صفحه 7 از 52 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 511

موضوع: Karlsruher Institut für Technologie

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط starlong نمایش پست ها
    سلام و عرض خسته نباشید
    من در رشته مخابرات یه دانشگاه غیر انتفایی در خوندم معدلم 16.33 برای فوق یه دانشگاه مجانی می خوام و شرایط گرفتن fund رو هم بگین
    ممنون
    شما معدلتون خوبه
    اما فاند رو که فکر نمیکنم چون احتمالش خیلی پایینه برای مقطع فوق البته من خودم زیاد پیگیر فاند نبودم اما تعدادش در مقطع فوق کمه و مثل اینکه فقط هم میتونید از طریق دااد اقدام کنید که اونم باید شرایط ایده آلی داشته باشید
    اگر آلمانی بلدید که اکثر رشته ها شهریه ندارند برای انگلیسی هم برید به سایت دااد و رشتتون رو جستجو کنید اما بدون شهریه تعدادش خیلی کمه اکثرا حداقل 300 یورو شهریه دارند
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

سلام دوستان.این دانشگاه رشته energy engineering and management رو به زبان انگلیسی واسه ارشد ارائه میده و بورس daad هم شاملش میشه.من برق قدرت معدل 16 3تا مقاله isi دارم شانسم واسه فاند چقدره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    TU - Braunschweig مهندسی مکانیک

با سلام
    من لیسانس امیر کبیر با معدل 14.18 گرایش ساخت و تولید
    شرایط پذیرش رشته مکانیک گرایش سیالات و یا ساخت تولید چه جوریه ... معدل؟ مقاله ؟ تحقیقات ؟
    اگر امکانش هست یک توضیح جامع بدید که چه جوری واز کجا باید شروع کرد ؟
    اگر میشه یک توضیحی راجع به آزمایش گاهای و کارگاهای دانشگاه و امکانات آن هم بدهید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan09 نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس امیر کبیر با معدل 14.18 گرایش ساخت و تولید
    شرایط پذیرش رشته مکانیک گرایش سیالات و یا ساخت تولید چه جوریه ... معدل؟ مقاله ؟ تحقیقات ؟
    اگر امکانش هست یک توضیح جامع بدید که چه جوری واز کجا باید شروع کرد ؟
    اگر میشه یک توضیحی راجع به آزمایش گاهای و کارگاهای دانشگاه و امکانات آن هم بدهید
    این دانشگاه هم یکی‌ از بهترین‌ها و کاملترین فرمهای مکانیک رو در فوق ارائه میده...شما عملا بعدز گرفتن پذیرش توی این دانشگاه اونقدر امکان برای انتخاب درس دارید که برای مثال میتونین یک ترکیب فوق‌العاده از سیالات و ساخت و تولید در انتها بخوانید....امکانات این دانشگاه هم عالی‌ هست و عملا جزو بهترین هاست.....برای پذیرش میبایست که از طریق سایت ابتدا اونلاین اقدام کنید و در مرحله بعد مدارک رو پست می‌کنید....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

با سلام
    من مي خواستم براي رشته Production and Operations Management در مقطع ارشد اقدام كنم كه ظاهرا به انگليسي هم تدريس مي شه، ولي توي سايت دانشگاه نوشته اين رشته توسط موسسه Hector School ارائه مي شه. حلا چند تا سوال:
    1- آيا مدرك ما رو اين موسسه صادر مي كنه يا دانشگاه KIT؟
    2- تو قسمت admission requirement نوشته مدرك تافل مي خواد، يعني IELTS قبول نداره؟ اگه داره چند به بالا؟
    3- هزينه تحصيلش 30000 يورو نوشته! يعني چي؟ يه خوده غير منطقي به نظر مياد
    در پايان اطلاعاتي در مورد موسسه Hector School و ارتباطش با دانشگاه مي خواستم .
    ممنون از همكاري شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam27 نمایش پست ها
    با سلام
    من مي خواستم براي رشته Production and Operations Management در مقطع ارشد اقدام كنم كه ظاهرا به انگليسي هم تدريس مي شه، ولي توي سايت دانشگاه نوشته اين رشته توسط موسسه Hector School ارائه مي شه. حلا چند تا سوال:
    1- آيا مدرك ما رو اين موسسه صادر مي كنه يا دانشگاه KIT؟
    2- تو قسمت admission requirement نوشته مدرك تافل مي خواد، يعني IELTS قبول نداره؟ اگه داره چند به بالا؟
    3- هزينه تحصيلش 30000 يورو نوشته! يعني چي؟ يه خوده غير منطقي به نظر مياد
    در پايان اطلاعاتي در مورد موسسه Hector School و ارتباطش با دانشگاه مي خواستم .
    ممنون از همكاري شما
    مدرک رو KIT میده و HECTOR School یه Campus این دانشگاه هستش Campus مدیریت و مهندسی ..... آیلتس هم قبول داره ..... هزینه هم 30000 یورو هستش... هزینه کل دوره مستر
    http://hector.idschools.kit.edu/costs_fees.php
    HECTOR School جدا از KIT نیس...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shygh نمایش پست ها
    مدرک رو KIT میده و HECTOR School یه Campus این دانشگاه هستش Campus مدیریت و مهندسی ..... آیلتس هم قبول داره ..... هزینه هم 30000 یورو هستش... هزینه کل دوره مستر
    http://hector.idschools.kit.edu/costs_fees.php
    HECTOR School جدا از KIT نیس...
    شما خودت اونجا درس مي خوني؟؟ ميشه با كار كردن هزينه 30000 يورو را جبران كرد؟ آخه اين هزينش نسبت به جاهاي ديگه آلمان قابل مقايسه نيست!
    ممنون

Junior Member

سلام
    من الان دانشجوی کارشناسی رشته برق دانشگاه سراسریم
    میخواستم برا phd قدرت برم این دانشگاه
    میخواسم بدونم شهریه داره؟؟؟؟
    چطوری اقدام کنم؟؟؟
    شرایطش چیه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam27 نمایش پست ها
    شما خودت اونجا درس مي خوني؟؟ ميشه با كار كردن هزينه 30000 يورو را جبران كرد؟ آخه اين هزينش نسبت به جاهاي ديگه آلمان قابل مقايسه نيست!
    ممنون
    والا من اونجا درس نمی خونم ولی دوست دارم که بخونم... آره هزینه اش بالاس ولی دانشگاه رنک بالایی هستش به قولی هم حرف اول رو تو مدیریت می زنه.... با کار هم فقط می شه هزینه زندگی و اجاره اینا بدی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

بهشون ايميل زده بودم كه هزينه تحصيل براي دانشجويان خارجي چقدر است، اينو جواب دادن:

General fees to study at KIT are EUR 102,70 per semester and we do not differ between fees for foreigners and Germans.

حلا اين يعني 102 يورو و 70 سنت؟؟؟؟