صفحه 4 از 52 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 511

موضوع: Karlsruher Institut für Technologie

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkh نمایش پست ها
    درود
    از دوستان کسی میدونه این دانشگاه رشته ی مکاترونیک(MECHATRONIK) داره یا نه ؟( به زبان آلمانی باشه )
    برای مقطع مستر
    سپاس
    رشته جدایی تحت این عنوان نیس اما نه تنها مکاترونیک بلکه مکاترونیک پیشرفته اسم دو تا از گرایشات این دانشگاست(این چون رشته خود من توی آلمانه می‌تونم به جرات بگم یکی‌ از کاملترین مکاترونیک‌های آلمان مال همین دانشگاست)

Junior Member sorkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau University of Duisburg-Essen

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

vaguecreature عزیز ممنون که پاسخ دادی
    عمرا فکر نمیکردم کسی جوابی بهم بده . میدونی که داوطلب مکاترونیک کمه...اغلب بچه های مکانیک برا مستر همون مکانیک میخونن.
    من خیلی به این دانشگاه علاقه داشتم اما هرچی میگردم مکاترونیک برای مستر توش پیدا نمی کنم...!
    شما میگی مستر مکاترنیک داره؟ یعنی با نام دیگری اونجا میشناسنش؟
    اگه لطفی بکنی، لینکی بدی ممنون میشم ...
    هیچ وقت ، برای هیچ چیز دیر نیست....تو قانون بر خویشتن هستی
    هر روز دعوتی است از ما به زندگی

ApplyAbroad Veteran

vaguecreature عزیز ممنون که پاسخ دادی
    عمرا فکر نمیکردم کسی جوابی بهم بده . میدونی که داوطلب مکاترونیک کمه...اغلب بچه های مکانیک برا مستر همون مکانیک میخونن.
    من خیلی به این دانشگاه علاقه داشتم اما هرچی میگردم مکاترونیک برای مستر توش پیدا نمی کنم...!
    شما میگی مستر مکاترنیک داره؟ یعنی با نام دیگری اونجا میشناسنش؟
    اگه لطفی بکنی، لینکی بدی ممنون میشم ...
    آره دوست عزیز...شما اینکاری که میگم انجام بده....این لینک لیست گرایش‌های مکانیک به آلمانی‌ هست: http://www.mach.kit.edu/download/MSc...h_20120401.pdf
    ...توی این لیست میتونی دنبال مکاترونیک و مکاترونیک پیشرفته بگردی....چندتا گرایش دیگه هم هست
    مثل رباتیک یأ اتوماسیون که این‌ها هم در ارتباط با مکاترونیک هست....اگه خواستی‌ میتونی راجب گرایش‌های مختلف سوال بپرسی‌ من می‌تونم راهنمائیت کنم.

رشته و دانشگاه

واقعا ممنونم
    vaguecreature عزیز، راهنمایی هات خیلی راهگشاست
    من فایل pdfرو مطالعه کردم به این رشته ها نگاهی کردم .چون اوایل راه یادگیری زبان آلمانی هستم با گوگل translateترجمشون کردم ،یه سوالاتی برام بوجود آمده...
    در توضیحات ترجمه شده بعضی رشته ها مثله
    Einführung in die Mechatronik [2105011]> Introduction to Mechatronics
    و همینطور
    Methodische Entwicklung mechatronischer Systeme [2145180]... Methodical development of mechatronic systems
    رو خیلی سطحی یافتم بیشتر حالت آشنایی با مکاترونیک و یه جورایی مدیریت یک تیم برای طراحی سیستمهای مکاترونیکی بود.
    و
    Advanced Mechatronics
    خیلی تئوریک (سخت برای من!)یافتم!
    اما با این خیلی حال کردم
    Fahrzeugmechatronik I [2113816].... Automotive Mechatronics
    لیستی که برا درسهای ارائه شدش داده کاربردی تر و غنی تر بود (به نظرم) ،آیا درست متوجه شدم؟
    اگه امکان داشته باشه دانشگاه و رشته ی خودتون رو هم معرفی کنید؟
    vaguecreatureعزیز شما از انتخابتون راضی هستین ؟ بازار کارش تو آلمان چطوره؟
    ویرایش توسط sorkh : August 22nd, 2012 در ساعت 11:00 PM

