صفحه 8 از 52 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 511

موضوع: Karlsruher Institut für Technologie

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam27 نمایش پست ها
    بهشون ايميل زده بودم كه هزينه تحصيل براي دانشجويان خارجي چقدر است، اينو جواب دادن:

General fees to study at KIT are EUR 102,70 per semester and we do not differ between fees for foreigners and Germans.

حلا اين يعني 102 يورو و 70 سنت؟؟؟؟
    نه اینطور نیست
    یا شما سوالتون رو بد پرسیدید و یا اینکه اونها بد فهمیدند
    102 یورو تنها هزینه های جانبی دانشگاه هستش
    در کارلسروحه طبق فرمایش یکی از دوستان که قبلا توی این فروم زیاد میومدند و اونجا زندگی میکردند
    ماهیانه با 550 یورو میشه یه زندگی دانشجویی معمولی داشت اما با کمترشم میشه زندگی کرد مثلا 450 یورو
    که در اینصورت باید کلا دور یه چیزایی مثل تفریح و ... رو کاملا خط بکشید و در خرج کردن خیلی محتاط عمل کنید
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

پیش فرض پاسخ : karlsruhe institute of technology دانشگاه کارسروهه (KIT) سؤالات و مباحث مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    نه اینطور نیست
    یا شما سوالتون رو بد پرسیدید و یا اینکه اونها بد فهمیدند
    102 یورو تنها هزینه های جانبی دانشگاه هستش
    در کارلسروحه طبق فرمایش یکی از دوستان که قبلا توی این فروم زیاد میومدند و اونجا زندگی میکردند
    ماهیانه با 550 یورو میشه یه زندگی دانشجویی معمولی داشت اما با کمترشم میشه زندگی کرد مثلا 450 یورو
    که در اینصورت باید کلا دور یه چیزایی مثل تفریح و ... رو کاملا خط بکشید و در خرج کردن خیلی محتاط عمل کنید
    نميدونم، آخه من ميگم احتمال داره اين مبلغ را دانشگاه KIT بگيره و بقيش هم موسسه Hector (آخه رشته مديريت توليد را اين موسسه ارائه ميده) چون توي سايت Hector School كل هزينه هاي تحصيلي دوره مستر و 30 هزار يورو در نظر گرفته. از طرفي يكي از دوستان توي چند پست قبل گفت كه اين موسسه جدا از دانشگاه نيست.من كه واقعا گيج شدم، نمي دونم چي بگم!

Junior Member

خسته نباشین دوستان
    من ترم5 مهندسی مکانیک هستم و زبان آلمانی هم دارم میخونم میخواستم بدونم که میشه واسه ادامه تحصیل توی همین مقطع کارشناسی بیام این دانشگاه؟با این شرط که میخوام واحدهایی که توی ایران پاس کردم رو واسم معادل سازی کنن که دیگه نخوام دوباره بخونمشون...کسی هست که این کار رو کرده باشه یا اینکه خبر داشته باشه از این موضوع؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    TU - Braunschweig مهندسی مکانیک

من پذیرشم از اینجا اومد کسی مکانیک اینجا می خونه ؟ مستر ؟

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

نقل قول نوشته اصلی توسط marjan09 نمایش پست ها
    من پذیرشم از اینجا اومد کسی مکانیک اینجا می خونه ؟ مستر ؟
    سلام مبارک باشه
    اگر امکان داره شرایطتون رو بگید
    من هم قصد دارم امسال برای مکانیک این دانشگاه اقدام کنم
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

دوستان، KIT برای پذیرش کالج حداقل چه مدرکی می خواد ؟ B1 کفایت می کنه؟
    دوستانی که اونجا مکانیک می خونند، راضی هستند؟
    شهریه هاش مثه دارمشتات کمه دیگه؟ اینکه بعضی دوستان اعداد نجومی! برای شهریه گفتند برای لیسانس هم هست یا نه؟
    کلا بنظرتون دارمشتات برای مکانیک بهتره یا KIT؟

Senior Member

بچه ها این دانشگاه کورس های مستر رو به انگلیسی ارائه نمیکنه؟من میخوام واسه برق اپلای کنم ولی دپارتمانش آلمانی نوشته نمیشه انگلیسیش کرد.کسی میتونه لینکی چیزی بزاره ببینم شرایط اپلای چجوریه؟مرسی

Junior Member sorkh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau University of Duisburg-Essen

دوستان سلام
    من مدارکم رو واسه این دانشگاه فرستادم.اما ریز نمرات پیش و دبیرستانم رو بدلیل اینکه نتونستم حاظرکنم،نشد که بفرستم..
    بنظرتون شانس پذیرش دارم هنوز تو KIT؟
    هیچ وقت ، برای هیچ چیز دیر نیست....تو قانون بر خویشتن هستی
    هر روز دعوتی است از ما به زندگی

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    دوستان اطلاعات تکمیلی به تدریج اضافه خواهد شد....از آنجایی که آشنایی نسبتا نزدیکی‌ با این دانشگاه دارم تا جایی‌ که اطلاعات داشته باشم برای پاسخ گویی به سؤالات تون در خدمت خواهم بود.
    سلام دوست عزیز
    من برای رشته ENTECH)Energy Technology) در KIT اپلای کردم و مدارک فرستادم به آدری روی اپلیکیشن فرم
    اما یک ایمیل برام اومده که این دوره برای kic-innoenergy هست و روند اپلیکسشن فرق داره . در ضمن برای نرسیدن به حد نصاب ورودی کورس تابستون ندارند و اکتبر 2013 شروع میشه. شما اطلاعاتی درباره این موضوع دارید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه کاسل

با درود
    من دانشجوی مهندسی عمران هستم و مدرکم رو خرداد 93 میگیرم. معدلم هم 15 هستش. میخواستم بدونم میتونم برای این دانشگاه پذیرش در ارشد عمران بگیرم؟
    دانشگاه سراسری قوچان هستم و در حال یادگیری زبان آلمانی.
    ممنون