صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: گرفتن ویزا برای افراد خانواده

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزا برای افراد خانواده

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkp نمایش پست ها
    آیا پس از یه مدت که به عنوان دانشجو در سوئد مشغول به تحصیل هستم می تونم برای پدر یا مادر دعوت نامه بفرستم ؟ یا اینکه این امکان فقط برای مهاجر هاست ؟
    yes,you can.
    I am not in this site anymore.Alireza

Junior Member

كل مراحل گرفتن ويزا برا خانومم چي هست؟بيشتر راجع به حساب بانكي اگر امكانش هست توضيح بديد.ممنون

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.neg نمایش پست ها
    كل مراحل گرفتن ويزا برا خانومم چي هست؟بيشتر راجع به حساب بانكي اگر امكانش هست توضيح بديد.ممنون
    سلام

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post126542
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

من وپارتنرم هر دو پذیرش دانشگاه مالمو گرفتیم . منتها رشته من مستر یک ساله است و پارتنرم مستر2 ساله قبول شده. ما می خواهیم به محض ورود به سوئد در اولین فرصت ازدواج کنیم . آیا بعد از یک سال که درس من تمام شد با توجه به اینکه اعتبار ویزای من تموم میشه, می تونم به واسطه همسر آیندم در سوئد بمانم ???????????????

نقل قول نوشته اصلی توسط rainyman59 نمایش پست ها
    من وپارتنرم هر دو پذیرش دانشگاه مالمو گرفتیم . منتها رشته من مستر یک ساله است و پارتنرم مستر2 ساله قبول شده. ما می خواهیم به محض ورود به سوئد در اولین فرصت ازدواج کنیم . آیا بعد از یک سال که درس من تمام شد با توجه به اینکه اعتبار ویزای من تموم میشه, می تونم به واسطه همسر آیندم در سوئد بمانم ???????????????
    congradulations

بلی شما میتوانید در طی مدت تحصیل همسر تان تقاضای دریافت ویزا کنید.

Junior Member

من پذیرش دانشجویی از سوئد دارم وبرای ویزا اقدام کردم, ولی همسرم در فرانسه است اگر بخواد بیاد سوئد با توجه به اینکه اقامت دانشجویی فرانسه رو داره از چه طریقی و از کجا باید اقدام کنه؟ سوئد , فرانسه, یا از ایران؟لازمه که من co-applicant رو پر کنم؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعات به من بده

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda1359 نمایش پست ها
    من پذیرش دانشجویی از سوئد دارم وبرای ویزا اقدام کردم, ولی همسرم در فرانسه است اگر بخواد بیاد سوئد با توجه به اینکه اقامت دانشجویی فرانسه رو داره از چه طریقی و از کجا باید اقدام کنه؟ سوئد , فرانسه, یا از ایران؟لازمه که من co-applicant رو پر کنم؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعات به من بده
    سلام

شما توضیح ندادید ایشون توریستی می خواد بیاد یا برای تحصیل یا اقامت؟

اگر تورستی بیاد که مشکلی نیست با همون ویزاش میتونه بیاد
    اگر تحصیلی که باید بره سفارت سوئد تو خود سوئد یا تو فرانسه یا تو ایران و اقدام کنه
    و اگر co-applicant هستن باید بیاد ایران با شما اقدام کنه. (این مورد رو از سفارت سوئد تو تهران هم سوال کنید)

موفق باشید
    از میان کسانی که برای دعای باران به بیابان می روند تنها کسانی ایمان دارند که با خود چتر همراه دارند.

*هیچ کجای دنیا وطنم ایران نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Neda1359 نمایش پست ها
    1-در محدوده شینگن میتواند به دیدار شما بیاید.
    2- قانونا ( در عمل !!!!) باید حداکثر 3 ماه در کشور دیگر باشد و میتواند خروج و مجددا وارد کشور شود . ( البته چون در محدوده شینگن چک پاسپورت انجام نمی گیرد پس ....)
    3- اگر ایشان میخواهند ویزای قبلی را باطل و ویزای جدید بعنوان Co-applicant تقاضا نمایند بایستی از سفارتی که شما اقدام نموده اید اقدام نمایند.
    4- چنانچه بخواهند از فرانسه اقدام کنند. پس از دریافت ویزای شما. میتوانند به سفارت سوئد در فرانسه مراجعه و با رفرنس شما فرم co را پر نمایند. بدیهی است بایستی حساب ایشان به اندازه co برای مدت تحصیل شما تمکن مالی را نشان دهد. ( البته دقت نمایند که ویزای قبلی ایشان بایستی باطل گردد.) - پس عملا اقدام در فرانسه دارای مشکل میشود. و تحصیل ایشان در فرانسه.

Junior Member

سلام

من برای شفّاف سازی ساده‌ترین راه دعوت از خانواده رو توضیح میدم ..

هرکسی که اقامت موقت یا دائم یا دانشجویی یا هرچی‌ داره، چون از خانوادش دوره، میتونه از اونها دعوت کنه برای ویزیت .. این فرایند به این شکل پیش میره که اون فرد باید بره "skateverket" و از اونجا یک فرم به نامه "personbevis" بگیره .. موقع تقاضا آفیسر میپرسه برای چی‌ میخواین ؟ شما هم کافیه بگین برای "inbjudan=invitation" .. همونجا فرم رو مهر می‌کنه میده بهتون .. شما یه فرم دیگه هم شخصاً پر می‌کنین (قابل دانلود از سایت "migrationverket") و این مدارک رو به کسی‌ که میخواین دعوت کنین می‌فرستین که همراه بقیهٔ مدارک ویزای توریستی ببره سفارت (که نشون میده واسه دیدن شما میره و شما اونجا مستقررین !!) ..

در این شرایط ویزای خانواده از نوع توریستی، با حداکثر ۳ ماه اعتبار، و مجاز به اقامت در محدودهٔ شنگن خواهد بود .. معمولاً مولتی‌ نمیدن به توریست و این یعنی‌ شما توی مدت ویزا اگر از شنگن خارج بشین دیگه نمیتونین دوباره وارد شین ..
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

1- اگر زن و شوهری هردو نفر اپلای کنن ولی فقط یکی از اونا یعنی فقط مرد یا فقط زن پذیرش بگیرن و بخوان برای ویزا اقدام بکنن ویزای دانشجو و همسرش از طرف دولت سوئد از چه نوعی میشه؟
    2 - حالا من میخوام بدونم اگر نفر دوم در اون سال نتونسته باشه پذیرش بگیره میتونه به امید ادامه تحصیل پس از ورود به سوئد (ورود به همراه همسرش)،در ترم بعد یا سال بعد برای دانشگاه های سوئد اپلای کنه یا باید در طول تحصیل همسرش خانه نشین بشه؟ کلا همسر با این ویزا اجازه تحصیل و کار داره؟

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)