنون
    ریسکش کمه ولی هزینه همون 1 یا 2 ترم واقعا سنگینه مخصوصا تو NY.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)