صفحه 1 از 47 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 469

موضوع: گرفتن ويزا از ازبكستان (وقت سفارت، كليرنس و ...)

Junior Member

پیش فرض گرفتن ويزا از ازبكستان (وقت سفارت، كليرنس و ...)

جديدا از چندتا از بچه ها درباره وقت سفارت ازبكستان شنيدم. من خودم با يه خانم و آقايي كه اونجا مصاحبه شدن صحبت كردم. خيلي از تعريف ميكردن. البته شوهره پارسال مصاحبه شده بود و فول فاند بود ، عمران . ميگفتند 10 روزه كلير شده و خانمش امسال مثل اينكه رفته بوده مصاحبه بهش 3 روزه ويزا رو دادن .

منم وقت گرفتم ازبكستان و ايميل هم زدم كه من ايراني هستم و اونجا وقت گرفتم و ... . جوابم را دادند كه ما با متقاضيان ايراني آشنايي داريم و مشكلي نيست.
    براي 6 جولاي وقت گرفتم . وقت زياد داره. هركي ميخواد بره بگه هماهنگ كنيم . ويزاي ازبكستان 15 روزه مياد! بنابراين بايد زود تصميم بگيريد تا دير نشده.

از دوستاني هم كه رفتن و تجربه دارند خواهش ميكنم ، تجربياتشون را در اختيار همه بگذارند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وقت سفارت ازبكستان

سلام مرسی از اطلاعاتت منم واسه ۱۱ جولای گرفتم . ام دوارم که مثل بیروت و عشق آباد باشه فقط خواهشن بعد از مصاحبه تا به اینترنت سترسی پیدا کردی خبرش رو ه ما هم بده چون کم کم دا ه متقاضی واسه تاشکند هم یاد می شه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط salmaniai نمایش پست ها
    جديدا از چندتا از بچه ها درباره وقت سفارت ازبكستان شنيدم. من خودم با يه خانم و آقايي كه اونجا مصاحبه شدن صحبت كردم. خيلي از تعريف ميكردن. البته شوهره پارسال مصاحبه شده بود و فول فاند بود ، عمران . ميگفتند 10 روزه كلير شده و خانمش امسال مثل اينكه رفته بوده مصاحبه بهش 3 روزه ويزا رو دادن .

منم وقت گرفتم ازبكستان و ايميل هم زدم كه من ايراني هستم و اونجا وقت گرفتم و ... . جوابم را دادند كه ما با متقاضيان ايراني آشنايي داريم و مشكلي نيست.
    براي 6 جولاي وقت گرفتم . وقت زياد داره. هركي ميخواد بره بگه هماهنگ كنيم . ويزاي ازبكستان 15 روزه مياد! بنابراين بايد زود تصميم بگيريد تا دير نشده.

از دوستاني هم كه رفتن و تجربه دارند خواهش ميكنم ، تجربياتشون را در اختيار همه بگذارند.

سلام ... بچه ها .... شما بعد از مصاحبه برمی گردید ایران؟ یا اینکه می مونید تا ویزاتونو بگیرید؟
    می خوام بدونم که آیا می شه بعد از مصاحبه برگشت ایران و پاسپورت رو برای یکی پست کرد که در صورت جواب مثبت بره و ویزا رو برام بگیره و دوباره پاسپورتامو پست کنه؟ پیشاپیش ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam6586 نمایش پست ها
    سلام ... بچه ها .... شما بعد از مصاحبه برمی گردید ایران؟ یا اینکه می مونید تا ویزاتونو بگیرید؟
    می خوام بدونم که آیا می شه بعد از مصاحبه برگشت ایران و پاسپورت رو برای یکی پست کرد که در صورت جواب مثبت بره و ویزا رو برام بگیره و دوباره پاسپورتامو پست کنه؟ پیشاپیش ممنون
    من ۸ جولای میرم و ۱۵ ام ب رمیگردم مصاحبه هم دوشنبه هست٬ امیدوارم که اگه ویزا دادن تا جمعه که اونجام ب تونم بگیرم. شما کی وقت دا ید؟فکر نکنم منطقی باشه ک آدم بیشتر از یک هفته بم نه٬ به نظرم اگه با کسانی ه بعد از خودمون میرن هما نگ کنیم که پاس رو ببرن و پس بیارن از هر جهتی بهتر من خودم شخصا اگه بتونم اسه نفرات قبل از خودم کا ی بکنم حتما انجام میدم ک حداقل یک جا تو هزینه ها صرفه جویی بشه.

