صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار سوم، پس از دو بار Reject شدن

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه‌ی ویزای آمریکا در دبی در سال ۲۰۱۲

نقل قول نوشته اصلی توسط Sadra نمایش پست ها
    بله آفیسر قبلی عشق آباد (آقای فادی حداد) بچه هایی که قبلا ریجکت شده بودن رو دوباره ریجکت میکرد مخصوصا اونایی که از دبی یا آنکارا ریجکت شده بودن
    اما این آفیسر جدید (خانم مسن) تا حالا کسی رو ریجکت نکرده و بچه هایی که از تاشکند و قبرس ریجکت شده بودن عشق آباد ویزا گرفتن
    صابون این خانم تو اولین مصاحبه به تن من و افراد زیادی خورد روز 25 جون... دوستان دقت کنند و صفحه 41 به بعد تاپیک تجربیات ویزا از سفارت آمریکا در عشق آباد سال 2013 را با دقت بخونند...
    این خانم روز 20 و 25 جون زیاد ریجکت کرده...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات اخذ ویزای دانشجویی برای بار سوم، پس از دو بار Reject شدن

سلام
    من هفته پیش برای بار دوم از ترکمنستان ریجکت شدم خیلی نگرانم نمیدونم کی و کجا دوباره اقدام کنم!!!!!!!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط jadidi نمایش پست ها
    سلام
    من هفته پیش برای بار دوم از ترکمنستان ریجکت شدم خیلی نگرانم نمیدونم کی و کجا دوباره اقدام کنم!!!!!!!!!!
    پیشنهاد من فقط و فقط ترکیه است... مخصوصاً اگر شرایطتتون رو نتونستید تغییر بدید به هیچ وجه ایروان نرید... دوبی هم ریسکه! از ترکیه 4 و 10 بار رد شده هم دیدم که گرفته!
    اگر فاند بتونید جور کنید که تقریباً هر جا حتی عشق آباد هم می تونید برید... اگر فاندتون کامل نبود ارمنستان و ترکیه بهتره چون دیدم دبی و عشق آباد فاند ناقص رد کردند!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام
    سلام
    دوست گرامي شما بايد اطلاعات بيشتري بديد تا بشه شرايطتتون رو بررسي كرد. رشته،سوابق كاري، و خيلي موارد ديگه. همچنين شرايطتون در هر دو باري كه رجكت شديد. وفاصله ي بين دو مراجعه.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام
    در اولین فرصت به این پست مراجعه کنید.
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Junior Member

سلام شرایططتون چی بود؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج و تجربیات مصاحبه ی ویزای آمریکا در عشق آباد - ترکمنستان در سال ۲۰۱۲

سلام من دوبار از آنکار در تابستان 92 و یکبار قبل از عید 93 از ایروان ریجکت شدم به نظر شما دبی برم چون سه هفته دیگه کلاسام شروع میشه؟

Junior Member

سلام به همه دوستان

من برا دكترا رياضي از يه دانشگاه با رنك 500 پذيرش بدون فاند گرفتم. 2 بار در ماه مي و جون در سفارت امريكا در دبي ريجكت شدم . علت هم مال بي اس بود . دفعه اول 600 دلار با نرخ ازاد كم داشتم(در فرم اي 20 پرداخت هزينه به اسم خودم بود) كه منطقي بود ولي بار دوم هم بي اس و هم اي 20 رو به نام پدرم زدم ( كه تعييري ايجاد كرده باشم)و 5000 تا بيش تر از مبلغ اي بيست. بار دوم افيسر پرسيد بي اس رو عوض كردي من هم صادقانه دليلش رو گفتم نكته اي كه فكر ميكنم دليل ريجكتم بود اينه كه در ادامه صحبت هام به افيسرگفتم مبلغ كمبود رو به حساب ريختم.تاريخ افتتاح حساب پدرم برا 2008 هست و بي اس از بانك اقتصاد نوين دوستان ميدونن كه بانك ها فرمت خاص خودشونو دارن و تغيير نميدن! در بي اس نوشته شده بود balance حساب در 2 جون 2014 هست ولي افيسر به من ميگفت بهم نشون بده در 2014 جابه جايي پول تو حساب ( كه مال پدرم بود) رو داشتي هر چي براش توضيح دادم قبول نكرد گفت نمي تونم بهت ويزا بدم .

حالا سوالي كه از دوستان دارم اينه كه

اولا ايراد كار من از نظر شما چيه؟

دوما من دوباره وقت سفارت گرفتم منتها اين بار از انكارا و چه تغييري بايد ايجاد كنم برا گرفتن ويزا؟شانس قبوليم چقدره؟ آيا چون دو بار ريجكت شدم شانس گرفتن ويزا برام كم هست؟

سوما براي اين بار كه ميرم سفارت حدود 2 ماه از تاريخ بي اسم ميگذره اين ميتونه مشكل ساز باشه؟

اگر راهنمايي ديگه اي به نظرتون مياد ممنون ميشم كمكم كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sama26 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من برا دكترا رياضي از يه دانشگاه با رنك 500 پذيرش بدون فاند گرفتم. 2 بار در ماه مي و جون در سفارت امريكا در دبي ريجكت شدم . علت هم مال بي اس بود . دفعه اول 600 دلار با نرخ ازاد كم داشتم(در فرم اي 20 پرداخت هزينه به اسم خودم بود) كه منطقي بود ولي بار دوم هم بي اس و هم اي 20 رو به نام پدرم زدم ( كه تعييري ايجاد كرده باشم)و 5000 تا بيش تر از مبلغ اي بيست. بار دوم افيسر پرسيد بي اس رو عوض كردي من هم صادقانه دليلش رو گفتم نكته اي كه فكر ميكنم دليل ريجكتم بود اينه كه در ادامه صحبت هام به افيسرگفتم مبلغ كمبود رو به حساب ريختم.تاريخ افتتاح حساب پدرم برا 2008 هست و بي اس از بانك اقتصاد نوين دوستان ميدونن كه بانك ها فرمت خاص خودشونو دارن و تغيير نميدن! در بي اس نوشته شده بود balance حساب در 2 جون 2014 هست ولي افيسر به من ميگفت بهم نشون بده در 2014 جابه جايي پول تو حساب ( كه مال پدرم بود) رو داشتي هر چي براش توضيح دادم قبول نكرد گفت نمي تونم بهت ويزا بدم .

حالا سوالي كه از دوستان دارم اينه كه

اولا ايراد كار من از نظر شما چيه؟

دوما من دوباره وقت سفارت گرفتم منتها اين بار از انكارا و چه تغييري بايد ايجاد كنم برا گرفتن ويزا؟شانس قبوليم چقدره؟ آيا چون دو بار ريجكت شدم شانس گرفتن ويزا برام كم هست؟

سوما براي اين بار كه ميرم سفارت حدود 2 ماه از تاريخ بي اسم ميگذره اين ميتونه مشكل ساز باشه؟

اگر راهنمايي ديگه اي به نظرتون مياد ممنون ميشم كمكم كنيد.

به نظرم BS جدید بگیر

ApplyAbroad Guardian
    zebarjadi آواتار ها

پیش فرض بسته شدن موضوع

سلام،

به منظور جلوگیری از ارسالهای نامرتبط و همچنین ساماندهی هر چه بهتر انجمن، این موضوع بسته می شود. لطفاً به این موضوع رجوع کنید.

با تشکر،

خواهشمندم سوال خود را در موضوع مرتبط مطرح کنید. از پاسخ به سوالهای مطرح شده در پیام خصوصی معذورم.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123