صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 64

موضوع: GRE Subject Computer

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : سولات شما و نمونه سوالات GRE Subject test in Computer Science

درود
    اکیداً امتحان دادن توصیه میشه، چون من از دوستام که پرسیدم بحث شرکت کردنش در درجه ی اول اهمیت قرار داره.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdy
    سلام دوستان.

من خیلی سعی کردم اطلاعی راجع به نمرات مطلوب در GRE-Subject پیدا کنم، و یا اینکه چه دانشگاههایی این نمره رو نیاز دارند و یا تاثیر خوبی در پذیرش داره یا نه. چیز زیادی پیدا نکردم. اگر کسی از دوستان چیزی میدونست یا پیدا کرد، ممنون میشم در این تاپیک قرار بدید.

من این دوتا رو پیدا کردم:

SFU: نمره مطلوب رو در سایتشون بالای 90% گفتند ( )

rutgers: میانگین نمرات پذیرفته شده در این دانشگاه 752 هست. البته این برای Master هست، برای PhD چیزی پیدا نکردم.
    If Berkeley is your preferred choice for graduate study, and you believe that you have superior qualifications, then we encourage you to apply. However, you should be aware that admissions are very competitive. Most successful applicants last year had GPAs above 3.7 and GRE quantitative scores above 90%. Many successful Computer Science applicants took the GRE Computer Science Subject test and scored above 90%. For Fall 2008 we had approximately 2500 applicants for about 100 slots.
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

اینم یه سایت خوب با منابع فراوان Thank you Stanford University

http://www-cs-students.stanford.edu/phd/comps/

محمد

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم که این امتحانها کی برگزار میشه؟ الان یکی برای April هست ولی چون خیلی زوده، میخواتم ببینم کسی خبر نداره سازمان سنجش امتحان GRE Subject-Computer science بعد از April کی برگزار می کنه؟

Senior Member emperial آواتار ها

GRE Subject تو کل دنیا فقط سه با در سال برگزار میشه و فقط بصورت Paper یعنی مثل GRE general کامپیوتری نداره. تاریخ هاش هم April وOctober و November هست.

سلام. از دوستانی که تجربه ای دارم تقاضا می کنم به من بگن که آیا اصولاً هرگونه تلاشی برای قبول شدن در رشته ی کامپیوتر - نرم افزار در آمریکا بدون GRE Subject امکان پذیره یا اصلا بی خیال این فکر بشم؟! چون رشتمم در اون مقطع در همون زمان دارم عوض می کنم . مرسی!!!

Junior Member

Hi, It depends to the universities you want to apply, some of them don`t admit the students with no background in Computer Science major, some do encourage students to apply with any background and let them to pass the prerequisites but the point is, the majority of universities STRONGLY RECOMMEND the GRE Subject Test in CS for increasing the chance of admission. The important fact is, you should contact the desired universities and ask them about your concerns

Junior Member

از بچه ها کسایی که این امتحان و دادن , میشه راهنمایی کنن که سیستم چه جوریه و رو چی زوم کنیم بهتره و رو کدوم منابع وقت بزاریم ...
    من آمازون و گشتم ... کتاب خوبی پیدا نکردم ... ریویور ها در موردشون خوب ننوشته بودن ... ممنون میشم اگه کسی جزوه خاصی داره معرفی کنه

Junior Member

من رشتم برقه ... می خام ببینم سطح GRE cs چه جوریه؟
    خیلی سادس (در حد ریاضی جنرال) یا خیلی سخت (در حد وربال) یا ...
    در حد کنکور کامپیوتر خودمونه؟
    1-2 ماه میشه جمش کرد یا ... ؟
    میشه مقایسش کنین با کنکور کامپیوتر خودمون؟(چون فک کنم سر فصلاش مشترکه) ممنون میشم زودتر جواب بدین !

GRE CS نسبت به کنکور کارشناسی ارشد خودمون سوالات فوق العاده استانداردتر و مفهومی تری داره. مهمترین فرقش با کنکور ارشد اینه که سوالاش اصلا حفظی نیست و بیشتر مفهومیه. کسانی که پایه ریاضی قوی داشته باشند تو این آزمون خیلی موفق می شن. بیشتر سوالات از دروس مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی، ساختمان داده، گسسته و نظریه زبانهاست. سیلابسش بیشتر شبیه کنکور ارشد علوم کامپیوتره تا مهندسی کامپیوتر. با اینکه از دروسی مثل گرافیک کامپیوتری، شبکه، کامپایلر و... سوال می یاد ولی سوالاتش اینقدر کلی و باحاله که حتی اگه اصلا این دروس رو نگذرونده باشی می تونی سوالاشو جواب بدی. مثلا تو امتحان ما یه سوال از گرافیک کامپیوتری بود ولی سوالش یه محاسبه جایگشتی ساده بود که با اطلاعات ریاضی گسسته می شد جوابش داد. در کل فاکتور هوش و خلاقیت تو این آزمون به مراتب مهمتر از بلد بودن جزئیات دروسه و این به نظر من خیلی خوبه.
    بهترین منبع هم به نظر من سوالات GRE دوره های قبله که تو همین سایت بچه ها هم سوالات و هم جوابهای تشریحی رو هم گذاشتن.
    موفق باشید.