صفحه 2 از 52 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 511

موضوع: Karlsruher Institut für Technologie

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

سلام دوستانی که برای این دانشگاه اقدام کردند خواهشمندیم کمک کنید راجع به پذیرش دادن این دانشگاه ؟

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

آخه این دانشگاه به این خوبی چرا اینقدر فرومش سوت و کوره ؟
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Member
    رشته و دانشگاه

امسال کسی این یونی مدارکشو فرستاده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    موسسه فناوری کارلسروهه (به انگلیسی: Karlsruhe Institute of Technology ) یک موسسه دانشگاهی تحقیق و آموزش، که نتیجه‌ی ادغام یک دانشگاه (دانشگاه کارلسروهه (تی‌اچ)) و یک مرکز تحقیقاتی (مرکز تحقیقاتی کارلسروهه) ذر شهر کارلسروهه است.این دانشگاه با نام فریدریسیانا (Fridericiana)، تاسیس سال ۱۸۲۵ میلادی، شناخته شده است.در سال ۲۰۰۹میلادی آن را با مرکز ملی تحقیقات هسته‌ای سابق (تاسیس سال ۱۹۵۶) با نام جدید مرکز تحقیقات کارلسروهه (Kernforschungszentrum Karlsruhe (KfK ادغام کردند.دانشگاه کارلسروهه یکی از نه دانشگاه‌های عالی آلمان است و در صدر لیست دانشگاه‌های برتر اروپا در رشته های علوم پایه و مهندسی قرار دارد.(رتبه بندی ۶ام از نظر تاثیر گذاری علمی)
    از ترم زمستانی ۲۰۰۸/۲۰۰۹، دانشگاه کارلسروهه سیستم خود را به طور کامل از نوع دیپلم از پایه به سیستم کارشناسی و کارشناسی ارشد تغییر داد.دانشجویانی که در سیستم دیپلم تحصیل می‌کردند به همان شیوه ادامه تحصیل می‌دادند در حالی که دانشجویان جدید می‌توانند در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پذیرش شوند.
    سیاست پذیرش در این دانشگاه در هر دانشکده متفاوت است. دانشجوها بر اساس سوابق تحصیلی و دوره‌هایی تخصصی که جداگانه گذرانده باشند انتخاب می‌شوند مانند مهندسی بیزینس ولی برخی دیگر از دپارتمان‌ها مانند دانشکده فیزیک، انفورماتیک یا هوا شناسی برای پذیرش دانشجوها هیچ پیش شرطی ندارند.در این دانشگاه هر دانشجو برای اتمام دوره‌اش باید حداقل نمره‌ی قبولی در سه ترم اول را آورده باشد تا اجازه‌‌ی ادامه تحصیل در رشته‌ی مربوطه را داشته باشد.در این دانشگاه در حال حاضر ۲۰۰۰۰ دانشجو مشغول تحصیل هستند.

این دانشگاه عضو گروه TU9هستش که این گروه متشکل از 9 دانشگاه قدیمی و بزرگ آلمان می باشه که هدفش مرتبط ساختن هر بیشتر دانشجوهای مهندسی با جامعه سیاست اقتصاد و صنعت هست و به همین منظور برنا مه های تحقیقاتی زیادی رو پشتیبانی می کنه.لازم به ذکره که اعضای این گروه اعتبار ویژه ای برای برنامه های مستر و بچلر دیگر اعضا قائل هستند.
    این دانشگاه جزو دانشگاه‌های ممتاز آلمان هست (ELITE) و لذا جای تعجبی نیست که نتایج درخشانی رو در رنکینگ‌های مختلف به ثبت برسونه.دانشگاه کارسروهه در رشته‌های انفورماتیک ،صنایع،برق و مکانیک دانشگاه بنامی به شمار میره.در ذیل به برخی‌ از رتبه‌های این دانشگاه در رنکینگ‌های مختلف اشارهای خواهیم داشت:

مکانیک : رتبهٔ دوم (Wiwo.de) ،رتبهٔ اول(Ranking von „karriere“ 2007)

برق : رتبه دوم (wiwo.de) ،رتبهٔ هفتم (Ranking von „karriere“ 2007)،رتبهٔ دوم(Uni-Ranking 2011 der „Wirtschaftswoche)

صنایع: رتبهٔ 2 ("Uni-Ranking 2011 der „Wirtschaftswoche)

انفورماتیک : رتبهٔ اول (Handelsblatt-Karriere)

در مورد شهر هم باید گفت که کارلسروهه (به آلمانی: کارلسروهه) شهری در ایالت بادن‌وورتمبرگ، در جنوب غربی کشور آلمان، در کنار مرز آلمان- فرانسه، با جمعیتی در حدود ۲۹۰٬۰۰۰ نفر است.کارلسروهه با داشتن دمای میانگین سالیانه ۱۰٫۷‎ °C یکی از گرمترین شهرهای آلمان محسوب می‌شود. این شهر معمولاً زمستان‌های معتدلی دارد؛ در تابستان هوای شهر اغلب شرجی است.
    این دانشگاه با در نظر گرفتن ۲۳۸۴ واحد اتاق دانشجویی در قالب ۱۹ واحد مسکونی سعی‌ داشته تا بخش عظیمی‌ از احتیاجات سکونتی دانشجویان رو برطرف کنه.

