صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 30

موضوع: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار سوم، پس از دو بار Reject شدن

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دبی در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedsoro نمایش پست ها
    دوستان من 2 بار از دوبی ریجکن شدم به فاصله 2 هفته، دفعه اول با همسرم بودم و ددفعه دوم تنها رقتم.دفعه اول که همون آقا آسیایی گفته چرا فقط کالیفرنیا رو گشتی (آخه من 3 تا دانشگاهم کالیفرنیا بود) و ریجکتم کرد و دفعه دوم آقا آمریکایی بود همه چیز در 2 دقیقه اتفاق افتاد و داشت خوب پیش میرفت که یهو گفت به نظر من هم شما واجد شرایط نیستی، البته 2باره میتونی Apply کنی!!!!من کلا شوکه شده بودم.حالا از عشق آباد و ایروان میتنوم وقت بگیرم، ترکیه هم Email زدم، اگر اونجا هم امکانش باشه، فکر میکنید کدوم برم بهتره و امید بیشتری هست.خودم با توجه به شنیده ها و آمار سایت فکر کنم ترکیه اگر بشه بهتر باشه. ولی بین ارمنستان و عشق آباد دوستان اگر نظری دارن بدن ممنون میشم. ضمنا دوستان قبل از اینکه احتمالا سرزنش کنن که آقا چند جا چند جا وقت نگیرین و امکان و از بقیه نگیرین باید بگه که هنوز نگرفتم که فرصت از بقیه گرفته نشه!دارم میپرسم. خواهش میکنم راهنمائی بفرمایید. با تشکر
    دوست عزیز،
    باتوجه به اینکه شما از دوبی ریجکت شدین، من اصلا" عشق آباد رو توصیه نمی کنم. خصوصا" که خودمم از قربانیای اونجا هستم (البته به دوره آقای فادی) در هر حال ایشون هیج دلیلی بهم نگفت و تصور میکنم تنها دلیلش ریجکت 3 سال پیشم از دوبی بود ( این عقیده شخصی من هست البته) اما در کل عشق آباد سفارتی هست نسبت به دوبی کمتر با کیس ابرانی آشنایی داره بنابر این وفتی که ببینین دوبی که ایرونی ها رو بیشتر میشناسه، شما رو 2 بار ریجکت کرده، به احتمال قوی مجدد ریجکتتون خواهد کرد!
    در مورد ارمنستان اطلاعی ندارم، اما توصیه نهاییم آنکارا هستش و فکر می کنم شانستون اونجا بیشر باشه . تو فرون آنکار که بگردید، کم نیستن بچه هایی که با ریجکتی دوبی، ار اونجا گرفته باشن.
    موفق باشین.

Junior Member hadi.shagerdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Purdue University / Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

دوستان من 2 بار از دوبی ریجکن شدم به فاصله 2 هفته، دفعه اول با همسرم بودم و ددفعه دوم تنها رقتم.دفعه اول که همون آقا آسیایی گفته چرا فقط کالیفرنیا رو گشتی (آخه من 3 تا دانشگاهم کالیفرنیا بود) و ریجکتم کرد و دفعه دوم آقا آمریکایی بود همه چیز در 2 دقیقه اتفاق افتاد و داشت خوب پیش میرفت که یهو گفت به نظر من هم شما واجد شرایط نیستی، البته 2باره میتونی Apply کنی!!!!من کلا شوکه شده بودم.حالا از عشق آباد و ایروان میتنوم وقت بگیرم، ترکیه هم Email زدم، اگر اونجا هم امکانش باشه، فکر میکنید کدوم برم بهتره و امید بیشتری هست.خودم با توجه به شنیده ها و آمار سایت فکر کنم ترکیه اگر بشه بهتر باشه. ولی بین ارمنستان و عشق آباد دوستان اگر نظری دارن بدن ممنون میشم. ضمنا دوستان قبل از اینکه احتمالا سرزنش کنن که آقا چند جا چند جا وقت نگیرین و امکان و از بقیه نگیرین باید بگه که هنوز نگرفتم که فرصت از بقیه گرفته نشه!دارم میپرسم. خواهش میکنم راهنمائی بفرمایید. با تشکر
    اولا متاسفم که آفیسرهای دوبی اینجوری شما رو به تکاپو انداختن! بهتر بود که دیگه برای بار دوم دوبی نمی رفتین! ببینید دوست عزیز بودن دوستایی که از تاشکند ریجکت شدن که فول فاند هم بودن ولی اومدن عشق آباد و رفتن تو پروسه کلیرنس! من یک بار ریجکتی رو میدونم ولی دو بار ریجکتی رو اطلاعی ندارم! در کل نظر من هم رو آنکارا هست چون بودن کیس هایی که بعد دو بار ریجکتی رفتن و ویزا گرفتن از آنکارا! حتما به پست های مربوط به تجربیات بچه ها بعد از دو بار ریجکت شدن سر بزنید! در مورد آپشن دوم خوب عشق آباد بهتر و انعطاف پذیر تر در قبال دانشجویان نسبت به ایروان عمل می کنه! این نظر بنده هست و ایشالا که میرین و به راحتی ویزاتون رو میگیرین

