صفحه 101 از 107 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1068

موضوع: تحصیل در پرتغال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در پرتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    توی سایت چیزی ننوشته. اما توی مصاحبه اینطوری گفتن. اگرچه مصاحبه به زبان انگلیسی بود! 1 سال کورس و 2 سال تسیس. تسیس و میشه به انگلیسی انجام داد اما کورس ها...
    به هر ترتیب از دانشگاه بپرسید که نامه بهتون میدند برای زبان انگلیسی یا نه. اینطوری نباشه که هزینه کنید برید سفارت بعد مشکل پیدا کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط qwertyuiop71944 نمایش پست ها
    اگر رزومه ت اونقدر قوی هست که جای دیگه، شمارو بگیرن و پول هم بهتون بدن، برو جای دیگه اپلای کن. اما اگه شرایط رو نداری، سالی ۵۰ میلیون رو بده. اگر هم فکر میکنی که ایران به صرفه تره، خوب همون ایران بمون.
    باید الویت ها تو بررسی کنی. یکی میگه ۲۰۰ میلیون میدم، اما تو دانشگاه خوب درس میخونم و تجربه های مختلف به دست میارم، بعدشم ممکنه یه کار تو یه کشور دیگه با درآمد خیلی بهتر گیرم بیاد، پس واسه خودم سرمایه گذاری میکنم.
    یکی میگه تو همون ایران یه دکترا میگیرم و شاید همونجا کار گیرم بیاد و استرس ارز و ... رو هم نمیکشم.
    خودت بشین با خودت دودوتا چهارتا کن!
    دکترای ایران رو خیلی وقته بیخیال شدم.

Junior Member

سلام دوستان کسی برای مقطع ارشد اقدام کرده ؟ می دونین به زبان انگلیسی تدریس می شه یا پرتغالی؟

Junior Member

سلام
    من برای پست داک اقدام کردم الان استاد میگه باید مدارک recognition بشن, من چطور باید این کار رو انجام بدم؟ همینجا خوندم که بین 6 تا 8 ماه طول میکشه! ممکنه راهنمایی کنین باید چه کار کرد؟

DGES ایمیل نداره و مراحل رو هم طوری توضیح میده که انگار خود شخص یا نماینده قانونیش باید حضور داشته باشن.
    ویرایش توسط behnamhg : June 24th, 2018 در ساعت 01:53 PM دلیل: ترکیب پست

Junior Member

سلام شما ایرانید یا پرتغال؟ چون از ایران کار سخت و تقریبا نشدنی هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط banafsheg نمایش پست ها
    سلام
    من برای پست داک اقدام کردم الان استاد میگه باید مدارک recognition بشن, من چطور باید این کار رو انجام بدم؟ همینجا خوندم که بین 6 تا 8 ماه طول میکشه! ممکنه راهنمایی کنین باید چه کار کرد؟

DGES ایمیل نداره و مراحل رو هم طوری توضیح میده که انگار خود شخص یا نماینده قانونیش باید حضور داشته باشن.

Junior Member

سلام

بله واقعا! من در ایران هستم و دقیقا همین مشکل رو که شما می فرمایید وجوئد داره. چه راه حلی پیشنهاد می دید؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من امروز برای دکترا از دانشگاه minho پذیرش گرفتم. نوشته برای رجیستر فی باید تا 19 جولای 126 یورو پرداخت کنم. چطور از ایران میشه این کار را کرد؟

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من امروز برای دکترا از دانشگاه minho پذیرش گرفتم. نوشته برای رجیستر فی باید تا 19 جولای 126 یورو پرداخت کنم. چطور از ایران میشه این کار را کرد؟
    درود بر شما
    از ایران اقدام بخواین بکنین ممکنه گرفتن رسیدش و آپلودش در سایت دانشگاه بیشتر 24 ساعت طول بکشه
    بهتره کسی رو خارج از ایران پیدا کنین که پنج شنبه صبح که روز اداری 19 جولای شروع میشه بره بانک و براتون بریزه یا با اینترنت بانک خودش براتون بریزه و فورا رسید رو عکس یا اسکرین شات بگیره و براتون بفرسته
    اگه وقت داشتین یکی دو روز من با شریف ویزا همون روز ریخت ولی رسیدش 36 ساعته برام ایمیل شد که عکس از مانیتور کامپیوتر بود ولی دانشگاه قبول کرد.
    یادتون باشه حتما توی رسید اسم کامل و درست شما یا حداقل اگه نشد شماره پاسپورت شما نوشته شده باشه.
    آرزومند موفقیت شما هستم.
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

Member newmilad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, Business Intelligence, @SRBIAU

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_gh نمایش پست ها
    سلام شما ایرانید یا پرتغال؟ چون از ایران کار سخت و تقریبا نشدنی هست

سلام

حضورا برین سفارت بپرسین، بعضی از مدارک رو خود سفارت اینجا در تهران ترجمه و تائید می کنه و بابت هر کدوم هم مبلغی به یورو می گیره فکر کنم 23 یورو و حدود 20 روز هم طول می کشه (این رو از پست های قبلی میگم).
    یادتون بمونه که فقط روزهای پنج شنبه بین ساعت 12-14 مدارک رو ازتون میگیرن. البته باید مهر وزارت علوم و سازمان های مربوط به هر مدرک رو از قبل خودتون برده و گرفته باشین.
    ویرایش توسط newmilad : July 19th, 2018 در ساعت 02:38 AM دلیل: افزودن پیام کابری دیگر
    «««You will never fail if you Don't GIVE UP»»»
    لطفا برای تشکر روی گزینه +/- که در کنار هر پست هست استفاده کنین تا پست های مهم در بین تشکرها گم نشن. زنده باد!

Junior Member

سلام، هیچ نظری ندارم. قبلا اینجوری نبود و انگار به تازگی از بچه های پست داک چنین چیزی میخوان، شاید بتونی از استادت بخوای که اول بیای و بعد انجامش بدی. برای استادت توضیح بده که از ایران انجام دادنش خیلی سخت و حتی غیر ممکن هست و باید حتما پرتغال باشی تا انجامش بدی.
    سلام

بله واقعا! من در ایران هستم و دقیقا همین مشکل رو که شما می فرمایید وجوئد داره. چه راه حلی پیشنهاد می دید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)