صفحه 1 از 97 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1068

موضوع: تحصیل در پرتغال

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض تحصیل در پرتغال

سلام بچه‌ها من از یک برنامه مشترک بین یک دانشگاه آمریکایی و دوتا دانشگاه پرتغالی پذیرش گرفتم ولی در سایت وزارت علوم اصلاً اسمی از دانشگاههای پرتغال به عنوان دانشگاههای مورد تایید برده نشده. این دوتا دانشگاه از معتبرترین دانشگاههای پرتغال هستند و تو rank جهانی هم یک حرفهای برای گفتن دارند. ضمناً دانشگاه آمریکایی هم خیلی معروف و معتبره. به نظرتون برای خروج مشکل پیدا می‌کنم؟ چه کار باید بکنم؟

لینک به سایت وزارت علوم:

لطفاً اگر کسی اطلاعاتی داره به من کمک کنه.
    -A.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای پرتغال مورد تایید وزارت علوم نیستند؟؟

مدرک رو هم کارنگی ملون می ده، هم یکی از (Technical University of Lisbon (UTL یا (the Catholic University of Portugal (UCP. پس اصولا جای نگرانی نیست، چون دانشگاهی مثل کارنگی ملون با هر جایی joint نمی شه.
    به هر حال برای اعتبار دانشگاه پرتقال هم می تونی حضوری بری وزارت علوم و درخواست ارزیابی دانشگاه بدی، اما اگر دانشگاهت رو قبلا ارزیابی نکرده باشن نمی تونن سریع جواب بدن ...
    ولی حرف من هنوز همونه! نه PhD in Technological Change and Entrepreneurship اونقدر زیاده و نه Carnegie Melon توش جای شک هست ...

راستی با این شکل رمزی ای که سئوال پرسیدی اصلا من درست فهمیدم؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای پرتغال مورد تایید وزارت علوم نیستند؟؟

آره آقا درست حدس زدی. همین که گفتی این وزارت علوم دانشگاههای جدید رو هم ارزیابی می‌کنه خودش خیلی خوبه. اصلاً از سیستم‌های فشل وزارت علوم انتظار نداشتم
    -A.

پیش فرض university of Algarve

کسی راجع به این دانشگاه که تو پرتغاله خبر داره؟ هر اطلاعاتی میتونه مفید باشه. رشته من کامپیوتره.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

پیش فرض پاسخ : university of Algarve

نقل قول نوشته اصلی توسط zy neo نمایش پست ها
    کسی راجع به این دانشگاه که تو پرتغاله خبر داره؟ هر اطلاعاتی میتونه مفید باشه. رشته من کامپیوتره.
    من امسال واسه این دانشگاه apply کردم و همه مدارکمو فرستادم هنوز جواب ندادن.ترم های تحصیلیش 2 ماه 2ماهه و انگار تاریخ خاصی واسه رفتن نداره .یعنی اگه قبول بشی 2 ماه بعد هم میتونی بری.هزینه دانشگاهش 980 یورو در ساله و هزینه زندگی 400 یورو در ماه.اگه اطلاعات دیگه دارین بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BA in teaching of english

Thumbs up پاسخ : university of Algarve

algrave یه جزیره خوش آب و هوا هست و یه جورایی این قدر اسپانیا بهش نزدیکه که همه میرن اونجا خرید و کاملا توی محیط آکادمیکش با زبان انگلیسی صحبت می شه و خرج متوسط اونجا 300 یورو هست و شهریه دانشگاش خیلی بالا نیست و اگه پیگیری کنید می تونید شهرییه سالانتونو توی 4 تا قسط پرداخت کنید و library های خیلی پیشرفته ای داره و خیلی چیزای دیگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabi University, Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در پرتغال

سلام دوستان
    علیرغم اینکه بورس FCT رو به خارجیا نمیدن فعلا، اما خارجیا می تونن بورس پروژه یا بورس دوره های مشترک رو بگیرن که تعدادشون هم کم نیست. مقدار این بورسها هم مشابه بورس FCT هست و کاملا هزینه ها رو پوشش میده. نکته مهم اینه که این پروژه ها هر موقع سال میتونه ارائه بشه و شما میتونید براش اپلای کنید. دونستن زبان پرتغالی هم نیازی نیست واسه مستر و دکتری ولی اینجا یه سری کلاس برگزار میشه که میتونید شرکت کنید که در واقع به درد زندگی میخوره. بعضی از این کلاسها حتی به شرکت کنندگان جلسه ای 4 یورو میدن!
    از این سایت میتونین از پروژه ها باخبر شین. با استفاده از گوگل کروم میتونین ترجمش کنین.
    http://www.eracareers.pt/Search/index.aspx?task=search

پیش فرض پاسخ : تحصیل در پرتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaskandary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    علیرغم اینکه بورس FCT رو به خارجیا نمیدن فعلا، اما خارجیا می تونن بورس پروژه یا بورس دوره های مشترک رو بگیرن که تعدادشون هم کم نیست. مقدار این بورسها هم مشابه بورس FCT هست و کاملا هزینه ها رو پوشش میده. نکته مهم اینه که این پروژه ها هر موقع سال میتونه ارائه بشه و شما میتونید براش اپلای کنید. دونستن زبان پرتغالی هم نیازی نیست واسه مستر و دکتری ولی اینجا یه سری کلاس برگزار میشه که میتونید شرکت کنید که در واقع به درد زندگی میخوره. بعضی از این کلاسها حتی به شرکت کنندگان جلسه ای 4 یورو میدن!
    از این سایت میتونین از پروژه ها باخبر شین. با استفاده از گوگل کروم میتونین ترجمش کنین.
    http://www.eracareers.pt/Search/index.aspx?task=search
    سلام ، ممنون بابت لینکی که دادید. متاسفانه تو بروس های پروژه ای هم یه هم چین چیزی نوشته
    Salary
    The amount of the grant is 980
    Human Resources” of FCT and INESC
    € per month acording to the values stipulated in the “Regulations for Advanced Training and Qualification of-ID Lisboa Fellowship regulations approved by FCT
    خوب این مگه بورس FCt نمی شه؟! یعنی اینو ما می تونیم بگیریم؟

پیش فرض پرتغال کسی نبود؟

سلام بچه‌ها.

کسایی که از پرتغال پذیرش دارند اینجا اعلام حضور کنند که اطلاعات رو با هم اشتراک بذاریم و سفر راحت‌تری داشته باشیم.

اساساً شک دارم کسی بره پرتغال... نبود؟
    -A.

پیش فرض پاسخ : پرتغال کسی نبود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alishamsing نمایش پست ها
    سلام بچه‌ها.

کسایی که از پرتغال پذیرش دارند اینجا اعلام حضور کنند که اطلاعات رو با هم اشتراک بذاریم و سفر راحت‌تری داشته باشیم.

اساساً شک دارم کسی بره پرتغال... نبود؟
    سلام دوستان

من ويزام اومده تا 10 روز ديگه دارم ميرم ليسبون. اگه كس ديگه‌اي هم هست كه از اطلاعات هم استفاده كنيم. از بچه‌هايي كه قبلا رفتن هم ميخوام بپرسم كه توصيه‌اي واسه سفر ندارن؟‌ چيا بيارم با خودم چيا نيارم؟ خونه چطور بگيرم؟ كلا از تجربياتتون بگين خيلي ممنون ميشم.

صفحه 1 از 97 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)