صفحه 107 از 107 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,068 , از مجموع 1068

موضوع: تحصیل در پرتغال

پیش فرض پاسخ : تحصیل در پرتغال

با سلام و احترام
    بنده واسه دانشگاه institute superior Lisbon با یک استاد در زمينه مرتبط ارتباط برقرار کردم دو تا ریکامندیشن فرستادم دو تا پروپوزال مرتبط ۱۰ سال سابقه کاری مرتبط و لیسانس و فوق لیسانس مدیریت دارم معدل هر دو ۱۶ ۳ تا مقاله کنفرانس خارجی و دو تا داخلی دارم

امکان پذيرش هست؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط dadydady نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    بنده واسه دانشگاه institute superior Lisbon با یک استاد در زمينه مرتبط ارتباط برقرار کردم دو تا ریکامندیشن فرستادم دو تا پروپوزال مرتبط ۱۰ سال سابقه کاری مرتبط و لیسانس و فوق لیسانس مدیریت دارم معدل هر دو ۱۶ ۳ تا مقاله کنفرانس خارجی و دو تا داخلی دارم

امکان پذيرش هست؟؟
    سلام دوست عزیز

شما گامهای اولیه را برداشته اید و در شکل کلی به نظر می اید در شرایط خوبی هستید. نتیجه نهایی البته تا حد بسیار زیادی منوط به کیفیت متقاضیهای دیگر است و شرایط رقابت در واقع تعیین کننده است.

باید امیدوار بود و نگاه به جلو داشت نتیجه نهایی هر چه باشد واقعیت این است که شما یک گام به جلو هستید و حداقل این است که توان خود را در یک رقابت سنجیده اید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام وقت بخير من دارم براي يك پوزيشن دكتريتوي پرتغال اپلاي ميكنم
    يكي از مدارك كه خواسته اينه
    fiscal or social security card
    كسي ميدونه چيه؟ مدرك اجباري هم هست يعني حتما بايد اپلود بشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرتغال کسی نبود؟

سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان پرتغالی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

پیش فرض پاسخ : پرتغال کسی نبود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hajamin نمایش پست ها
    سلام دوستان برای تحصیل در مقطع دکتری با فاند دونستن زبان پرتغالی الزامی هست؟
    همچنین کسی از عزیزان در مورد نحوه گرفتن اقامت دائم پس از دوره دکتر اطلاعی داره؟
    ممنون می‌شم راهنمایی کنید.
    سلام، دانستن زبان برای دکتری مهم نیست. اما به ارتباطات خارج از دانشگاه کمک میکنه. میتوانید همزمان در کلاس های مجانی SEF یا دیگر کلاس ها شرکت کنید. اقامت را هز سال تمدید میکنید، فکر میکنم بعد از سه بار تمدید میتوانید اقامت پنج ساله بگیرید. بعد از 5 سال اقامت مستمر و به شرط دانشتن مدرک زبان A2 میتوانید برای شهروندی اقدام کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    سلام وقت بخير من دارم براي يك پوزيشن دكتريتوي پرتغال اپلاي ميكنم
    يكي از مدارك كه خواسته اينه
    fiscal or social security card
    كسي ميدونه چيه؟ مدرك اجباري هم هست يعني حتما بايد اپلود بشه
    سلام، شماره فیسکال را وقتی به پرتغال آمدید، باید به دفتر مربوطه بروید و حضوری درخواست بدید. سوشال سکیوریتی هم همینجور.

سلام دوستان
    من میخوام برای دکتری پرتغال شروع کنم بین تحصیلم خیلی فاصلع افتاده، لیسانس سال 85 کارشناسی نرم افزار و اشد سال 93 مهندسی it گرفتم و از سال 85 کار می کنم و تا به الان همچنان کار می کنم از سال 95 توی حوزه مشاوره سیستم سازی فروش کسب و کار ها کار کردم و تقریبا از مباحث کامپیوتری فاصله گرفتم و بیشتر توی حوزه تحلیل داده های فروش و کمپین فروش ... برای کسب و کارهای کوچک کار کردم البته سال 96 هم ارشد MBA گرایش بازاریابی دانشگاه پیام نور رو حوندم چون اطلاعاتی بهم اضافه نکرد ولش کردم. اگه کسی بتونه راهنمایی ام کنه برای شروع از کجا شروع کنم و بهتر هست چه رشته های رو اقدام کنم ممنون میشم.علاقه ام بیشتر بیزینس و تحلیل هست. یه مقاله ISI هم برای ارشد دارم فشرده سازی تصاویری پزشکی سه بعدی ولی این موارد رو علاقه ندارم ادامه بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط safavakili1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام برای دکتری پرتغال شروع کنم بین تحصیلم خیلی فاصلع افتاده، لیسانس سال 85 کارشناسی نرم افزار و اشد سال 93 مهندسی it گرفتم و از سال 85 کار می کنم و تا به الان همچنان کار می کنم از سال 95 توی حوزه مشاوره سیستم سازی فروش کسب و کار ها کار کردم و تقریبا از مباحث کامپیوتری فاصله گرفتم و بیشتر توی حوزه تحلیل داده های فروش و کمپین فروش ... برای کسب و کارهای کوچک کار کردم البته سال 96 هم ارشد MBA گرایش بازاریابی دانشگاه پیام نور رو حوندم چون اطلاعاتی بهم اضافه نکرد ولش کردم. اگه کسی بتونه راهنمایی ام کنه برای شروع از کجا شروع کنم و بهتر هست چه رشته های رو اقدام کنم ممنون میشم.علاقه ام بیشتر بیزینس و تحلیل هست. یه مقاله ISI هم برای ارشد دارم فشرده سازی تصاویری پزشکی سه بعدی ولی این موارد رو علاقه ندارم ادامه بدم
    درباره ی سن میتونم بگم خیلی ایراد نمیگیرن. مگه اینکه برا بورس رقابت کنین. تو سوئد دانشجوهای زیادی دیدم بین ۳۰ تا ۴۰ سال هستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)