صفحه 12 از 34 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 335

موضوع: مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU - مربوط به ناحیه Piemonte (تورین و..)

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU - مربوط به ناحیه Piemonte (تورین و..)

همیشه این سوال برای من بوده این بورس برای ناحیه های خاصه چون اینجا بیشتر صحبت سر تورین و میلان هست ... اگه مثلا از ساپینزا روم پذیرش بگیرم هم می تون از همچین بورسی استفاده کنم؟ یا اینکه به دانشگاه های ناطق خاصی فقط میلان تورین تعلق میگیره ؟...... بعد قضیه براداشتن این بورس تا چه حد جدیه من خودم فقط دانشگاه های ایتالیا رو میخواستن چون واقعا از نظر هزینه کمک باشه برام ... اگه بردارن واسه همه جا رو بر میدارن یعنی هم بورس تورین ادیزو هم بورس میلا ایزو ؟؟؟ یا اینکه ممکنه دانشگاه به دانشگاه فرق کنه ؟مثلا ادیزو رو حذف ککند ولی ایزو بمونه؟؟؟؟

Junior Member Parham66 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU

نقل قول نوشته اصلی توسط e_y نمایش پست ها
    دوستان لطفا نظر بدید...
    ضمنا اجاره نامه ای که بنگاه میده کافیه یا باید شهرداری و اینا هم بره؟؟
    اين سواله خوده من هم هست اما در مورده امسال مثله اين كه ميگن همه چيو محضري خواستن پس اين اجاره نامه هم بايد محضري باشه ، اما من خودم به شخصه اجاره نامه بنگاهي دارم و نميدونم ايا تاييد ميشه يا نه ؟؟؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط naderiparham نمایش پست ها
    اين سواله خوده من هم هست اما در مورده امسال مثله اين كه ميگن همه چيو محضري خواستن پس اين اجاره نامه هم بايد محضري باشه ، اما من خودم به شخصه اجاره نامه بنگاهي دارم و نميدونم ايا تاييد ميشه يا نه ؟؟؟!!!
    اجاره نامه را به سفارت ایتالیا داده نمی شه که محضری باشه اونو می بریم کنسولگری ایران در میلان تایید می کنیم دوستان دیگه همین کارو کردند تازه یکی از دوستان عنوان کرده که اگر متن فارسی رو هم ببریم کنسول ایران در میلان خودشون یک گواهی به ایتالیایی به ما می دن هم درمورد گواهی یورویی هم اجاره نامه . ببینید این همه دانشجو از ایران رفتن ایتالیا و کار همشون درست شده همین شهریور که ما قصد داریم بریم همه چیز قراره تغییر کنه ؟ فکر نکنم . همون مدارک توی pdf را آماده کنید نگران نباشید .

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU - مربوط به ناحیه Piemonte (تورین و..)

اگه میشه یه توضیح خلاصه بدین این بورس چه بورسیه از کجاس؟ چه زمانی باید و به کجا درخواست بدیم؟ بعد پذیرش هم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 81102371 نمایش پست ها
    اگه میشه یه توضیح خلاصه بدین این بورس چه بورسیه از کجاس؟ چه زمانی باید و به کجا درخواست بدیم؟ بعد پذیرش هم میشه؟
    این بورس مخصوص ایالت پیه مونته است و به دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک تورین تعلق می گیره و بعد از پذیرش نهایی در دانشگاه می تونید درخواست بدید .

Junior Member Parham66 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jamejahan نمایش پست ها
    اجاره نامه را به سفارت ایتالیا داده نمی شه که محضری باشه اونو می بریم کنسولگری ایران در میلان تایید می کنیم دوستان دیگه همین کارو کردند تازه یکی از دوستان عنوان کرده که اگر متن فارسی رو هم ببریم کنسول ایران در میلان خودشون یک گواهی به ایتالیایی به ما می دن هم درمورد گواهی یورویی هم اجاره نامه . ببینید این همه دانشجو از ایران رفتن ایتالیا و کار همشون درست شده همین شهریور که ما قصد داریم بریم همه چیز قراره تغییر کنه ؟ فکر نکنم . همون مدارک توی pdf را آماده کنید نگران نباشید .
    اين جواب خود edisu در مورد سوال من كه پرسيده بودم آيا بايد ترجمه بشه يا نه

Dear student,

all documents must be fully transleted.

Best regards.

نقل قول نوشته اصلی توسط naderiparham نمایش پست ها
    اين جواب خود edisu در مورد سوال من كه پرسيده بودم آيا بايد ترجمه بشه يا نه

Dear student,

all documents must be fully transleted.

Best regards.
    بله درسته هر سه مدرک گواهینامه یورویی شناسنامه و اجاره نامه باید به ایتالیایی ترجمه شود .

Junior Member

سلام
    باید مدارک رو سفارت ایتالیا تو تهران تایید کنه؟برای تایید مدارک بورس باید وقت سفارت بگیریم؟کدوم قسمت باید مراجعه کنیم؟هزینش چقدر هست؟اجاره خونه هم باید تایید شه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_um نمایش پست ها
    سلام
    باید مدارک رو سفارت ایتالیا تو تهران تایید کنه؟برای تایید مدارک بورس باید وقت سفارت بگیریم؟کدوم قسمت باید مراجعه کنیم؟هزینش چقدر هست؟اجاره خونه هم باید تایید شه؟
    درود
    درباره این مساله قبلن بحث زیاد شده. قسمت ISU رو ببینید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

نقل قول نوشته اصلی توسط e_y نمایش پست ها
    دوستان این بورس شامل تورینیها هم میشه؟؟
    آخه فقط edisu پی دی اف بورس گذاشته اونم به ایتالیایی.
    مدارک ISU با EDISU یکی هستن ؟ یعنی از هر کدوم باید دو تا داشته باشیم !؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)