صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: آیا دانشگاه مالک اشتر مشکلی برای کلیرنس ایجاد می کند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Florida International University

پیش فرض پاسخ : آیا دانشگاه مالک اشتر مشکلی برای کلیرنس ایجاد می کند؟

سلام. من ارشد مالک اشتر بودم. سیستم های هدایت و کنترل. از رزومتون مقاله های حساس رو حذف کنید. من این کار رو کردم، جواب داد. دکتری برق، از دوبی ۱۷ روزه کلیر شدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kootlus نمایش پست ها
    سلام. من ارشد مالک اشتر بودم. سیستم های هدایت و کنترل. از رزومتون مقاله های حساس رو حذف کنید. من این کار رو کردم، جواب داد. دکتری برق، از دوبی ۱۷ روزه کلیر شدم.
    سلام،
    سوالی که برای من پیش اومد اینه که ممکنه اونها اینترنت رو بگردند و متوجه وجود چنین مقاله هایی شوند؟! در این صورت آیا پنهان کاری بدتر نیست؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان گرامی. کسی هست که مالک اشتر بوده باشه و برای آمریکا یا کانادا بهش ویزا داده باشن؟ آخه بعضیا میگن کلا ویزا نمیدن بعضیا هم میگن اتفاقا تو آمریکا دانشگاه مالک اشتر شناخته شده هست و کاملا قبولش دارنو خواهشا اگه کسی اطلاعی داره بگه. با تشکر

Junior Member

سلام به دوستان عزیز
    من دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد هستم و استاد راهنمای من دکتری خودش رو از دانشگاه امام حسین گرفته. من یک کتاب با ایشون آماده کردم ولی هنوز منتشرش نکردم چون به شدت بخاطر همکاری با این استادم و اینکه اسمم همه جا کنار اسمش بیاد می ترسم. به نظر شما استاد راهنمام رو عوض کنم و روی کتاب فقط اسم اون درج بشه؟ یا مشکلی نداره واسه کلیرنس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Padra نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد هستم و استاد راهنمای من دکتری خودش رو از دانشگاه امام حسین گرفته. من یک کتاب با ایشون آماده کردم ولی هنوز منتشرش نکردم چون به شدت بخاطر همکاری با این استادم و اینکه اسمم همه جا کنار اسمش بیاد می ترسم. به نظر شما استاد راهنمام رو عوض کنم و روی کتاب فقط اسم اون درج بشه؟ یا مشکلی نداره واسه کلیرنس؟
    دانشگاه امام حسین مال سپاهه و اگه به افیسرا بگی یا تو ایتنرنت تابلو باشه قطعا ریجکتت میکنند. هر کاری دوس داری تو ایران بکن فقط به امریکایی ها نگو و تو اینترنت هم نیار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Computer Networks

سلام

دوستان من تو یه شرکت نرم افزاری که وابسته به بانک انصار هستش کار میکنم و می خوام برای پاییز 2017 اپلای کنم. می خوام ببینم اگه کار توی این شرکت ممکنه باعث ریجکت شدن ویزا بشه از الان یه فکری به حالش بکنم. آیا ممکنه با این قضیه مشکل داشته باشن؟

Junior Member

ممنونم. چون اسم استاد راهنما در مقاله میاد بهتر چشم بپوشم بروی یک سال همکاری انرژی گیر با استادم و از نو با شخصه دیگه ای شروع کنم.الان استاد راهنمایی که تونستم پیدا کنم در زمینه نانو کامپوزیت ها و بایو نانو پلیمر ها میتونه بام همکاری کنه و خودش بعد تحریم ها آمریکا درس خونده ( در همین فیلد)؛ به نظر شما مشکلی نداره همکاری با ایشون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها
    دانشگاه امام حسین مال سپاهه و اگه به افیسرا بگی یا تو ایتنرنت تابلو باشه قطعا ریجکتت میکنند. هر کاری دوس داری تو ایران بکن فقط به امریکایی ها نگو و تو اینترنت هم نیار

Junior Member

این موضوع حتی الان بعد تحریم ها هم صادق هست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid497 نمایش پست ها

پیش فرض پاسخ : آیا دانشگاه مالک اشتر مشکلی برای کلیرنس ایجاد می

دوستان من میخام برای ارشد انتخاب رشته کنم رشته هوش مصنوعی. مالک اشتر رو بزنم یا نه؟ الان وضع چطوره ؟ برای دکترا میخام اپلای کنم.
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید زودتر بگید

پیش فرض پاسخ : آیا دانشگاه مالک اشتر مشکلی برای کلیرنس ایجاد می

سلام
    شما جوابتون رو گرفتید؟
    سوال منم هست

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)