صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: آیا دانشگاه مالک اشتر مشکلی برای کلیرنس ایجاد می کند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : دانشگاه مالک اشتر خطری نداره؟

سلام
    پذیرش میتونید بگیرید، ولی ویزا معلوم نیست.
    من خودم عضو بنیاد هستم(شاگرد اولی و isi). ولی خدمت عادی میخوام برم (یکم تیر) و پروژه رو نمیگیرم. چون من قبلا یه بار رفتم آمریکا و اگه پذیرش ok شه ویزام احتمالش خیلی بالاست. لذا این ریسکو نکردم. ولی اگه گرفتی، ایشاللا درست میشه.
    Mostafa

iman_safari
    Guest

بنده خانمم مالک اشتر درس خونده با ویزای F2 اومده امریکا حالا هم از یک دانشگاه پذیرش گرفته و قرار با استادش روی پروژه ای مربوط به وزارت دفاع امریکا کار کنه. حالا می خوایم درخواست تغییر ویزا از F2 به F1 رو براش بدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_safari نمایش پست ها
    بنده خانمم مالک اشتر درس خونده با ویزای F2 اومده امریکا حالا هم از یک دانشگاه پذیرش گرفته و قرار با استادش روی پروژه ای مربوط به وزارت دفاع امریکا کار کنه. حالا می خوایم درخواست تغییر ویزا از F2 به F1 رو براش بدیم
    بچه ها بنظرتون یه سابقه دانشجویی 2 ساله و ناتمام در دانشگاه شهید ستاری وابسته به نیروی هوایی ارتش میتونه خطری برای کلیرنس باشه؟ من که الان تو دوره انتظار کلیرنس بسر میبرم و بدجوری نگرانم.

سلام من کارشناسی مالک اشتر بودم فوق تربیت مدرس. الان دارم تو انرژی اتمی کار میکنم و میخوام توی رزومم بیارم. اما به این فکر نکردم که بخوان اذیت کنن چون هم از مالک اشتر رفتن امریکا هم از انرژی اتمی. امیدوارم مشکلی نداشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd نمایش پست ها
    صدرا جان این مطلبی که میگم شاید کمکت کنه ،بدلیل شباهتهای دانشگاه مالک اشتر و دانشگاه امام حسین.
    یکی از همکلاسی های سابق من در دبیرستان، فارغ التحصیل دانشگاه امام حسین بود و دیشب پرواز کرد به امریکا و تا جاییکه میدونم بدون هیچ مشکلی ویزا گرفت.
    غیر از این مورد ، کسی تجربه دیگه ی از دانشگاه امام حسین نداره؟ مثلا کسی رو سراغ ندارین که از این دانشگاه بوده باشه و برای ویزا به مشکل برخورده باشه؟ چون اینکه یک نفر از این دانشگاه براحتی امریکا رفته دلیل نمیشه که اسم این دانشگاه در آینده برای دیگران مشکل ساز نشه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

هركس مورد ديگري سراغ دارد كه از مالك رفته باشه بي زحمت بياد بگه؟

Junior Member

با سلام
    ظاهرا در آخرین قطعنامه (خرداد 89) دانشگاه مالک اشتر در تهران جزء تحریمها قرار گرفت که فکر کنم تاریخش مربوط به بعد از این بحثهاست .

http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=103412

دانشگاه مالک اشتر اصفهان هم جز این بازی ها به حساب میاد؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member

پیش فرض با فوق مالك اشتر چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام خدمت دوستان
    من تا 8 ماه ديگه از دانشگاه مالك اشتر تهران فارغ التحصيل ميشم.با معدل 17 رشته هوافضا، گرايش موتور موشك.
    موضوع پروژم هم نظامي است، ولي احتمالا مقاله بتونم بدم.
    حالا احتياج به يك مشاوره دارم، اگر بخواهم در آمريكا يا اروپا ادامه تحصيل بدم كدام يك از گزينه هاي زير را پيشنهاد ميكنيد:
    1_يك فوق ديگه از ايران بگيرم و مقاله هم ندم كلا فوق مالك را بي خيال شم و هيچ اسمي ازش تو رزومه ام نيارم.(فكر ميكنيد سيستم هاي اطلاعاتي كشور هاي مقصد متوجه اين مسئله بشند.)
    2_با همين فوق مالك براي پذيرش گرفتن اقدام كنم.
    ببخشيد فكر كنم دوتاش يكي شد.

INGWAY
    Guest

پیش فرض پاسخ : با فوق مالك اشتر چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط safdar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من تا 8 ماه ديگه از دانشگاه مالك اشتر تهران فارغ التحصيل ميشم.با معدل 17 رشته هوافضا، گرايش موتور موشك.
    موضوع پروژم هم نظامي است، ولي احتمالا مقاله بتونم بدم.
    حالا احتياج به يك مشاوره دارم، اگر بخواهم در آمريكا يا اروپا ادامه تحصيل بدم كدام يك از گزينه هاي زير را پيشنهاد ميكنيد:
    1_يك فوق ديگه از ايران بگيرم و مقاله هم ندم كلا فوق مالك را بي خيال شم و هيچ اسمي ازش تو رزومه ام نيارم.(فكر ميكنيد سيستم هاي اطلاعاتي كشور هاي مقصد متوجه اين مسئله بشند.)
    2_با همين فوق مالك براي پذيرش گرفتن اقدام كنم.
    ببخشيد فكر كنم دوتاش يكي شد.
    پیشنهاد حقیر دوباره خوندن فوق نیست، وقتتون بیشتر از این چیزا اهمیت داره، ضمن اینکه نه تنها احتمال داره اونا خودشون بفهمن--که خیلی بدتر میشه--شما معمولا باید یه تاریخچه از زندگی رو چه به دانشگاه چه به سفارت در غالب CV یا هرچی بدین و اون gap دوسه ساله این سوال رو پیش میاره که شما کجا بودی که باید یه جواب خوب براش داشته باشی. پس دلتو به دریا بزن و اپلای کن ولی در مورد پروژه خودت هرچه بیشتر تونستی سربسته توضیح بده، جزییات نده و دنبال ادامه اش هم اونور نباش. احتمال زیادی داره که در clearance برای امریکا مشکل پیدا کنی ولی بدون شانس نیستی چون معلوم نیست دقیقا به چی چیزی ربط داره اما برای اروپا وضع بد نیست.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)