دوستان من فکر کنم زودتر از همه مصاحبه دارم 27جون از تجربه هیچکی نمیتونم استفاده کنم چقدر جذاب!! ولی از مصاحبه که برگشتم با کله میام اینجا بهتون میگم چه خبر بود در اولین فرصت هم شروع میکنم به نوشتم یه PDF پس کسانی که اواسط جولای به بعد مصاحبه دارن شاید بتونن از اون PDF هم استفاده کنن من ویزا ازبکستان رو امروز گرفتم حدودا 1 هفته طول کشید و درباره پیک آپ اینا هم با یه آژانس در ارتباط ام کارای ویزامم اونا انجام هتلمم اونا بوک کردن مشاوره هم باهام کردن یه 150$ برای ویزا ازبکستان ازم گرفتن فقط من بابام رفت سفارت ازبکستان بهش گفتن ویزا نمیدن مگر دعوت نامه داشته باشید با 2و3 نا آژانس هم چک کردم همینو بهم گفتن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shanshayanshan نمایش پست ها
    دوستان من فکر کنم زودتر از همه مصاحبه دارم 27جون از تجربه هیچکی نمیتونم استفاده کنم چقدر جذاب!! ولی از مصاحبه که برگشتم با کله میام اینجا بهتون میگم چه خبر بود در اولین فرصت هم شروع میکنم به نوشتم یه PDF پس کسانی که اواسط جولای به بعد مصاحبه دارن شاید بتونن از اون PDF هم استفاده کنن من ویزا ازبکستان رو امروز گرفتم حدودا 1 هفته طول کشید و درباره پیک آپ اینا هم با یه آژانس در ارتباط ام کارای ویزامم اونا انجام هتلمم اونا بوک کردن مشاوره هم باهام کردن یه 150$ برای ویزا ازبکستان ازم گرفتن فقط من بابام رفت سفارت ازبکستان بهش گفتن ویزا نمیدن مگر دعوت نامه داشته باشید با 2و3 نا آژانس هم چک کردم همینو بهم گفتن!
    من با یکی که امسال مصاحبه شده بود صحبت کردم. میگفت خیلی برخورد آفیسر خوب بود و مشکلی نبود فقط مثل اینکه تا برن داخل سفارت هفت خوان رستم را طی کردن. توی روحیتون تاثیر نذاره هرچی شد، چون در نهایت آفیسر خیلی خوش برخورد خواهد بود. فقط تاکید کرد که کیف و وسایل الکترونیکی با خودم نبرم. فلش، CD یا هرچیز دیگه ای از دست را با خودت نبر. موفق باشی. من چون به پرواز جمعه نمیرسید ویزام مصاحبه را به 6 جولای تغییر دادم .

هه اگه کسی خیلی هم استرس داره یا میترسه یه Xanax بخوره Ok میشه حالا دیگه 7 خوان رستم براش میشه عین آب خوردن
    ممنون از راهنمایی
    شاد باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shanshayanshan نمایش پست ها
    هه اگه کسی خیلی هم استرس داره یا میترسه یه Xanax بخوره Ok میشه حالا دیگه 7 خوان رستم براش میشه عین آب خوردن
    ممنون از راهنمایی
    شاد باشید
    يه نكته ديگه اي هم كه اشاره كرد اين بود كه خارجي ها را آخر از همه صدا ميكنه برن داخل.

Junior Member

من هم برای 6 جولای وفت دارم الآن هم دنبال ویزای ازبکستانم

نقل قول نوشته اصلی توسط AMI4SAL نمایش پست ها
    من هم برای 6 جولای وفت دارم الآن هم دنبال ویزای ازبکستانم
    سلام برای ویزا نمیتونی خودت اقدام کنی من میخواستم راه برگشتو از ترکمنستان با قطار بیام زنگ زدم سفارت ترکمنستان گفت باید دعوتنامه داشته باشی ازبکستان هم همینو میگه!!!کسی میدونه جریان چی برای چی اذیت میکنن خب مگه بد توریست بره کشورشون پول خرج کنه اینکه دیگه ناز کردن نداره!!ویزا آمریکا کم بدبختی داره یه ویزا دیگه هم بهش اضافه شده!!ما ها کلا چندین و چند بار 7خان رستم رو طی میکنیم یه بار سر ادمیشن گرفتن بعد سر پست کردن مدارک به ایران بعد پول نمیشه به کالج آمریکایی فرستاد آخرشم بعد از کلی بدبختی میری سفارت میگه برو ترکیه ما با کیست آشنا نیستیم!!حکایتی

صفحه 1 از 47 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)