صفحه 2 از 34 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 335

موضوع: مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU - مربوط به ناحیه Piemonte (تورین و..)

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_tehran نمایش پست ها
    خب ما نباید چون دانشجو یه دانشگاهیم بیایم تعریف و تمجید کنیم. اینجوری که مسئولین می گفتن احتمالش هست که همین امسال هم بورس حذف شه هم شهریه افزایش پیدا کنه.و اطلاعات کامل تو سایت 1 ماه قبل apply ثبت خواهد شد.من پدرکشتگی با دانشگاه ندارم فقط می گم اگه اینقدر دارین هزینه ها رو بالا می برید!! چرا امکاناتتون اینجوریه چرا استاد economy دانشگاه نمی تونه درست انگیلیسی صحبت کنه.درس درس بده؟ آخرم می اندازه میگه نخوندین دیگه!!! من خواهرم میلانه میگه اصلا شرایط اینجوری نیست اونجا. پول میده مثل من ولی راضیه.
    دوستان با دید خوب فکراشونو بکنن.
    پیروز باشید
    اگه منظورتون تلفظ هست که همه ایتالیایی‌ها این مشکل رو دارن.. من از استادهای خودم کاملن راضی هستم ! واقعن آدم‌های با شخصیت و باسوادی هستن و با تلفظشون هم هیچ مشکلی ندارم و بهشون حق میدم کاملن به دلایلی ! دوستانم تو رشته‌های برق و مکانیک و مخابرات و .. هم این نظر رو داشتن
    دومن اینکه از ادیزو قبلن در این مورد پرسیدم و گفتن که امسال بورس تعلق می‌گیره به همه.. بعد مگه بی‌حساب و کتاب هست که بیان همین امسال شهریه رو افزایش بدن ؟؟؟؟ این دیگه از اون حرف‌ها بود که من مطمئن میشم با دانشگاه پدرکشتگی داری شما
    میلانی هم که اینقد ازش تعریف می‌کنید مطمئن باشین شرایطش خیلی بدتر از تورین هست ! همین امسال یکی از دوستان می‌گفت تو رشتشون درسایی که تو کلاس بهشون میدن با اون درسایی که قبلن تو سایت بود فرق داره ! کللن ایتالیا همینه..
    باز میگم هنوز هم تورین در شرایط کنونی بهترین وضعیت رو داره از هر نظر..
    شما هم موفق باشید :-)
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

بنده نیز با نظر halandoon عزیز موافقم تو این تایپیک بیشتر باید در مورد کمک هزینه ها بحث بشه.در مورد ادیزو هم دانشگاه هیچ کارست سیاست دولت که از امسال می خوان اینطوری کنن و اطلاعات از 2 ماه دیگه قراره تو سایت دانشگاه قرار بگیره که شامل همه دانشگاه ها ی ایتالیا میشه شهریه هم همینطور .خود دوستان در مورد احتمال افزایشش خبر دارن. من خودمم به این مشکل خوردم که 3 واحدم کلا به خاطر مشکلی که واسه استاد پیش اومد جاش درس دیگه دادن. اونم چه درسی و چه استادی.!!!! بحث باشه واسه تایپیک خودش.
    خوشحال میشم از اینکه بتونم دوستان رو راهنمایی کنم
    با ارزوی موفقیت محمد.

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    هاتف جان اگه می‌شه منبع خبرت رو هم بذار، مخصوصاً اگه لینک داری ازش
    اگه در مورد شهریه‌ها و مسائل دیگه هم چیزی معلوم شده حتما بگو و لینک بعضا
    یک عالمه ممنون
    منبعش پروفایل خودم و سایر دوستان تو سایت ادیزو هست.. طبق برنامه‌ریزی قرار بود ۲۹ اکتبر نتایج بورس اعلام بشه که شد ! من بیشتر هدفم این بود که بگم ۲۰۰ یورو کم شده از مبلغ بورس نسبت به سال گذشته !!!
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

