صفحه 7 از 107 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1068

موضوع: تحصیل در پرتغال

پیش فرض پاسخ : تحصیل در پرتغال

آیا از دوستان کسی از University of Aveiro پذیرش داشته؟ آیا اطلاعاتی از این دانشگاه و شهرش دارین؟ من واسه دکترای نانوتکنولوزی از دانشکده مکانیک پذیرش دارم ولی تو این فروم هیچ اطلاعات مفیدی پیدا نکردم...

Junior Member

سلام
    Aveiro شهر کوچیک و آرومیه. دانشگاه جدید و مدرن ساخته شده امکانات خوبی هم داره. جای دل انگیزی برای درس خوندن. فکر کنم حدود 7-8 تا ایرانی اونجا درس بخونند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salam نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یک سوال دارم
    من هم دوستام رفتند پرتغال.مقاله و معدل خیلی بالایی نداشتند بورس هم شدند من هم ترم 3 ارشدم اونجا پذیرش گرفتم معدل ارشدم 17 بوده تا ترم 3 و یک مقاله توی کنفرانس واسه سخنرانی داشتم ولی به من هنوز بورس ندادند نمی دونم من که شرایطم از دوستای قبلیم بهتر بوده تازه الان ترم 4 هستم .حالا شما دوستاتون کسی university of coimbra -porto بوده که از اول بورس نبودن و بعدا گرفتن؟من ریاضی کاربردی شیراز می خونم.
    مرسی

امکانش هست که بعد از آمدن به اینجا اپلی کنید و بورس بگیرید. اینکه به شما با وجود شرایط بهتر بورس نداند فکر می کنم به این مربوط می شه که استادتون پروژه نداشته که بهتون پول بده. به رزومه ربط داره اما به اینکه چقدر حوزه کاریتون به یه استادی که پروژه داره بخوره بیشتر ربط داره.

Junior Member

Unhappy پاسخ : تحصیل در پرتغال

با سلام به همه دوستان
    من الان در دانشگاه پورتو هستم . متاسفانه قانون اعطای بورس FCT به دانشجویان خارجی از اواسط ماه آوریل ۲۰۱۰ برداشته شده و الان به هیچ عنوان به خارجی ها این بورس رو نمیدن البته بورس پروژه ها هست که ماهی ۹۸۰ یورو در ماهه ولی پول شهریه رو میگیرن که واسه دکترا سالی ۳۰۰۰ یورو هستش.

موفق باشید

Member GODO آواتار ها

سلام به همه...
    وضعیت رشته های هنر (عکاسی و سینما) تو پرتغال چه جوریه ؟ شامل فاند می شه ؟ ممنون
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

نقل قول نوشته اصلی توسط azarian نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من الان در دانشگاه پورتو هستم . متاسفانه قانون اعطای بورس FCT به دانشجویان خارجی از اواسط ماه آوریل ۲۰۱۰ برداشته شده و الان به هیچ عنوان به خارجی ها این بورس رو نمیدن البته بورس پروژه ها هست که ماهی ۹۸۰ یورو در ماهه ولی پول شهریه رو میگیرن که واسه دکترا سالی ۳۰۰۰ یورو هستش.

موفق باشید
    سلام
    لینک خبر رو دارین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azarian نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

موفق باشید
    من امسال از MITPortugal پذیرش گرفتم. اطلاعاتی در مورد بورس اینها میتونی در اختیارم بذاری؟ چون تا اونجایی که میدونم هم 3000 تارو میدن هم ماهی 980 تارو
    ممنون میشم

سلام
    ديدم اينجا از دوره MIT potugal صحبت شده گفتم سوال را اينجا مطرح كنم. يكي از دوستانم MIT potugal قبول شده و وقتي پرسيده كه مدرك چه دانشگاهي رو بعد از فارغ التحصيلي دريافت مي كنه، جواب دادند " You'll be granted the degree by Instituto Superior Técnico." . دوستان لطف بفرماييد راهنمايي كنيد كه آيا معتبر هست؟
    ممنون

Junior Member

با سلام
    می شه واضح تر بفرمایید که منظورتون از این جمله چیه؟(البته بورس پروژه ها هست که ماهی ۹۸۰ یورو در ماهه) این پول رو الان می دن یا نه؟کسی که بخواد سال بعد درخواست بده 980 یورو رو میدن اگه بورس شه یا دیگه کلا بورس نمی دن؟
    چون 980 تا رو FCT میده...

نقل قول نوشته اصلی توسط salam نمایش پست ها
    با سلام
    می شه واضح تر بفرمایید که منظورتون از این جمله چیه؟(البته بورس پروژه ها هست که ماهی ۹۸۰ یورو در ماهه) این پول رو الان می دن یا نه؟کسی که بخواد سال بعد درخواست بده 980 یورو رو میدن اگه بورس شه یا دیگه کلا بورس نمی دن؟
    چون 980 تا رو FCT میده...
    دوست خوب این پول و می دن در واقع هر کسی فاند گرفته همین هزینه و داره دریافت می کنه . فکر کنم با صرفه جویی ماهی بیشتر از 450 تا 500 خرجتون نمی شه (به شرط اقامت در خوابگاه مختلط و خوردن غذای دانشگاه) در نتیجه می شه بقیه هزینه و پس انداز کرد و 3000 تای دانشگاه و پرداخت کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)