ApplyAbroad Veteran

واقعا ممنونم
    vaguecreature عزیز، راهنمایی هات خیلی راهگشاست
    من فایل pdfرو مطالعه کردم به این رشته ها نگاهی کردم .چون اوایل راه یادگیری زبان آلمانی هستم با گوگل translateترجمشون کردم ،یه سوالاتی برام بوجود آمده...
    در توضیحات ترجمه شده بعضی رشته ها مثله
    Einführung in die Mechatronik [2105011]> Introduction to Mechatronics
    و همینطور
    Methodische Entwicklung mechatronischer Systeme [2145180]... Methodical development of mechatronic systems
    رو خیلی سطحی یافتم بیشتر حالت آشنایی با مکاترونیک و یه جورایی مدیریت یک تیم برای طراحی سیستمهای مکاترونیکی بود.
    و
    Advanced Mechatronics
    خیلی تئوریک (سخت برای من!)یافتم!
    اما با این خیلی حال کردم
    Fahrzeugmechatronik I [2113816].... Automotive Mechatronics
    لیستی که برا درسهای ارائه شدش داده کاربردی تر و غنی تر بود (به نظرم) ،آیا درست متوجه شدم؟
    اگه امکان داشته باشه دانشگاه و رشته ی خودتون رو هم معرفی کنید؟
    vaguecreatureعزیز شما از انتخابتون راضی هستین ؟ بازار کارش تو آلمان چطوره؟
    آره دوست عزیز من راضی‌ هستم فعلا اوضاع برای این رشته بر وفق مراد هست نسبتا....در مورد رشته‌ها که سوال کردی با پیام خصوصی با من در ارتباط باش اونجا صحبت می‌کنیم باهم تا مسیر این تاپیک هم منحرف نشه.
    مرسی‌

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

امروز یه ایمیل اومده واسم از دانشگاه KIT که خیلی جالبه
    ازشون پرسیده بودم که آیا Recpmmendation letter هم تاثیری در پذیرش برای مستر مکانیک به زبان آلمانی داره
    جواب دادند که هیچ تاثیری نداره و حتی به معدل و نمراتی هم که کسب کرده اید بستگی نداره تنها در صورتی که رشته قبلیتون (یا واحد های گذرونده شده در لیسانس) مرتبط با رشته مکانیک ارایه شده در KIT باشه شما پذیرفته میشید
    و نوشته که تا 3 درس رو میتونید جبرانی بگیرید
    حالا باید از کجا فهمید که رشته لیسانسم متناسب با فوق لیسانی اونها هست یا نه ؟
    اینم متن نامه البته به آلمانیه

Sehr geehrter Herr Farahmand,

die Zulassung im Masterstudiengang Maschinenbau hängt nicht von Noten oder Empfehlungen ab, sondern nur von den Vorkenntnissen aus dem früheren Studium. Wenn diese in Inhalt (Fach) und Umfang (Credit Points oder Leistungspunkte) dem Bachelorstudium des KIT entsprechen, werden Sie zugelassen. Bis zu drei Fächer können im Masterstudium nachgeholt werden. Wenn mehr als drei Punkte in Inhalt oder CP fehlen, werden Sie nicht zugelassen. Der Zeitpunkt der Bewerbung spielt keine Rolle (natürlich muss man die Frist einhalten). Die Zugangssatzung füge ich bei. Unter § 6 können Sie lesen, welche Vorkenntnisse Sie brauchen. Wenn Sie der Meinung sind, dass Ihr Bachelorstudium dazu passt, bewerben Sie sich einfach! Was Sie für die Bewerbung brauchen, finden Sie ebenfalls in der Satzung. Ihre Bewerbung geht an das Akademische Auslandsamt (International Student Office) des KIT. Auf deren Homepage http://www.intl.kit.edu/istudies/ finden Sie das Portal für die Online-Bewerbung und Hinweise zum Verfahren. Selbstverständlich stehe auch ich Ihnen gerne für weitere Fragen zur Verfügung.