چون قبلن صحبت‌هایی راجع به خوابگاه‌ها در تورین شده بود که همشون پر هست و این‌ها ! لازم می‌دونم این نکته رو هم بگم که طی این چند روزه خیلی از دوستان از جمله خود من ایمیلی از ادیزو دریافت کردیم و از امروز رفتیم خوابگاه‌ ! خوابگاه‌های فوق‌لیسانس‌ها هم اتاق تک نفره هست تا اونجایی که من دیدم.. ولی اینم بگم که هنوزم کسایی هستن که تو نوبت هستن و بهشون اتاق نرسیده.. بستگی کامل داره به مقطع تحصیلی و البته شماره ISEE..

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dandan نمایش پست ها
    منظورتون کمک هزینه ISU هست دیگه؟ شرایطتون رو میشه بگید... به جز حقوق اجاره نامه هم داشتید؟ تعداد اعضای خانواده و اینا رو هم اگر لطف کنید بگید ممنون میشم
    نقل قول نوشته اصلی توسط devil_dreamgir نمایش پست ها
    سلام بچه ها

ممنون از راهنمایی های همتون ... من گیجم یه کم ... بالاخره یکی می شه به من بگه کلا از سال دیگه بورس ادیسو هست یا نیست؟
    من اگز بخوام اپلای کنم روی بورس حساب کنم یا نه؟
    منظورم همون اجاره نامه ساختن و ایناس ...
    اگر که جواب مثبته می شه بگید چجوری اجاره نامه بسازیم و فیش حقوقی تهیه کنیم؟
    فیش حقوقی
    گواهی یورویی یه ساله : یکی از فیش‌های حقوقی رو ببرید بانک مرکزی و درخواست گواهی یورویی کنید ! چون هنوز سال ۲۰۱۰ تموم نشده نمی‌تونین برای ۲۰۱۰ درخواست بدین
    شناسنامه کسی که فیش حقوقیش رو می‌دید
    اجاره‌نامه هم که مشخصه چطوری ساخته میشه دیگه !! تو انجمن در این مورد و بقیه موارد قبلن هم بحث زیاد شده..

و ادیزو و ایزو اینکه در مورد سال دیگه فعلن مشخص نیست ولی احتمال اینکه قطع شه هست. شما برای اینکه تصمیم منطقی‌تری بتونی بگیری بنا رو فعلن بر این بزار که داره قطع میشه ! سعی کن در کنار ایتالیا رو جاهای دیگه‌ای هم مطالعه کنی و پذیرش بگیری که بعد پشیمون نشین..

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naviditaly نمایش پست ها
    یه سوال در مورد بورس خود دانشگاه
    آیا اینکه مدرک زبانتو کی‌ بعدی بهشون تو این بورس تأثیری داره؟
    یعنی‌ اگه الان نمره بدی ممکن بورست کنن اما اگه خرداد بدی نکنن؟؟!!
    در مورد ادیسو هم آیا ممکنه با حقوق پایین ولی‌ بدون اجاره نامه قبول کنن که همون تخفیف رو بهت بدن فقط؟یا پول خبگاه رو همونی که از بورس‌ها میگیرن از تو بگیرن،یعنی‌ فقط بهت پول ندن، اما امکانات بورس هارا بدن؟

گرچه اینطور که بوش میاد از سال دیگه ادیسو تعطیل می‌شه کلا
    بورس خود دانشگاه براساس خصوصیات و ویژگی‌های شما تو رشته تحصیلیتون داده میشه ! دیر و زود دادن زبان چه تاثیری داره !!!!!

شما باید محل سکونتت رو نشون بدی ! حالا این یا اجاره نامه هست یا سند خونه ! یکیش رو باید ببری دیگه..
    در مورد تخفیف شهریه که آره ربطی به بورس نداره ولی برای خوابگاه و منسا (رستوران‌های دانشگاه) باید برای خود بورس ادیزو اقدام کنید.

