صفحه 7 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 335

موضوع: مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU - مربوط به ناحیه Piemonte (تورین و..)

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

پیش فرض +

نقل قول نوشته اصلی توسط gerard2007 نمایش پست ها
    بچه های تورین اگه موافق باشین یه تاپیک جدید واسه ادیزو باز کنیم تو این تاپیک همش در مورد میلان صحبت میشه فک کنم یه تاپیک تخصصی واسه ادیزو مفید تر باشه.....
    پیشنهاد خوبیه. منتها من خودم تا آخر July نمیتونم (جهت جدا کردن پست‌های قبلی و اینا) ولی حتمن به زودی اینکار رو خواهیم کرد....

در مورد دخترهای خانواده چه جوری نشون بدیم که اونا ازدواج کردن و دیگه تو خانواده ما نیستن شناسنامشونو بدیم ترجمه؟؟؟؟؟؟؟
    تورین که بنا بر اعتماد هست. میری اداره CAF ازت سوال‌های مربوطه رو می‌پرسه; میگی آره یا نه و اون هم مینویسه بدون اینکه مدرکی بخواد. (البته اگه قانونی چیزی عوض نشده باشه تو این یه سال!)

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

بچه های تورین اگه موافق باشین یه تاپیک جدید واسه ادیزو باز کنیم تو این تاپیک همش در مورد میلان صحبت میشه فک کنم یه تاپیک تخصصی واسه ادیزو مفید تر باشه.....
    دقیقا .کاش این کار رو انجام بدین.مرسی

Junior Member

پیش فرض مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU

سلام دوستان، با هماهنگی که با چند تا از بچه ها داشتیم و نیازی که برای ایجاد یک تاپیک مجزا واسه بورس ادیزو حس می شد این تاپیک رو ایجاد کردم به امید اینکه مطالب این تاپیک به هممون کمک کنه...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلات مربوط به بورس EDISU

برای اولین پست هم لینک بروشور اینترنشنال ادیزو رو میزارم واسه دانلود....
    http://www.edisu.piemonte.it/cms/ima...ri_english.pdf

Junior Member

سلام به همه تاپیک جدید مبارک
    یه سوال پدر من 23 سال پیش فوت کرده و شناسنامه باطل شده شون دیگه گم شده و از طرف دیگه برای تایید دادگستری حتما باید باشه! من از دادگستری پرسیدم گفتن میتونی ترجمه انگلیسی بکنی تا ما تاییدش کنیم و هم وزارت خارجه تایید میکنه .. اداره های کف گیر میدن اگه به انگلیسی باشه؟ نظرتون چیه؟

بسیار سپاسگزار از راه اندازی این تاپیک جدید . مدارکی که برای دریافت کمک هزینه به ایتالیا می بریم اینها هستند اگر مورد اضافه تری هست لطفا جمع بندی کنید :

ترجمه ایتالیایی شناسنامه پدر
    ترجمه ایتالیایی گواهی یورویی مربوط به فیش حقوقی
    ترجمه ایتالیایی اجاره نامه

لطفا اگر موارد بیشتری هست بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط JixA نمایش پست ها
    سلام به همه تاپیک جدید مبارک
    یه سوال پدر من 23 سال پیش فوت کرده و شناسنامه باطل شده شون دیگه گم شده و از طرف دیگه برای تایید دادگستری حتما باید باشه! من از دادگستری پرسیدم گفتن میتونی ترجمه انگلیسی بکنی تا ما تاییدش کنیم و هم وزارت خارجه تایید میکنه .. اداره های کف گیر میدن اگه به انگلیسی باشه؟ نظرتون چیه؟
    سلام
    تو فایلی که گذاشتن ذکر شده که باید به ایتالیایی باشه (صفحه 4 ،پایین صفحه)......

Junior Member

آقا ددلاین ما واسه تحویل مدارک 9 سپتامبره درسته؟؟؟؟؟

بله کاملا درسته. کسایی که برای فوق لیسانس، سال اول هست که می خوان اقدام کنن 9 سپتامبر.
    اقایون در مورد اجاره نامه ، تا اونجا که من میدونم نیازی به ترجمه نیست و به ازای همون اجاره نامه محضری کنسول ایران در میلان گواهی صادر می کنه که کار اجاره نامه را می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط meh نمایش پست ها
    بله کاملا درسته. کسایی که برای فوق لیسانس، سال اول هست که می خوان اقدام کنن 9 سپتامبر.
    اقایون در مورد اجاره نامه ، تا اونجا که من میدونم نیازی به ترجمه نیست و به ازای همون اجاره نامه محضری کنسول ایران در میلان گواهی صادر می کنه که کار اجاره نامه را می کنه.
    ببخشید یعنی اجاره نامه ای که از بنگاه گرفتیم باید ببریم دفترخونه محضری کنیم یا نه ؟ اگر اینطوره باید هم صاحب ملک باشه یا فقط مستاجر کافیه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)