صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: گرفتن ویزا برای افراد خانواده

Junior Member

پیش فرض گرفتن ویزا برای افراد خانواده

سلام دوستان عزیز
    1 سوال : کسی اطلاع داره برای گرفتن ویزا برای اعضای خانواده(پدر) چه پروسه ای رو باید طی کرد؟ من همزمان می خوام برای ویزای خودم هم اقدام کنم. خیلی ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاع داره من رو در جریان بذاره.

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزا برای افراد خانواده

بچه ها من هم این سوال رو دارم . اگه بخوام برای ثبت نام در دانشگاه و ورود به سوئد بابامو با خودم ببرم ، میتونم با نامه پذیرش خودم برای بابام هم ویزا بگیرم؟
    مثلا نمیشه بگیم یکی از اعضا واسه اینکه روزای اول خیلی تنها باشیم باهامون بیاد؟
    ....<br />نامه بر باد... نامه بر اب.. نامه های بی جواب<br />به نشون و نام اون که اومد و رفت مثل یه خواب<br />....<br />جه غریبه این دل من

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Uppsala University

اين سوال من هم هست

اما تا اونجا كه من ميدونم به اين راحتي نيست.

حتما يك نفر مقيم اونجا (يه سوئدي) بايد براي پدرتون دعوتنامه بده و ضمانت هم بكنه.

دوستاني كه اطلاع دقيق تر دارن لطفا نظر بدن.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

بچه ها من هم این سوال رو دارم . اگه بخوام برای ثبت نام در دانشگاه و ورود به سوئد بابامو با خودم ببرم ، میتونم با نامه پذیرش خودم برای بابام هم ویزا بگیرم؟
    مثلا نمیشه بگیم یکی از اعضا واسه اینکه روزای اول خیلی تنها باشیم باهامون بیاد؟
    شما تا وقتی خودت ویزای دانشجویی نگیری و اجازه ی اقامت نگیری پدرتون نمی تونن از طریق شما اقدام کنن، اما می تونن تقاضای ویزای توریستی بدن که اون هم فکر می کنم نیاز به دعوت نامه داره (البته باز هم باید بپرسید چون اطلاعات من موثق نیست)...

در مورد جزییات اطلاع زیادی ندارم...
    دوستانی که اونجا هستن بیشتر می تونن کمکتون کنن...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

تا جایی که یادمه ویزای توریستی نیازی به دعوتنامه نداره، در صورتی که بخواید به عنوان بازدید از اقوام به سوئد برید نیاز به دعوتنامه از طرف اونا دارید.
    به نظر میرسه اقوامتون در این حالت باید تقاضای ویزای توریستی بدن!

دو تا سایت زیر در موارد مربوط به ویزا میتونن کمکتون کنند:

http://www.swedenabroad.com/Start____25446.aspx

http://www.migrationsverket.se/engli...eat/index.html

میتونید مستقیما با سفارت هم تماس بگیرید و بپرسید.

«مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

سلام

ببینید این دو موضوع را با هم قاطی نکنید.

1) یک یا چند نفر همرا با شما ویزا بگیرند. که باید بصورت co-applicant درخواست بدن. باید همسر یا فرزند یا پدر یا مادر علیل که نیاز به کمک شما داشته باشند و تا زمانی که شما ویزا دارید آنها هم خواهند داشت.

2)شما برای پدر ، مادر فامیل و...دعوتنامه می فریتید تا به دیدن شما بیایند و این مدت ماکزیمم 3 ماه است. بعد از سه ماه باید تا سه ماه خارج از منطقه شنگن زندگی کنند.
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

ویزای توریستی که همراهمون می خواد بگیره، دعوت نامه شاید نخواد ولی باز باید یه هتلی، توری چیزی باشه که توریست محسوب بشه.
    نمیشه خونه ای که خودمون به عنوان دانشجو می گیریم (البته اگه بتونیم پیدا کنیم و بگیریم!) به طریقی به عنوان مکان اقامتشون باشه؟؟؟
    (آخه بالاخره یه جوری باید بیان که تنها نباشیم :-\)
    A Journey of a Thousands miles Begins with A SINGLE step<br />http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,19693.0.html

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط magic
    ویزای توریستی که همراهمون می خواد بگیره، دعوت نامه شاید نخواد ولی باز باید یه هتلی، توری چیزی باشه که توریست محسوب بشه.
    نمیشه خونه ای که خودمون به عنوان دانشجو می گیریم (البته اگه بتونیم پیدا کنیم و بگیریم!) به طریقی به عنوان مکان اقامتشون باشه؟؟؟
    (آخه بالاخره یه جوری باید بیان که تنها نباشیم :-\)
    به هر حال بهترین راه اقدام برای ویزای توریستی به صورت جداگانه است، که بعید می دونم نیازی به تور و... داشته باشه! بهترین راه زنگ زدن به سفارت هست و مراحل کار را جویا شدن...
    اگر زنگ زدید حتما" مراحل و مدارک مورد نیاز را اینجا قرار دهید...

پ.ن: چرا باید یه جوری بیان که تنها نباشید! مطمئن باشید تنها نخواهید بود و مشکلی نخواهید داشت! ماشاالله می خواین دو سال اونجا تنها باشید و بهتر اینه که از اول تنها برید... (این نظر منه)
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

شما یه نگاهی تو همین فروم بندازی میبینی کلی همشهری و حتی هم رشته ای از همه مدل(دختر و پسر و مجرد و متاهل و تهرانی و شهرستانی) داری. میتونی حتی پروازت رو هم با بقیه هماهنگ کنی تا هیچ نگرانی نداشته باشی.
    real eyes realize real lies

Junior Member

پیش فرض گرفتن ویزا برای افراد خانواده

سلام
    من میخوام از سوئد پذیرش بگیرم ولی نمیدونم شوهرو هم به واسطه من به عنوان همراه میتونه بیاد؟

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)