والا ما هم منتظریم ببینیم در نهایت تکلیف بورس سال دیگه چی میشه

Member naviditaly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مخابرات-پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    بورس خود دانشگاه براساس خصوصیات و ویژگی‌های شما تو رشته تحصیلیتون داده میشه ! دیر و زود دادن زبان چه تاثیری داره !!!!!

شما باید محل سکونتت رو نشون بدی ! حالا این یا اجاره نامه هست یا سند خونه ! یکیش رو باید ببری دیگه..
    در مورد تخفیف شهریه که آره ربطی به بورس نداره ولی برای خوابگاه و منسا (رستوران‌های دانشگاه) باید برای خود بورس ادیزو اقدام کنید.

والا ما هم منتظریم ببینیم در نهایت تکلیف بورس سال دیگه چی میشه
    من منظورمو از سوال دوم فکر کنم خوب نرسوندم
    منظورم اینه که اگه نخوام اجاره نامه درست کنم،بر فرض که ادیسو هم باشه واسه ساله دیگه من شانسی نخواهم داشت،اما میگم ممکنه با همین شرایط بگن به تو بورس نمیدیم اما میتونی‌ از همون منسا و تخفیف‌های دیگه استفاده کنی‌
    یعنی‌ یکجور لول پایین از ادیسو

اصلا همچین چیزی دارند؟

درمورد تخفیف بورس دانشگاه روی شهریه هم اگه وجود داره بگید
    یعنی‌ بورس بگیریم دیگه شهریه نمیخواد بدیم؟
    ممنون از شما
    ویرایش توسط naviditaly : December 8th, 2010 در ساعت 03:25 PM

hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_2160 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    می خواستم ببینم کسی آدرس ایمیل بورس ISU دانشگاه پلی تکنیک تورینو داره. اگه هست برام بفرسته لطفا.
    و تا کی وقت داره واسه apply کردن واسه این بورس؟
    با تشکر از همه شما.
    آدرس سایت بورس ادیزو (منطقه تورین):
    http://www.edisu.piemonte.it/cms/index.php

منظورتون برای ترم پاییز سال آینده هست دیگه ؟
    اگه آره که ۸-۹ ماهی مونده..
    ویرایش توسط hatefrad : December 10th, 2010 در ساعت 07:41 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    آدرس سایت بورس ادیزو (منطقه تورین):
    http://www.edisu.piemonte.it/cms/index.php

منظورتون برای ترم پاییز سال آینده هست دیگه ؟
    اگه آره که ۸-۹ ماهی مونده..

مرسی از کمکت دوست عزیز،
    من تازه جواب پذیرشم واسه ph.d دیروز اومده.واسه ترم بهار 2011 هست.یعنی از دو ماه دیگه تقریبا شروع می شه.واسه این ترم تا چه زمانی وقت داره؟ پروسه ی apply واسه این بورسو اگه امکانش هست واسم یکمی توضیح می دین؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza_2160 نمایش پست ها
    مرسی از کمکت دوست عزیز،
    من تازه جواب پذیرشم واسه ph.d دیروز اومده.واسه ترم بهار 2011 هست.یعنی از دو ماه دیگه تقریبا شروع می شه.واسه این ترم تا چه زمانی وقت داره؟ پروسه ی apply واسه این بورسو اگه امکانش هست واسم یکمی توضیح می دین؟
    با تشکر
    سلام
    اول اینکه پزیرشتون رو تبریک میگم .
    دوم ، من این فایل پی دی اف رو از همان سایت که دوستمون hatefrad در پست قبل گذاشته دیدم . به نظر میاد تا ۲۹ دسامبر وقت دارین . جزیات بیشتر رو توی فایل و وب سایت بخونید .
    http://www.edisu.piemonte.it/cms/ima...anieri_eng.pdf

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)