لیست رشته‌هایی‌ که در این دانشگاه به زبان انگلیسی‌ برگزار میشوند به قرار زیر هستند:
    (Green Mobility Engineering (GME
    (Production and Operations Management (POM
    (Management and Product Development (MDP
    (Embedded System Engineering (ESE
    (Service Management and Engineering (SME
    (Financial Engineering (FE
    International Master in Mathematics
    Information and Communication Engineering
    Optics and Photonics
    Resources Engineering
    Utilities and Waste – Sustainable Processing

لازم به ذکر هست که ۱۶ درصد از دانشجویان این دانشگاه را دانشجویان خارجی‌ تشکیل میدهند.
    I search through the website of this university and find out that It needs German language . Am I right? . moreover I couldn't find English language requirements like
    TOEFLor IELTS?
    http://www.intl.kit.edu/istudies/316...age%20skillsin this link just mention German language as language skill while It is the page for admission requierments for international students.

Member mmostajab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Informatics, TUM

این که KIT تو رشته کامپیوتر تو آلمان اوله رو یکی از استادای کامپیوتر اونجا هم می گفت. ولی متاسفانه اون گرایشی که من به دنبالش هستم فقط به زبان آلمانیه.

Member mmostajab آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Informatics, TUM

نقل قول نوشته اصلی توسط namvar نمایش پست ها
    I search through the website of this university and find out that It needs German language . Am I right? . moreover I couldn't find English language requirements like
    TOEFLor IELTS?
    http://www.intl.kit.edu/istudies/316...age%20skillsin this link just mention German language as language skill while It is the page for admission requierments for international students.
    If you go to applying system of KIT, you will understand that they need TOEFL iBT score of 88 and IELTS score of 6.5.

من رشته های Management of Product Development
    Production Operations Management رو که برام مناسب بود دیدم یه سوال برام پبش اومد . این دانشگاه هزینش برای کل دوره مستر این رشته ها 30000 یورو این یعنی تازه بایذ غیر از این هزیته زندگی رو هم داشته باشیم که خیلی زیاده . آیا کسی میدونه که باید کل 30000 تا رو داشته باشیم ؟ کجا می تونیم ببینیم په قدر داشته باشیم یهمون پذیرش و بعد ویزا میدن ؟ اسکالرشیپ هم که انگار توابن دامشگاه خبری ازش نیست . این که می گن دانشگا ههای المان پولی نیست پس کدو م دانشگاه ها رو کی گن کسی لیستی داره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط namvar نمایش پست ها
    من رشته های Management of Product Development
    Production Operations Management رو که برام مناسب بود دیدم یه سوال برام پبش اومد . این دانشگاه هزینش برای کل دوره مستر این رشته ها 30000 یورو این یعنی تازه بایذ غیر از این هزیته زندگی رو هم داشته باشیم که خیلی زیاده . آیا کسی میدونه که باید کل 30000 تا رو داشته باشیم ؟ کجا می تونیم ببینیم په قدر داشته باشیم یهمون پذیرش و بعد ویزا میدن ؟ اسکالرشیپ هم که انگار توابن دامشگاه خبری ازش نیست . این که می گن دانشگا ههای المان پولی نیست پس کدو م دانشگاه ها رو کی گن کسی لیستی داره ؟

من برای همین دانشگاه اقدام کردم هزینش Tuition Fee 600€ per semester شما کجا 30000 یورو رو دیدید واسه من جای تعجبه !!!!!!!!!!!!!!!!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdavifar نمایش پست ها
    من برای همین دانشگاه اقدام کردم هزینش Tuition Fee 600€ per semester شما کجا 30000 یورو رو دیدید واسه من جای تعجبه !!!!!!!!!!!!!!!!

آره 600 یورو هزینه هر ترمشه. این شهریه که شما گفتی معادله هزینه تحصیل تو آمریکا مثله MIT یه!!!
    فقط نمیدونم چرا این یونی هیچ جوابی نمیده به اینکه کی پذیرشا رو اعلام میکنه و ...

Junior Member

سلام
    من تازه به انجمن وارد شدم و مطالب و نظرات رو تاحد امکان خوندم..سوالی دارم اگر پاسخ بدید ممنون میشم
    من تا اخر این ماه یعنی ماه جون مدرک پیش دانشگاهی خودم رو میگرم و ایلتس 6.5 هم دارم و تاجایی که در سایت نوشته بود شهریه دانشگاه در رشته مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی 101 یورو هستش می خواستم بدونم دانشگاه KIT مدرک پیش دانشگاهی مدارس ایرانی رو قبول داره یا باید دوره ای رو قبل از ورود بگذرونم
    با تشکر