صفحه 8 از 22 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 215

موضوع: The University of Alabama

پیش فرض پاسخ : University of Alabama

منظورم مینیمم نمره زبان بود که تو سایت اعلام میشه، همین.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saraa71a نمایش پست ها
    منظورم مینیمم نمره زبان بود که تو سایت اعلام میشه، همین.
    والا اصولا ملاک همونی هست که تو سایت اعلام میشه....اگه قراره عوض بشه باید حتما آپدیت شه تو سایت ( که بنظرم میشه) ...حالا نمیدونم چرا خانم ویلیامز به دوستمون اونا گغته ! با ایمیل زدن میشه مطمئن شد. به Grad school....و همینطور به دپارتمان مورد نظر.

وضعیت پذیرش من تو سایت خیلی سریع از Processing in graduate schoolبه این شکل تغییر کرد: Reffered to department for review
    روز اول تو قسمت Manage supporting Documents ایمیل رفرنس ها رو وارد کردم اما هنوز توی سایت هیچ کدوم سابمیت نشده. دوبار ایمیل زدم جواب نمیدن!!!
    وضعیت ریکامندیشن های شماها چند روزه تو سایت مشخص شد؟

وضعیت پذیرش من تو سایت خیلی سریع از Processing in graduate schoolبه این شکل تغییر کرد: Reffered to department for review
    روز اول تو قسمت Manage supporting Documents ایمیل رفرنس ها رو وارد کردم اما هنوز توی سایت هیچ کدوم سابمیت نشده. دوبار ایمیل زدم جواب نمیدن!!!
    وضعیت ریکامندیشن های شماها چند روزه تو سایت مشخص شد؟
    خیلی زودتر از اینکه deadline به پایان برسه به من پذیرش دادند. اما بدون کمک هزینه. با توجه به اینکه تا 15 فوریه وقت بوده، به نظر شما میتونم برای فاند تلاش کنم و چونه بزنم؟!!!

ApplyAbroad Hero

خیلی زودتر از اینکه deadline به پایان برسه به من پذیرش دادند. اما بدون کمک هزینه. با توجه به اینکه تا 15 فوریه وقت بوده، به نظر شما میتونم برای فاند تلاش کنم و چونه بزنم؟!!!
    مبارک باشه....بله..شروع به مکاتبه با اساتید کنید ...راحت و رک باشید....وضعیتتون را بگید..در عین حال منتظر آفر های دیگه تون هم می مونید دیگه ،تا یکی دو ماه دیگه..

ممنون.

بدون فاند برام مقدور نیست که برم.

جالب اینجاست که اصلا بدون توصیه نامه پذیرش دادند. 9 ژانویه پست مدارک رو تحویل داده و 16 ژانویه نامه پذیرش صادر شده.
    به رئیس دپارتمان که قبلا هم باهاش در تماس بودم ایمیل زدم. گفت که اصلا در مورد فاند من تصمیم نگرفته بودند. و خواسته که یه سامری از research interest و future plan براش بفرستم.
    به نظر شما از استادی که تو ایران دستیار تحقیقاتی اش بودم بخوام که به همین رئیس دپارتمان مستقیم ایمیل بزنه و منو ریکام کنه؟

ApplyAbroad Hero

ممنون.

بدون فاند برام مقدور نیست که برم.

جالب اینجاست که اصلا بدون توصیه نامه پذیرش دادند. 9 ژانویه پست مدارک رو تحویل داده و 16 ژانویه نامه پذیرش صادر شده.
    به رئیس دپارتمان که قبلا هم باهاش در تماس بودم ایمیل زدم. گفت که اصلا در مورد فاند من تصمیم نگرفته بودند. و خواسته که یه سامری از research interest و future plan براش بفرستم.
    به نظر شما از استادی که تو ایران دستیار تحقیقاتی اش بودم بخوام که به همین رئیس دپارتمان مستقیم ایمیل بزنه و منو ریکام کنه؟
    جالبه بدون رکام پذیرش دادن ..خوبه...والا شما نیاز به فاند دارید و اونم باید بوسیله اساتید اونجا (هر کدوم که به زمینه کاریشون علاقه مندی و نزدیکتری) تامین بشه و یا بصورت TA ترمهای اول را بگذرونید و بعد واسه ترمها بعد فاند RA بگیرید....این که استادتون تو ایران به رئیس دپارتمان ایمیل بزنه خب ، ضرر که نداره..احتمالا مفیدم خواهد بود...بکنید این کارا.

سلام منم واسه این دانشگاه اپلای کردم ولی در مرحله پروسس هستش هنوز و جوابی برام نیومده. جالبه انقدر سریع به بعضی ها جواب دادن

Banned

ددلاین این دانشگاه زده 15 فوریه. چطوری زودتر از ددلاین جواب پذیرش میدن؟ یعنی ما دیگه اپلای نکنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AlexanderEE نمایش پست ها
    ددلاین این دانشگاه زده 15 فوریه. چطوری زودتر از ددلاین جواب پذیرش میدن؟ یعنی ما دیگه اپلای نکنیم؟
    بله 15 فوریه است.
    من اوایل ژانویه سوالی داشتم که باید از رئیس دپارتمان می پرسیدم و در ادامه پاسخ گفتند اگر میخوای برای فاند درنظر گرفته بشی تا آخر ژانویه باید مدارکت برسه. من Science department بودم. این شد که زود مدارک رو ارسال کردم. حالا باید دید جواب فاند کی میاد.
    همونطور که قبلا گفتم خیلی زود اطلاعات و وضعیتم تو سایت Mybama تغییر میکرد و تا اینجا خیلی منظم و پاسخگو بودند.