صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 81

موضوع: ورود به فرودگاه هیترو و رفتن گام به گام به لندن

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ورود به فرودگاه هیترو و رفتن گام به گام به لندن

جالبه، پس عوارض ندادید خیلی خوبه.

از بانک سامان بیرون ترانزیت ارز گرفتید یا از صرافی های داخل ترانزیت؟
    من هم که دیروز اومدم برای چک گذرنامه و ویزا دانشجو ها رو تو هیترو از بقیه جدا کردن. از من CAS نخواستن و فقط اثر انگشت گرفتن.

Junior Member

سلام. من باید از ترمینال 3 فرودگاه هیترو به شهر کاونتری و دانشگاه واریک برم. میشه راهنماییم کنید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط atoosa888 نمایش پست ها
    سلام. من باید از ترمینال 3 فرودگاه هیترو به شهر کاونتری و دانشگاه واریک برم. میشه راهنماییم کنید؟
    به Underground برید یک بلیط یک طرفه به Zone 1 بگیرید (5 پوند) و سوار Piccadilly Line به سمت Cockfosters‎ بشید، در ایستگاه Green Park پیاده بشید و همونجا سوار Victoria line بشید (Northbound پلتفرم 3) و ایستگاه Euston پیاده بشید و از Underground خارج بشید و پله برقی ها رو بیاید بالا. اونجا می تونید یک بلیط به Coventry بگیرید. اپراتور قطارتون هم Virgin Trains خواهد بود به سمت Birmingham New Street و فکر کنم هر 20 دقیقه یه قطار باشه.

اگه بار زیاد دارید پیشنهاد می کنم در Underground سوار اولین کابین (جلوترین) بشید که توی این مسیر خلوت تره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    به Underground برید یک بلیط یک طرفه به Zone 1 بگیرید (5 پوند) و سوار Piccadilly Line به سمت Cockfosters‎ بشید، در ایستگاه Green Park پیاده بشید و همونجا سوار Victoria line بشید (Northbound پلتفرم 3) و ایستگاه Euston پیاده بشید و از Underground خارج بشید و پله برقی ها رو بیاید بالا. اونجا می تونید یک بلیط به Coventry بگیرید. اپراتور قطارتون هم Virgin Trains خواهد بود به سمت Birmingham New Street و فکر کنم هر 20 دقیقه یه قطار باشه.

اگه بار زیاد دارید پیشنهاد می کنم در Underground سوار اولین کابین (جلوترین) بشید که توی این مسیر خلوت تره.
    ممنونم از راهنمایی دقیقتون،فقط چون بار زیاد دارم و با سیستم underground لندن آشنا نیستم با اتوبوس برام راحت تر نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط atoosa888 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمایی دقیقتون،فقط چون بار زیاد دارم و با سیستم underground لندن آشنا نیستم با اتوبوس برام راحت تر نیست؟
    بله اینم میشه Coach های Heathrow به Coventry هستن باید به قسمت Coach های National Express مراجعه کنید که در ترمینال 3 هم هستن. هزینه اش هم حدود 35 پوند میشه و حدود 2 ساعت طول می کشه. طی روز اکثر ساعت ها هم Coach هست. شما در کل برای فرودگاه بیرمنگام بلیط می گرفتید خیلی راحت تر بودید. ترکیش و امارات و ... همه پروازهای مستقیم به بیرمنگام هم دارن.
    ویرایش توسط S03 : September 23rd, 2011 در ساعت 09:41 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    بله اینم میشه Coach های Heathrow به Coventry هستن باید به قسمت Coach های National Express مراجعه کنید که در ترمینال 3 هم هستن. هزینه اش هم حدود 35 پوند میشه و حدود 2 ساعت طول می کشه. طی روز اکثر ساعت ها هم Coach هست. شما در کل برای فرودگاه بیرمنگام بلیط می گرفتید خیلی راحت تر بودید. ترکیش و امارات و ... همه پروازهای مستقیم به بیرمنگام هم دارن.
    بله واقعا اشتباه کردم برای بیرمنگام بلیط نگرفتم،حالا امیدوارم با این coach ها برم و زیاد مشکلی نداشته باشه. باز هم ممنون

Junior Member

دوستان میشه راهنمایی کنید تاکسی گرفتن از هیترو برای لوتن راحت هست ؟ من چون 2 تا چمدون دارم و اصلا بلد نیستم می خوام تاکسی بگیرم . نمی دونم باید از قبل رزرو کنم یا سریع همونجا هست . کسی می دونه حدود قیمت را ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Lavinia_1 نمایش پست ها
    دوستان میشه راهنمایی کنید تاکسی گرفتن از هیترو برای لوتن راحت هست ؟ من چون 2 تا چمدون دارم و اصلا بلد نیستم می خوام تاکسی بگیرم . نمی دونم باید از قبل رزرو کنم یا سریع همونجا هست . کسی می دونه حدود قیمت را ؟
    بله علامت ها رو دنبال کنید می رسید به تاکسی ها فقط بدونید که تاکسی های فرودگاه خیلی گرون هستن و تا Luton حداقل 100 پوند رو در نظر بگیرید. اتوبوس های مستقیم National Express هم هستند که خیلی ارزون تر حدود 20 پوند در میاد و یک ساعت طول می کشه.

سلام
    من باید برم دانشگاه گلاسگو، میشه راهنمایی کنید بهترین راه چیه؟

سلام دوستان. من و دختر عموم ديروز وارد كمبريج شديم٠ براي پيدا كردن خونه دچار مشكل شديم٠ اگر كمبريج زندگى مى كنيد امكانش هست راهنمايي كنيد يا ايميل بديد تا بتونم تماس بگيرم. خيلي ممنون از كمكتون.
    ویرایش توسط kasra-dan : July 3rd, 2012 در ساعت 07:29 AM دلیل: قرار دادن ايميل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)