صفحه 3 از 52 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 511

موضوع: Karlsruher Institut für Technologie

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

سلام خوش امدید
    شما با مدرک پیش دانشگاهیتون نمیتونید مستقیما برید دانشگاه ابتدا باید برای 1سال کالج اقدام کنید
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

سلام و ممنون از پاسختون ..میشه لطف کنید و بگید هزینه این یکسال چقدر میشه و ایا مثل هزینه ترمهای دانشگاه حدود 100 یورو هست یا تفاوت می کنه و ایا باید اون رو به زبان انگلیسی بگذرونم یا آلمانی ؟چون رشته ای که میخوام بخونم به زبان انگلیسی تدریس میشه...ممنون میشم اگر باز هم لطف کنید و پاسخ بدید چون به خود دانشگاه ایمیل زدم و سوال کردم ولی جوابی ندادند و من زیاد وقت ندارم برای ارسال مدارکم برای شروع ترم زمستون
    با سپاس فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران فردوسی مشهد

Guten Tag mein Freunden
    اول از همه باید بگم واقعا دانشگاهه خوبیه برا مهندسی . بر اساس رنکینگ topuniversities رنک 61 مهندسی رو داره.
    می خواستم ببینم کسی امسال ( 2012) از این دانشگاه پذیرش گرفته ؟ ( یا هنو نتایج نیومده )
    برا 2011 چی ؟
    اگه از دوستان کسی دونبال مستر عمران این دانشگاه بوده یا هست خوشحال میشم از تجربیاتشون استفاده کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ABDOLHAI نمایش پست ها
    سلام
    من تازه به انجمن وارد شدم و مطالب و نظرات رو تاحد امکان خوندم..سوالی دارم اگر پاسخ بدید ممنون میشم
    من تا اخر این ماه یعنی ماه جون مدرک پیش دانشگاهی خودم رو میگرم و ایلتس 6.5 هم دارم و تاجایی که در سایت نوشته بود شهریه دانشگاه در رشته مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی 101 یورو هستش می خواستم بدونم دانشگاه KIT مدرک پیش دانشگاهی مدارس ایرانی رو قبول داره یا باید دوره ای رو قبل از ورود بگذرونم
    با تشکر
    من این طور که متوجه شدم شما دارید برای مقطع لیسانس اقدام می کنید. آیا شما آخر موفق شدید پذیرش بگیرید؟ من در حال حاضر از این دانشگاه پذیرش گرفتم و باید به کالج بروم. ولی قبل از کالج باید یک امتحان ریاضی و آلمانی بدهم. آیا شما در مورد این امتحان اطلاعی دارید یا خیر؟ تاریخ امتحان من 14 شهریور است و چون می توانیم این امتحان را دوباره بدهیم آیا تاریخ دومین امتحان را می دانید یا خیر؟ چون تا آنزمان ویزای من نمیاد. ممنون می شم اگر جواب بدید.

Junior Member

من 14 شهریور امتحان(ریاضی و المانی) برای ورودی کالج در دانشگاه KARLSRUHE دارم.میخواستم ببینم کسی در مورد این امتحان اطلاعی داره یا نه؟1-اول این که منظور از این امتحان چیه؟ آیا ردی و قبولی دارد یا فقط تعیین سطح است؟ و آیا اگر برای ردی یا قبولی است اگر رد شدیم باید برگردیم ایران؟ چون این اصلا منطقی نیست که در همان بدو ورود یک امتحان ریاضی به زبان آلمانی بدهیم. اگر ممکن است من را راهنمایی کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shainmoon نمایش پست ها
    Guten Tag mein Freunden
    اول از همه باید بگم واقعا دانشگاهه خوبیه برا مهندسی . بر اساس رنکینگ topuniversities رنک 61 مهندسی رو داره.
    می خواستم ببینم کسی امسال ( 2012) از این دانشگاه پذیرش گرفته ؟ ( یا هنو نتایج نیومده )
    برا 2011 چی ؟
    اگه از دوستان کسی دونبال مستر عمران این دانشگاه بوده یا هست خوشحال میشم از تجربیاتشون استفاده کنم.
    سلام تا جایی که من میدونم چندتا از دوستام در رشته های مدیریتی و برق به زبان آلمانی از این دانشگاه رد شدند
    و به شدت سخت پذیرش میده اگر توی نتایج پذیرش رو هم یه نگاهی بکنید میبینید چقدر پذیرش گرفته ها از این داشگاه کم هستند
    اما خود دانشگاه واقعا فوق العادست
    پس باید برای پذیرش شرایط خیلی خوبی داشته باشید
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar1 نمایش پست ها
    من 14 شهریور امتحان(ریاضی و المانی) برای ورودی کالج در دانشگاه KARLSRUHE دارم.میخواستم ببینم کسی در مورد این امتحان اطلاعی داره یا نه؟1-اول این که منظور از این امتحان چیه؟ آیا ردی و قبولی دارد یا فقط تعیین سطح است؟ و آیا اگر برای ردی یا قبولی است اگر رد شدیم باید برگردیم ایران؟ چون این اصلا منطقی نیست که در همان بدو ورود یک امتحان ریاضی به زبان آلمانی بدهیم. اگر ممکن است من را راهنمایی کنید.
    پذیرش کالج در این دانشگاه نسبت به مفاطع بالاتر خیلی راحتتر انجام میشه و امتحان ورودیش هم امتحان ساده ایه و میتونید نمونه سوالاتش رو از خود دانشگاه بخوایید براتون بفرستند
    در مورد اتفاقات بعد از دادن امتحان هم بهتره مستقیما از خود دانشگاه سوال کنید من اطلاعی ندارم

سلام،
    من رو رد کرد. دانشگاه بسیار خوبییه. من برای مستر برق-الکترونیک اپلای کرده بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    سلام تا جایی که من میدونم چندتا از دوستام در رشته های مدیریتی و برق به زبان آلمانی از این دانشگاه رد شدند
    و به شدت سخت پذیرش میده اگر توی نتایج پذیرش رو هم یه نگاهی بکنید میبینید چقدر پذیرش گرفته ها از این داشگاه کم هستند
    اما خود دانشگاه واقعا فوق العادست
    پس باید برای پذیرش شرایط خیلی خوبی داشته باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط asyouwish نمایش پست ها
    سلام،
    من رو رد کرد. دانشگاه بسیار خوبییه. من برای مستر برق-الکترونیک اپلای کرده بودم.
    سلام دوست من رزومت رو هم میشه بگی
    معدل، آزاد دولتی ؟ ، مقاله و ....
    با اینکه تمام کسایی رو که میشناسم رد کرده ولی منم مصممم شانسم رو در مورد این دانشگاه امتحان کنم

Junior Member sorkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau University of Duisburg-Essen

درود
    از دوستان کسی میدونه این دانشگاه رشته ی مکاترونیک(MECHATRONIK) داره یا نه ؟( به زبان آلمانی باشه )
    برای مقطع مستر
    سپاس
    هیچ وقت ، برای هیچ چیز دیر نیست....تو قانون بر خویشتن هستی
    هر روز دعوتی است از ما به زندگی