صفحه 10 از 107 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1068

موضوع: تحصیل در پرتغال

پیش فرض پاسخ : تحصیل در پرتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_gh نمایش پست ها
    .کسی رو می شناسید که ویزاش اینقدر طول کشیده باشه؟؟دلیلش چی می تونه باشه؟؟من به غیر از مراجعت به سفارت از چه طریقی می تونم پیگیری کنم؟؟
    خيلي ها هستند كه جواب ويزاشون از سفارت هاي ديگه مثل شما دير مي آيد. با مركز بررسي مدارك در پرتغال تماس بگيريد و ايميل بزنيد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    به نظر مي رسه اصلا مدرك زبان نمي خواهد!!!! اينجور كه تو سايتش نوشته.
    راستي من اسمش رو تو سايت وزارت علوم نديدم يعني معتبر هست؟؟!!!
    MIT Portugal که اسم دانشگاه نیست و طبعا اسمش تو سایت وزارت علوم هم نیست. در دوره های MIT Portugal مدرک یک دانشگاه پرتقالی داده میشه، بنابراین شما در واقع دانشجوی دانشگاه مربوطه در پرتقال هستید و باید ببینید اسم دانشگاه پرتقالی مربوط به رشته مورد نظر شما تو لیست وزارت علوم هست یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    MIT Portugal که اسم دانشگاه نیست و طبعا اسمش تو سایت وزارت علوم هم نیست. در دوره های MIT Portugal مدرک یک دانشگاه پرتقالی داده میشه، بنابراین شما در واقع دانشجوی دانشگاه مربوطه در پرتقال هستید و باید ببینید اسم دانشگاه پرتقالی مربوط به رشته مورد نظر شما تو لیست وزارت علوم هست یا نه.
    چشممان روشن شد. ممنون كه جواب داديد. اين دوره مشترك هست و به نظر مي رسه كه صادر كننده اصلي مدرك يك موسسه اي هست كه تو ليست وزارت علوم نيست با همكاري 2 تا دانشگاه معروف پرتغال و اصلا خبري از MIT نيست. به نظر شما چنين مدركي از نظر وزارت علوم قابل قبول هست؟
    The degree is conferred by Instituto Superior Técnico, in cooperation with the Faculty of Engineering of the University of Porto and the Faculty of Science and Technology of the University of Coimbra, in the framework of the MIT-Portugal Program
    كلا مدرك هاي مشترك از نظر وزارت علوم قابل قبول هستند؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    چشممان روشن شد. ممنون كه جواب داديد. اين دوره مشترك هست و به نظر مي رسه كه صادر كننده اصلي مدرك يك موسسه اي هست كه تو ليست وزارت علوم نيست با همكاري 2 تا دانشگاه معروف پرتغال و اصلا خبري از MIT نيست. به نظر شما چنين مدركي از نظر وزارت علوم قابل قبول هست؟
    The degree is conferred by Instituto Superior Técnico, in cooperation with the Faculty of Engineering of the University of Porto and the Faculty of Science and Technology of the University of Coimbra, in the framework of the MIT-Portugal Program
    كلا مدرك هاي مشترك از نظر وزارت علوم قابل قبول هستند؟
    مدرک مشترک اگر همه دانشگاههای اون دوره از نظر وزارت علوم معتبر باشند، حتما معتبره. در این مورد من سایت وزارت علوم رو نگاه کردم اسم هر سه دانشگاه هست و اگر احیانا مدرک مشترک توسط این سه دانشگاه (یا دوتای اونها) صادر بشه قاعدتا معتبره اما همونطور که گفتید هیچ ارتباطی به MIT نداره. (در ضمن مطمئن نیستم منظور شما از موسسه چیه، اما اگر منظور Instituto Superior Técnico هست، من نگاه کردم و این موسسه بخشی از Technical University of Lisbon هست که تو سایت وزارت علوم هم هست.)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر/فعلاً آزاد اسلامی واحد بناب

با سلام.
    من کل مطالب رو خوندم اما باز نفهمیدم فاند گرفتن برای ارشد چطوریه؟میدن ، نمیدن؟!! با این شرایط وضع ام چطوره؟
    من ترم 3 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر.معدلم نزدیک 15 و کلاس زبان هم دارم میرم.شما فرض کن IBT 90 هم دارم !!
    میتونم از 3 4 تا استاد هم نامه بگیرم.سابقه کار خوبی هم دارم(6 7 سال) که نمیدونم موثر باشه یا نه.یه سایت برای دانشگاه با همکاری یکی از استادا کار کردم ، میشه بعنوان یه کار پژوهشی ازش استفاده کنم؟

Junior Member

سلام، نگران نباش آقا، بله من میشناسم خود من سه ماه و نیم ویزام طول کشید، دلیل خاصی نداره جز اینکه اینها از نظر کارهای اداری بسیار بسیار آدم های خونسردین، منم به دنبال راهی واسه پیگیری بودم حتی به وزارت خارجه هم ایمیل زدم که اونا جوابمو بعد یک ماه وقتی که در پرتغال بودم دادن، کلا روش خاصی برای پیگیری نیست جز اینکه صبر کنید خیلی سخته میدونم ولی چاره ای نیست

Junior Member

خوشبختانه ویزام صادر شد هر چند 2 ماه عقب افتادم ...ممنون از راهنماییتون..........

Junior Member combi13 آواتار ها

تبریک میگم
    میشه مراحل کارتون رو یک بار توضیح بدین و در کل چقدر طول کشید ؟
    مرسی

Junior Member

ممنون..درخواست ویزا که راحت بود و مدارک خاصی نمی خواست که فراهم کردنش سخت باشه..حدودا 75 روز طول کشید تا ویزا صادر شد..البته تماس هایی که با دانشگاه گرفتم بی تا ثیر نبود..از طرف دانشگاه چندین بار با سفارت تماس گرفتن و با خانم ایندیرا صحبت کردن..

سلام
    من دانشگاه لیسبون میرم، از اول مهر، کسی اونجا هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)