صفحه 5 از 52 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 511

موضوع: Karlsruher Institut für Technologie

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    امروز یه ایمیل اومده واسم از دانشگاه KIT که خیلی جالبه
    ازشون پرسیده بودم که آیا Recpmmendation letter هم تاثیری در پذیرش برای مستر مکانیک به زبان آلمانی داره
    جواب دادند که هیچ تاثیری نداره و حتی به معدل و نمراتی هم که کسب کرده اید بستگی نداره تنها در صورتی که رشته قبلیتون (یا واحد های گذرونده شده در لیسانس) مرتبط با رشته مکانیک ارایه شده در KIT باشه شما پذیرفته میشید
    و نوشته که تا 3 درس رو میتونید جبرانی بگیرید
    حالا باید از کجا فهمید که رشته لیسانسم متناسب با فوق لیسانی اونها هست یا نه ؟
    اینم متن نامه البته به آلمانیه

Sehr geehrter Herr Farahmand,

die Zulassung im Masterstudiengang Maschinenbau hängt nicht von Noten oder Empfehlungen ab, sondern nur von den Vorkenntnissen aus dem früheren Studium. Wenn diese in Inhalt (Fach) und Umfang (Credit Points oder Leistungspunkte) dem Bachelorstudium des KIT entsprechen, werden Sie zugelassen. Bis zu drei Fächer können im Masterstudium nachgeholt werden. Wenn mehr als drei Punkte in Inhalt oder CP fehlen, werden Sie nicht zugelassen. Der Zeitpunkt der Bewerbung spielt keine Rolle (natürlich muss man die Frist einhalten). Die Zugangssatzung füge ich bei. Unter § 6 können Sie lesen, welche Vorkenntnisse Sie brauchen. Wenn Sie der Meinung sind, dass Ihr Bachelorstudium dazu passt, bewerben Sie sich einfach! Was Sie für die Bewerbung brauchen, finden Sie ebenfalls in der Satzung. Ihre Bewerbung geht an das Akademische Auslandsamt (International Student Office) des KIT. Auf deren Homepage http://www.intl.kit.edu/istudies/ finden Sie das Portal für die Online-Bewerbung und Hinweise zum Verfahren. Selbstverständlich stehe auch ich Ihnen gerne für weitere Fragen zur Verfügung.

Mit freundlichen Grüßen

Karin Schmurr
    سلام من راجع به کرس آلمانیش زیاد نمیدونم ولی انگلیسیهاشم یه همچین چیزی به ما گفت.من و دوستم فقط مدرک انگلیسیمون دیر آماده شد.که اونم بهشون گفته بودیم قبول کرده بودن.ولی ریجکت کردن.حالا ایشالا شما تو کورس آلمانی بگیری...
    فقط برای کورس آلمانی B1 میخاد یا B2?

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sh_kh نمایش پست ها
    سلام من راجع به کرس آلمانیش زیاد نمیدونم ولی انگلیسیهاشم یه همچین چیزی به ما گفت.من و دوستم فقط مدرک انگلیسیمون دیر آماده شد.که اونم بهشون گفته بودیم قبول کرده بودن.ولی ریجکت کردن.حالا ایشالا شما تو کورس آلمانی بگیری...پ
    فقط برای کورس آلمانی B1 میخاد یا B2?

سلام ممنون
    راستش من سوالی که کردم ازشون اینطوری پرسیدم که آیا مدرک B2 واسه گرفتن پذیرش کافیه ؟
    اونها هم جواب دادند که با B2 میشه پذیرش گرفت اما برای ثبت نام باید TestDaf4 یا DSH2 ارائه بدید
    اما در مورد B1 اطلاعی ندارم شاید با اونم بدند
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member mohammadr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power Engineering

سلام
    میخواستم بدونم این دانشگاه رشته ی برق رو در گرایش قدرت برای Master اراده میده یا نه؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadr نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم این دانشگاه رشته ی برق رو در گرایش قدرت برای Master اراده میده یا نه؟
    با تشکر
    نه دوسته من کورس انگلیسی قدرت ارایه نمیشه

Junior Member mohammadr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_sh_kh نمایش پست ها
    نه دوسته من کورس انگلیسی قدرت ارایه نمیشه
    کورس آلمانی چطور؟
    اون ارائه میشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkh نمایش پست ها
    درود دوستان
    من دنبال یه رشته در زمینه ی مکاترونیکم،برای فوق لیسانسم.این رشته رو پیدا کردم اما نمیدونم در مقطع لیسانسه یا فوق لیسانس؟
    Interfakultativer Diplomstudiengang Mechatronik (nur für höhere Semester!)
    Gemeinsamer ingenieurwissenschaftlicher Studiengang der Fakultät Elektrotechnik
    und Informationstechnik und der Fakultät Maschinenbau (ab 2010 auslaufend). Das
    Studium setzt ein Vordiplom in Elektrotechnik und Informationstechnik oder Maschinenbau
    voraus. Abschlussgrad: Diplom-Ingenieur/in (Dipl.-Ing.).
    فعلا زیاد آلمانیم خوب نیست خودم متوجه نشدم چی گفته!...
    اگه از دوستان کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم...
    سلام دوست من این رشته شما جلوش نوشته شده (ab 2010 auslaufend)
    یعنی از سال 2010 دیگه قطع شده و ادامه پیدا نکرده!!!
    بهتره برای اطلاعات دقیقتر با خود دانشگاه مکاتبه کنی
    ولی کلا نوشته شده که یه رشته بین رشته های مکانیک و الکترونیک و فن آوری اطلاعات هستش
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member sorkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau University of Duisburg-Essen

ممنون که پاسخ دادید،
    این رشته در چه مقطی ارائه میشد؟
    هیچ وقت ، برای هیچ چیز دیر نیست....تو قانون بر خویشتن هستی
    هر روز دعوتی است از ما به زندگی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkh نمایش پست ها
    ممنون که پاسخ دادید،
    این رشته در چه مقطی ارائه میشد؟
    راستش چیزی که اینجا نوشته شده دیپلم هستش Diplomstudiengang اما اینکه دیپلم واسه اونا چه مقطعی حساب میشه یعنی چند سال تحصیل نیاز داره رو دقیقا اطلاع ندارم
    و خب پیش نیازهاش هم نوشته شده که قبل از دیپلم در یکی از رشته های مکانیک ، فن آوری اطلاعات یا اکترونیک تحصیل کرده باشید
    اما احتمالا مدرکی که تهش به شما داده میشه Diplom-Ingenieur/in (Dipl.-Ing ) هستش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tdcd;

سلام بچه ها
    من یه سوال داشتم. من میخوام واسه مستر تو این دانشگاه اقدام کنم ولی ددلاینش 15 جولایه!!! ترم اکتبر شروع میشه. میخواستم ببینم با این شرایط به کارای گذرنامه و ویزا میرسم یا نه؟؟ باید چی کار کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

سلام دوستان
    این Kit موسسه هست یا مدرک دانشگاهی میده؟
    منظورم اینه که از نظر وزارت علوم چه جایگاهی داره؟
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one