صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22

موضوع: کمک هزینۀ تحصیلی در رشتۀ روانشناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک هزینۀ تحصیلی در رشتۀ روانشناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط psy110 نمایش پست ها
    سلام دوستان کمکم کنین من تازه عضو شدم وکلی هم گیج شدم هم ! شرایتمو مینویسم بگین کجا اقدام کنن اصلا بهم بورس میدن؟ لیسانس : روانشناسی بالینی علامه 17/17فوق: رتبه 9 کنکور .روانشناسی بالینی بهشتتیمقاله 10 تا کنفرانسداخلی 4 تا خارجیزبانم خوبه چند ماهه می تونم ایلتس بگیرمهنوز مقاله هامو چاپ نکردمسابقه عملی : 3 ترم تدریس تو دانشگاه. 3 سال سابقه برگزاری کاررگاه، کلینیک وسخنرانی کلی هر جایی بگی من کار میکنم (بهزیستی، علوم پزشکی، شهرداری،مطب پیش روانپزشک، درمانگاه) البته با حقوق نجومی!!!!!!!قراره با همسرم بریم اونم ارشد تربیت بدنی داره وقهرمان کشوری هم است تازه داره زبان میخونه اول راهه!! . رشته مورد علاقه:خانواده درمانی کدام کشورا داره؟از کجا شرو کنم؟
    با سلام خدمت دوست گرامی!!تو که میگی حقوق نجومی داری اینجا، چه دلیلی داره بری جای دیگه که درامد زیر زمینی هم نخواهی داشت.کشورهای رشد یافته مثله کشورهای درحال توسعه نیستن که تو با یک مدرک در 100 جا شغل داشته باشی.به هرحال آرزوی موفقیت دارم برایتان.

پیش فرض پاسخ : کمک هزینۀ تحصیلی در رشتۀ روانشناسی

سلام دوستان من تازه این سایت شدم میشه لطفا کمکم کنین . من دانشجوی ترم 6 کارشناسی هستم . یک مقاله مطالعه موردی و یک مقاله برای آموزش و پرورش نوشتم . کارهای اجراییم هم برگزاری سه کارگاه و یک همایش بوده . معدل کلم تا الان 18 بوده و زبان رو هم می تونه چند ماهه به حد عالی ای برسونم . اگر پایان نامه ام هم یک تحقیق تجربی باشه و یک کتاب با یکی از اساتیدم هم داشته باشم در آینده آیا شانس گرفتن فاند رو از دانشگاه های آلمان و سوییس و در نهایت کانادا رو دارم ؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)