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

یکی از بچه ها بود که از دبی ریجکت شده بود اما ارمنستان مالتی گرفت!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط Visible نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    باتوجه به اینکه شما از دوبی ریجکت شدین، من اصلا" عشق آباد رو توصیه نمی کنم. خصوصا" که خودمم از قربانیای اونجا هستم (البته به دوره آقای فادی) در هر حال ایشون هیج دلیلی بهم نگفت و تصور میکنم تنها دلیلش ریجکت 3 سال پیشم از دوبی بود ( این عقیده شخصی من هست البته) اما در کل عشق آباد سفارتی هست نسبت به دوبی کمتر با کیس ابرانی آشنایی داره بنابر این وفتی که ببینین دوبی که ایرونی ها رو بیشتر میشناسه، شما رو 2 بار ریجکت کرده، به احتمال قوی مجدد ریجکتتون خواهد کرد!
    در مورد ارمنستان اطلاعی ندارم، اما توصیه نهاییم آنکارا هستش و فکر می کنم شانستون اونجا بیشر باشه . تو فرون آنکار که بگردید، کم نیستن بچه هایی که با ریجکتی دوبی، ار اونجا گرفته باشن.
    موفق باشین.
    بله آفیسر قبلی عشق آباد (آقای فادی حداد) بچه هایی که قبلا ریجکت شده بودن رو دوباره ریجکت میکرد مخصوصا اونایی که از دبی یا آنکارا ریجکت شده بودن
    اما این آفیسر جدید (خانم مسن) تا حالا کسی رو ریجکت نکرده و بچه هایی که از تاشکند و قبرس ریجکت شده بودن عشق آباد ویزا گرفتن
    سفرنامه عشق آباد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    بله آفیسر قبلی عشق آباد (آقای فادی حداد) بچه هایی که قبلا ریجکت شده بودن رو دوباره ریجکت میکرد مخصوصا اونایی که از دبی یا آنکارا ریجکت شده بودن
    اما این آفیسر جدید (خانم مسن) تا حالا کسی رو ریجکت نکرده و بچه هایی که از تاشکند و قبرس ریجکت شده بودن عشق آباد ویزا گرفتن
    با تشکر از همه دوستان
    واقعا تو این شزایط بودن خیلی سخته!فقط یه موردی که خوندم تو فروم ترکمنستان اینه که این خانم officer هر چند وقت یکبار میره و دوباره بر میگرده برای 16 آگوست فکر میکنید باشه؟یا رفته؟

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

با تشکر از همه دوستان
    واقعا تو این شزایط بودن خیلی سخته!فقط یه موردی که خوندم تو فروم ترکمنستان اینه که این خانم officer هر چند وقت یکبار میره و دوباره بر میگرده برای 16 آگوست فکر میکنید باشه؟یا رفته؟
    الان آفیسر اصلی همون خانم مسن هست اما بعضی روزا یه خانم جوان به جای اون میاد
    اما در کل نگران نباشید هردوشون خوبن و تا حالا دانشجویی رو ریجکت نکردن
    با انرژی مثبت برید ایشالا میگیرید
    سفرنامه عشق آباد

Junior Member

با سلام خدمت همگی دوستانی که تجربه 2 بار ریجکت شدن رو دارم, احساس میکنم که اگر این حرفا رو بزنم یه کم به دوستانی که تو شرایط من هستن کمک میکنه.من این دفعه که رفتم ترکمنستان کلیر شدم و الان که دارم این متن رو مینویسم پاسم رو دادم یکی از دوستان واسه پیک آپ ان شاالله که ویزا رو بهم بدن. ولی لطفا برید و مطالبی رو که در تجربیات ترکمنستان نوشتم رو بخونید. و اینکه نا امید نشید من خودم خیلی نا امید شده بودم و با خودم میگفتم اگه این دفعه نشه دیگه بی خیال میشم ولی با توجه به تجربیاتی که کسب کردم ویزای آمریکا مال کسیه که نا امید نشه و علیرغم ریجکت شدن گیر بده و ویزارو با تمام وجودش بخواد.به امید اینکه همه به خواسته هاشون برسن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

پیش فرض پاسخ : تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار سوم، پس از دو بار Reject شدن

دوستان عزیزم،

ضمن تاید کامل دوستمون Hamedsoro باید بگم منن برای بار 4رم گرفتم (البته در مرحلع کلیرم الان) کل مصاحبم رو هم اینجا نوشتم.
    پس اصلا" نـــــــــــــــــــــــا امیــــــــــــــــــــــ ـــــد نشید.....

Junior Member

سلام من دیروز برای بار 3 ریجکت شدم! پذیرش phd دارم بار اول دبی بار دوم بیروت و دیروز دوباره دبی رد شدم خیلی ناراحتم نمیدونم چرا سفارت با من لج افتاده!
    به نظر شما بیخیال بشم؟ دیگه واقعا هم تحمل استرس ندارم خیلی نا امیدم!

رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط kianee نمایش پست ها
    سلام من دیروز برای بار 3 ریجکت شدم! پذیرش phd دارم بار اول دبی بار دوم بیروت و دیروز دوباره دبی رد شدم خیلی ناراحتم نمیدونم چرا سفارت با من لج افتاده!
    به نظر شما بیخیال بشم؟ دیگه واقعا هم تحمل استرس ندارم خیلی نا امیدم!
    من یه نفر رو میشناسم که 4 بار ریجکت شده بود (سه بار دبی، دفعه چهارم عشق آباد) چون 2 تا از برادراش تو همون شهر بودن و سربازیش هم سپاه بود اما دفعه پنجم (ایروان) ویزا گرفت!!!
    توکلتون به خدا باشه و دوباره اقدام کنید ایشالا میگیرید...
    سفرنامه عشق آباد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین