صفحه 15 از 26 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 253

موضوع: چرا برگشتن بعد از اتمام تحصیلات حماقت ( حداقل در نظر اکثریت) هست!؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چرا برگشتن بعد از اتمام تحصیلات حماقت ( حداقل در نظر اکثریت) هست!؟

اينم براي دوستاني كه با دلار 2700 نميتونن ادامه بدن. درهاي دانشگاه آزاد در داخل كشور به روي مشا بازه:
    http://www.hamshahrionline.ir/details/185508

ارزي كه به دانشگاه آزاد رواست به مالزي استراليا و يا حتي ي و ا س آ حرام است.
    و براي اونها كه ميخوان برن هم :
    http://www.hamshahrionline.ir/details/185347

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : چرا برگشتن بعد از اتمام تحصیلات حماقت ( حداقل در نظر اکثریت) هست!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اينم براي دوستاني كه با دلار 2700 نميتونن ادامه بدن. درهاي دانشگاه آزاد در داخل كشور به روي مشا بازه:
    http://www.hamshahrionline.ir/details/185508

ارزي كه به دانشگاه آزاد رواست به مالزي استراليا و يا حتي ي و ا س آ حرام است.
    و براي اونها كه ميخوان برن هم :
    http://www.hamshahrionline.ir/details/185347

شادزي
    یعنی اپلای پر؟من واقعا دارم افسردگی میگیرم.هدفی که سه چهارساله براش برنامه ریزی کردم داره خراب میشه.نمیدونم اگه اینو میگن چرا بچه های خودشون همه اونورن!خدایا انصافتو شکر

پدر من و اسپانیا درس خونده بود و اقامت داشت.واسه ازدواج با مادرم بعد از 8 سال برگشت ایران و بعدش هر کاری کرد مادرم راضی نشد باهاش بره و ایران ماندگارشدند.حالا هر موقع حرف میشه ما به مادرمون غر میزنیم که اگه اون موقع رفته بودید ( 35 سال پیش) ما الان با این بدبختی زندگی نمی کردیم که از غصه درس و کار و پول و ....... تو جوونی افسردگی حاد بگیریم.من اگه اصرار دارم که برم واسه اینه که اگه دیگه از خودم گذشته به اندازه کافی تو این زندگی کشیدم دیگه دلم نمی خواد همین بلا سر بچه ام بیاد که وقت بزرگ شد سرزنشم کنه که چرا وقتی امکانش بود نرفتید
    بهترین ها تو زندگی وقتی اتفاق می افته که انتظار نداری
    به این میگن معجزه

Senior Member Ghahraman2012 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EMU FINANCE

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اين خبر جالبه خصوصا اگر هدف اين باشه كه كلا كسي برنگرده. چون دانشگاه هاي تاپ كه برنميگردن اگر كسي بخواد از دانشگاه هاي با رنكينگ پايين تر هم برگرده معلوم نيست چه قوانين جديدي براي ارزيابي وضع شه. دقيقا همون سيستم غلطي كه سالهاست تحصيلات تكميلي داره فقط در ابعاد وسيعتر به خارج از كشور هم تعميم داده شه. البته اميدوارم اينجوري نباشه:

http://isna.ir/fa/news/91070100556/نحوه-ارزشيابي-مدارک-فارغ-التحصیلان-دانشگاه-های
    شادزي

ای بابا دیگه نمیدونند چی کارکنند به خدا از سر بیکاری میشینن قانون میزارن یا مثلا میگن چند وقته شوک ندادیم به دانشجوهای خارجمون بزار یه حال بدیم . و یه قانون تو 3سوت میزارن .
    من قبل اینکه بیام قانون گذاشتن که معدل زیر 15 در لیسانس اگه بره مستر بخونه ارزیابی اش نمیکنیم ولی من انگار نه انگار گفتم بهتر دیگه اگه خودم هم بخوام برگردم اینها قبولم ندارن و این شد که منم به جمع بر نگرد های به ایران اضافه شدم .
    ولی دلم خونه بچه ها یه تیکه اتیشم به خاطر خودم هم نسل هام و کشورم.

ای ایزد کجایییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها

ای بابا دیگه نمیدونند چی کارکنند به خدا از سر بیکاری میشینن قانون میزارن یا مثلا میگن چند وقته شوک ندادیم به دانشجوهای خارجمون بزار یه حال بدیم . و یه قانون تو 3سوت میزارن .
    من قبل اینکه بیام قانون گذاشتن که معدل زیر 15 در لیسانس اگه بره مستر بخونه ارزیابی اش نمیکنیم ولی من انگار نه انگار گفتم بهتر دیگه اگه خودم هم بخوام برگردم اینها قبولم ندارن و این شد که منم به جمع بر نگرد های به ایران اضافه شدم .

ای ایزد کجایییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییییییییییییی
    به این اداها زیاد توجه نکنید اگر از دانشگاه های خوب مدرک بگیرید/بگیریم خودشون هم منت میبرند برای تایید مدرک چون بر عکس اونچه که عزیزان میگند خود مسئولان وزارت علوم که از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها هم هستند میدونند حداقل از سرفصلها 50 سال و از تکنولوژی 150 سال عقب هستیم.

Member motahhar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraman2012 نمایش پست ها

چه قدر بد اینو راست میگی ؟ کی قانون کردند ؟ ولی میدونی من چند روز پیش سر همین قوانین مسخره داشتم با یه استاد همه چیز دون به قول گفتنی٫ صحبت میکردم میگفت خیلی رو این قوانین حساب جدی باز نکن چون یه روز میذارند یه روز ور میدارند . بعد هم به قول خودت نهایتش اینه که معدل لیسانس را با ارشد جبران میکن و دکترا را همونجا از یه دانشگاه مورد تایید و خوب میخونی.

از طرفی در تائید صحبت دوستمون در پست قبل : میفگت اونقدر که همه دارند میرند و تحصیل کرده های بیسواد زیاد شده اند که به خصوص برای کار دیگه خیلی از شرکتها نمیاند پول الکی به کسی بدند و به سواد و اطلاعاتت نگاه میکنه نه اینکه مدرکت یا دانشگاهت مورد تائید وزارت علوم هست یا نه .

شاد باشی به امید خبر های خوب
    ارسال مدارك : 2 جولاي 2011 (11 تير 90) / دريافت مدارك : 8 جولاي 2011 (17 تير 90)
    دريافت ايمل ريفرنس: 1 سپتامبر 2011 (10 شهريور 90) / دريافت فايل نامبر: 25 اكتبر 2011 (سوم مهر 90) / رشته : 6 امتیازی

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

این که این موضوع رو دیدم خیلی تعجب کردم واقعا یک همچین جوی وجود داره؟ من کاملا با این حرف مخالفم.
    اگه غربت قشنگه واسه خودش قشنگه

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdyee نمایش پست ها
    این که این موضوع رو دیدم خیلی تعجب کردم واقعا یک همچین جوی وجود داره؟ من کاملا با این حرف مخالفم.
    دوست من شما مخالفید نظرتون کاملا محترم
    ولی ظاهرا شما زیاد با جامعه این مملکت اشنایی ندارین...خیلی مسایل رو خیلی از دوستان اطلاع ندارن و درواقع در بطنش نیستند...
    واسه خیلیا غربت همین مملکته مملکتی که....
    بهتره ادامه ندم
    سربلند باشی

Member mahdyee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering, Clemson University

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من شما مخالفید نظرتون کاملا محترم
    ولی ظاهرا شما زیاد با جامعه این مملکت اشنایی ندارین...خیلی مسایل رو خیلی از دوستان اطلاع ندارن و درواقع در بطنش نیستند...
    واسه خیلیا غربت همین مملکته مملکتی که....
    بهتره ادامه ندم
    سربلند باشی
    ممنون از پاسختون.
    شاید من یه کم بد منظورم رو نوشته ام. این طور نیست که من به مشکلات ایران واقف نباشم. فعلا تنها چیزی که ازش محروم بودم زندان رژیم بوده که در صورت ادامه اقامتم در ایران احتمالا از اون هم بهره مند خواهم شد. حق با شماست در واقع هر کس به فکر اصلاح امور باشه و عقایدش رو تسلیم منافعش نکنه در همین مملکت هم متاسفانه غریب خواهد بود.
    و این غریبی به مرتب بدتر از غربتیه که در خارج از این کشور به سراغ ما میاد. ولی اصلا اینها به این معنی نیست که اگر کسی برگرده حماقت کرده. اگر هم جو اینطوره باید اصلاح بشه و حداقل ما نباید به این جو دامن بزنیم. همین الان هم هستند کسانی داخل ایران که برای اصلاح امور وواقعا بدون هیچ چشم داشتی حتی تهدید به مرگ خود و اعضای خانواده شون میشن و باز هم دست از عقایدشون بر نمی دارن. چرا اگر کسی قصد داشته باشه باری از دوش این مملکت و عزیزانش برداره باید در اینجا احمق خطاب بشه؟
    اگه غربت قشنگه واسه خودش قشنگه

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdyee نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.
    شاید من یه کم بد منظورم رو نوشته ام. این طور نیست که من به مشکلات ایران واقف نباشم. فعلا تنها چیزی که ازش محروم بودم زندان رژیم بوده که در صورت ادامه اقامتم در ایران احتمالا از اون هم بهره مند خواهم شد. حق با شماست در واقع هر کس به فکر اصلاح امور باشه و عقایدش رو تسلیم منافعش نکنه در همین مملکت هم متاسفانه غریب خواهد بود.
    و این غریبی به مرتب بدتر از غربتیه که در خارج از این کشور به سراغ ما میاد. ولی اصلا اینها به این معنی نیست که اگر کسی برگرده حماقت کرده. اگر هم جو اینطوره باید اصلاح بشه و حداقل ما نباید به این جو دامن بزنیم. همین الان هم هستند کسانی داخل ایران که برای اصلاح امور وواقعا بدون هیچ چشم داشتی حتی تهدید به مرگ خود و اعضای خانواده شون میشن و باز هم دست از عقایدشون بر نمی دارن. چرا اگر کسی قصد داشته باشه باری از دوش این مملکت و عزیزانش برداره باید در اینجا احمق خطاب بشه؟
    بله دوست من درسته حماقت نمیشه اسمش رو گذاشت ولی اسم تاپیک هم گفته اکثریت دیگه
    ولی ببینید شما اصرار بر عقاید رو درست شدن امور میپندارید و حتما هم بهتر از من میدانید که مشکل درونی فقط یک طرف قضیس
    همین کشورهای دموکراتیک اگر روزی احساس کنند که کشورهای به اصطلاح در حال توسعه واقعا در حال توسعه هستند در نطفه انرا خفه خواهند کرد همانگونه که جذب دانشجو رو به راحتی اب خوردن هم انجام میدند و چنان شرایطی پیش میارن که فرد از برگشتن بترسه!!!
    پس دشمن نه تنها درونی هستش بلکه کمی عمیق تر بیندیشیم متاسفانه خارجی هم هستش
    سربلند باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)