صفحه 34 از 34 نخستنخست ... 2425262728293031323334
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 335 , از مجموع 335

موضوع: مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU - مربوط به ناحیه Piemonte (تورین و..)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS . NANOTECHNOLOGY , POLITECNICO DI MILANO/ material eng - shiraz(pahlavi) Bs

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU - مربوط به ناحیه Piemonte (تورین و..)

سلام
    دوستان کسی میدونه ددلاین بورس EDISU واسه دانشجویان دکترا 23th DECEMBER 2014 هست یا نه؟

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU - مربوط به ناحیه Piemonte (تورین و..)

با سلام
    دوستان برای پر کردن application در EDISU برای phd کسی میدونه kind of course رو باید چی انتخاب کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام، طبق اون چيزي كه اينجا گفته شده ، اجاره نامه نيازي به تاييد دادگستري نداره، اما دارالترجمه به من گفته اگر اجاره نامه تاييد نشه، گواهي يورويي هم تاييد نميشه! كسي مي دونه اين درسته يا نه؟

Junior Member

سلام. من شهريورماه از تورين پذيرش گرفتم اما با توجه به نامعلوم بودن شرایط بورس تورین دیگه رفتنم رو کنسل کردم تا سال اينده برای میلان اقدام کنم. فقط از بین بچه هایی که امسال شهریورماه رفتن تورین مشخص شده به چنددرصدشون بورس edisu رسیده؟ همین طور دانشگاه میلان بورس isu چند درصد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید هرچند دیگه امسال از دستم پریده ولی برای سال اینده میخوام بهتر برنامه ریزی کنم. مرسی

Moderator

با سلام
    دوستان عزیز این تاپیک جمع بندی شده لطفا برای اطلاع در مورد بورس به این تاپیک مراجعه فرمایید.

باتشکر
    تیم مدیریتی ایتالیا
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)