Mit freundlichen Grüßen

Karin Schmurr
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

رشته و دانشگاه

خوبه امیدوار کنندس...
    خب کاری نداره
    برای هر رشته که بشه اپلای کرد یه سری application requirment هست که تو اون بهش اشاره شده

آقا من رشته ام شیمیه این دانشگاه یک همایش گذاشته بود ماهم یک مقاله ارسال کردیم و به عنوان تاپ 20 انتخاب شد بعد من هم گفتم خوب یک ترای بکنیم برای این دانشگاه ...من میخوام واسه مقطع دکترا برم و با یکی از اساتیدش که خانم پیری هم هست کاملاً ایمیل نگاری دارم و شاید بیش از 20 ایمیل رد و بدل کردیم دیشب بهش گفتم من بیام پیش شما واسه دکترا چطوره ایشون هم گفت فول سی ویت رو برای ما ارسال کن کسی میدونه این دانشگاه چجوریاست طرف کاملاً منو میشناسه و میدونه من آلمانی هیچی بلد نیستم و ضمن اینکه اصلاً فاند هم میده یا نه؟؟؟ من تو سایتشون یک گشتی زدم هیچی برای اپلای پی اچ دی ندیدم اینم بگم اصلاً با روند اپلای در آلمان آشنا نیستم ...........احتمال اینکه این خانم من رو بگیره فکر نکنم کم باشه چون سی وی من واقعاً به نسبت بد نیست......ولی اصلاً هیچی نمیدونم از این دانشگاه اگر کسی من رو روشن کنه ممنون میشم......
    یک چیزی بگم در مورد اخلاق نیک مسئولین این دانشگاه براتون شاید جالب باشه وقتی من مقاله ام رو ارسال کردم تازه چند روزی نگذشته بود که در نهایت تعجب دیدم واسم دعوتنامه رسمی فرستادن و من البته بیخیال شدم چون کنفرانس بهتری اپلای کرده بودم و اونجا قصد کردم برم ولی واقعاً آنقدر پیگیر بودند و خوب برخورد میکردند حتی 3 نفر همراه هم مجانی میگفتند دعوتنامه میفرستیم.............

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maskh نمایش پست ها
    آقا من رشته ام شیمیه این دانشگاه یک همایش گذاشته بود ماهم یک مقاله ...
    ... در نهایت تعجب دیدم واسم دعوتنامه رسمی فرستادن و من البته بیخیال شدم چون کنفرانس بهتری اپلای کرده بودم و اونجا قصد کردم برم ولی واقعاً آنقدر پیگیر بودند و خوب برخورد میکردند حتی 3 نفر همراه هم مجانی میگفتند دعوتنامه میفرستیم.............
    به این لینکها سری بزن
    http://www.ciw.kit.edu/
    http://www.chem-bio.kit.edu/
    همه چی توش هست.
    درمورد برخورددانشگاهشون هم آره موافقم
    اصلا شبیه ماها نیستن!

رشته و دانشگاه

درود دوستان
    من دنبال یه رشته در زمینه ی مکاترونیکم،برای فوق لیسانسم.این رشته رو پیدا کردم اما نمیدونم در مقطع لیسانسه یا فوق لیسانس؟
    Interfakultativer Diplomstudiengang Mechatronik (nur für höhere Semester!)
    Gemeinsamer ingenieurwissenschaftlicher Studiengang der Fakultät Elektrotechnik
    und Informationstechnik und der Fakultät Maschinenbau (ab 2010 auslaufend). Das
    Studium setzt ein Vordiplom in Elektrotechnik und Informationstechnik oder Maschinenbau
    voraus. Abschlussgrad: Diplom-Ingenieur/in (Dipl.-Ing.).
    فعلا زیاد آلمانیم خوب نیست خودم متوجه نشدم چی گفته!...
    اگه از دوستان کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم...