صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 64

موضوع: GRE Subject Computer

پیش فرض پاسخ : تمام سولات و نمونه سوالات GRE Subject- Computer Science

توی سایت فقط نمونه سوال هستش. برای هر درس چه منابعی رو پیشنهاد می کنید؟ ممنون.

پیش فرض GRE Subject Computer

سلام
    من پست هاي ديگه رو خيلي سريع بررسي كردم ولي جوابي براي سوالم نديدم و تصميم گرفتم در يك مبحث جداگانه اون رو مطرح كنم..ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد

اول اينكه امتحان جي آر اي رشته كامپيوتر توسط خيلي از دانشگاهها توصيه ميشه ولي من دانشگاهي رو نديدم كه اجباري در اين باره داشته باشه .. من تصورم اين بود كه اين امتحان براي كساني هست كه يا تحصيلات undergraduate در رشته اي غير از كامپيوتر (مثلا رياضي و ...) دارن و قصد دارن در رشته كامپيوتر ادامه تحصيل بدن و يا كساني كه معدلشون از حد لازم پايين تر هست...ولي آيا در غير از اين موارد هم به نظر شما ارزش وقت گذاشتن براي اين امتحان هست ... من تازه امتحان تافل و جي آر اي جنرال رو پشت سر گذاشتم و اميدوار بودم امتحان ديگه اي لازم نباشه
    من مدرك كارشناسي ام رو در سال 1385 گرفتم و فوق ليسانسم در رشته آي تي هست يعني در حال حاضر مدت زيادي هست كه از دروس رشته كامپيوتر بدور بودم و متاسفانه الان هم دسترسي به جزوات و كتب و .. ندارم و دقيقا نمي دونم ميتونم به موقع براي اين امتحان آماده بشم يا نه

سوال دوم اينكه من خيلي كلي سرفصل ها امتحان جي آر اي كامپيوتر رو ديدم ولي به طور خلاصه شامل كدوم درس هاي دوره كارشناسي ميشه
    مدارمنطقي و گسسته و نظريه و ساختمان داده البته واضحه كه هست (نمي دونم در چه سطحي البته ) ساير دروس رو ممنون ميشم اضافه كنيد .. به نظرم بايد كلا دروس پايه تو كنكور ارشد باش درسته ؟

سوال آخر ..به غير از منابع موجود در خود سايت ETS ‌..مثلا سايت وبلاگ يا كتاب ديگري براي دانلود رايگان سراغ داريد ...,و از بين كتابهاي مختلفي كه براي خريد (از آمازون و .) وجود داره كدوم به نظر شما بهتره و در مورد كدوم تجربه داريد ..مثلا يكي اش اين كتاب هست
    GRE Computer Science Test By Benjamin Wells

ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : GRE Subject Computer

بله هدف از تست همونی است که گفتید. مباحث حدودا دروس پایه Undergraduate است (و پیدا کردن سطح استاندارد دانش پایه شما)، حواستون باشه در صورتی که CS Subject Test رو می دید حد نمره خیلی بالایی مد نظر دانشگاه هاست (Percentage Score بالای 95 درصد در بعضی مواقع) ، اگه کمتر از 90 بیارید بهتره اصلا ریپورت نکنید چون نقش منفی خواهد داشت!

Junior Member

یعنی اگه سابجکت و امتحان بدیم دیگه لازم نیست جنرال و امتحان بدیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط com2000 نمایش پست ها
    یعنی اگه سابجکت و امتحان بدیم دیگه لازم نیست جنرال و امتحان بدیم؟
    ارتباطی به هم ندارند دوست عزیز. General رو که اکثرا می خوان، Subject رو هم اکثر تاپ ها میگن Recommended.

منم می خوام شروع کنم به خوندن ولی نمی دونم چه درس هایی و چه سرفصل هایی و از رو چه کتاب هایی بخونم
    می شه کسی اگه می دونه زود تر راهنمایی کنه؟؟؟؟

خب از همین دروسی که مطرح شد و توی سابجکت میاد همه سرفصل های اون مد نظر هست یا نه؟؟؟دوستان لینکی چیزی دارن که بگه چه منابعی دقیقا میاد؟از کجا باید ببینیم؟
    از روی چه کتا ب هایی بخونیم؟؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

از دوستان کسی نمونه سوالات مربوط به شبکه و رمزنگاری داره. ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

سلام به همگی. دوستانی که امتحان GRE Computer روز شنبه 1390/8/21 دارن و کارت ورود به جلسه شون رو میگیرن لطف کنن آدرس بزگزاری آزمون رو اعلام کنن. چون من میخام روز امتحان بیام و همونجا کارت ورود به جلسه رو بگیرم.

Junior Member

سلام دوستان اميدورام که حال شما خوب باشه.
    من علاقمندم که در مقطع دکتري در رشته مهندسي عمران ادامه تحصيل بدهم. براي امتحان GRE چه منابعي رو مي بايست مطالعه کنم؟ چه درس هايي و چه سرفصل هايي و از چه کتاب هايي؟ اگر راهنماي بفرماييد ممنون مي شم.