صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 64

موضوع: GRE Subject Computer

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمام سولات و نمونه سوالات GRE Subject- Computer Science

معرفي يک لينک براي امتحان GRE:

http://www.ztc.ir/-/-/456-gre.html

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : تمام سوالات و نمونه سوالات GRE Subject Mathematic

درود

دوستان منابع مورد نیاز برای آزمون GRE Subject Computer در دانلودسنتر کتابخانه فروم قرار داده شده است . لذا دوستانی که تمایل به اشتراک گذاری منابع این آزمون شون رو دارند دریغ نفرمایند .

بی نهایت سپاسگزارم

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Member
    رشته و دانشگاه
    Web Science, USF

سلام
    من رشته ی لیسانسم برق هست و برای ارشد در زمینه ی computer science در امریکا میخوام اپلای کنم .در سایت برخی دانشگاه ها نوشته که باید دروس پایه ای مربوط به کامپبوتر رو پاس کرده باشم . به نظرتون با دادن امتحان GRE subject و کسب نمره ی خوب در اون تا چه حد میتونم این شرط دروس پیش نیاز رو برآورده کنم؟یعنی با این آزمون ثابت کنم که اطلاعات پیش نیاز کافی رو دارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer science - UPM

بچه ها نمره معمولی که از این آزمون میشه گرفت چنده(البته واسه کامپیوتر) ؟ مثلا مثل تافل کاغذی که 550 آوردن ازش کار چندان دشواری نیست واسه این امتحان هم چنین چیزی هست ؟ آخه یه جایی به من گفته باید 70% بیارم ولی من نمیدونم آوردن این نمره خیلی سخته یا نه ؟ خودم یه دور تست زدم ولی چون خیلی از مطالب رو فراموش کردم فایده ای نداشت . می خوام بدونم واسه این امتیاز تقریبا چند ماه درس خوندن بقیه .
    ممنون.

دوستان عزیز, من گرایشم در ارشد معماری کامپیوتر (سخت افزار) هست. آیا من هم برای پذیرش در دانشگاههای آمریکا باید GRE SUBJECT هم علاوه بر GRE GENERAL آزمون بدم؟

Junior Member

GRE subject برای رشته فناوری اطلاعات هم هست؟
    میشه لطفا اطلاعات تکمیلی بدین ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

من اطلاعاتم در زمینه‌ی GRE Subject CS به این شرحه، امیدوارم پاسخگوی سوالاتتون باشه
    (دقت کنید که نظر منه!)

برای هر درس چه منبعی پیشنهاد می‌کنید؟

این سوال زمانی فایده داره که شما می‌خواهید یک سال بکوب بخونید و جبران درس نخوندن(یا استاد بد) در دوران دانشگاه را بکنید. حجم مطالب خیلی خیلی خیلی زیاده و در صورتی که زمان بیشتری ندارید، بهتره که به جزوه‌های درسی کفایت کنید و فقط هر نمونه سوال به دستتون میرسه یا پیدا می‌کنید را سعی کنید حل کنید.

منم می خوام شروع کنم به خوندن ولی نمی دونم چه درس هایی و چه سرفصل هایی و از رو چه کتاب هایی بخونم؟

در سایت ETS دقیقا گفته که سر فصل مطالب از کجاهاست. خداوکیلی سرچ کنید بد نیست.
    http://www.ets.org/gre/subject/about...mputer_science

از دوستان کسی نمونه سوالات مربوط به شبکه و رمزنگاری داره. ممنون میشم کسی بتونه کمک کنه.

مبحث Cryptography به عنوان مطالب متفرقه مطرح شده و شاید یک سوال ازش بیاد! تا به مطالب اصلی تسلط پیدا نکردید وقتتون را الکی با اینها تلف نکنید.
    اگر وقت اضافی دارید، بدانید و آگاه باشید که سوال عجیب غریب نمی‌دن. مثلا در یکسری از نمونه سوال‌هاش که از RSA بود پرسیده بود اگر اگر n,e این باشه، اون یکی چی‌میشه! که اگر یک دور با ریاضیش آشنا باشید حساب کردنش کار سختی نیست. یا مثلا پرسیده بود امن ترین روش کد کردن کدوم گزینه‌هاست؟ یک Course اه امنیت از Coursera پاس کنید حله.

آخه یه جایی به من گفته باید 70% بیارم ولی من نمیدونم آوردن این نمره خیلی سخته یا نه ؟

بستگی به خودتون داره که چقدر درس خونده باشید دوران دانشگاه. یک دانشجوی خوب دانشگاه امیرکبیر راحت می‌تونه 80% بگیره.
    در روایات اومده که بالای 90% شدن عالیه. هرچی بیشتر بهتر. بچه‌های المپیادی معمولا این نمره را خیلی راحت می‌گیرن.

دوستان عزیز, من گرایشم در ارشد معماری کامپیوتر (سخت افزار) هست. آیا من هم برای پذیرش در دانشگاههای آمریکا باید GRE SUBJECT هم علاوه بر GRE GENERAL آزمون بدم؟

این آزمون هیچ‌جا اجباری نیست! حتی مثلا UCLA گفته من اصلا نگاه هم نمی‌کنم!
    گرفتن نمره‌ی بالا برای بچه‌های همون دانشگاه‌ها هم کار ساده‌ای نیست، و بچه‌هایی که خیلی مصمم به رفتن هستن این آزمون را هم میدن، چون کار از محکم کاری عیب نمی‌کنه.
    هرچه اعتبار دانشگاهتون کمتر باشه، من بیشتر دادن این آزمون را پیشنهاد می‌کنم، چون با گرفتن نمره‌ی بالا هم معدلتون معتبر میشه و هم دانشگاهتون اعتبار بیشتری در چشم بقیه از نظر آموزشی پیدا می‌کنه.

GRE subject برای رشته فناوری اطلاعات هم هست؟

خیر.

اگر بازم کسی سوالی داشته بپرسه

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

جهت آگاهی دوستان، سابجکت CS آخرین امتحانش آپریل 2013 هست و دیگه برگزار نمیشه...من هم ثبت نام کرده بودم از قبل.....حالا نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت

سلام دوست عزیز
    شما چه جوری ثبت نام کردید؟ از طریق سنجش یا خود ETS؟ من سایت سنجش رو نگاه می کنم جایی برای ثبت نام نیست؟ هزینه اش چقدر شد؟
    don't forget to smile

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما چه جوری ثبت نام کردید؟ از طریق سنجش یا خود ETS؟ من سایت سنجش رو نگاه می کنم جایی برای ثبت نام نیست؟ هزینه اش چقدر شد؟
    من از خود سایت رجیستر کردم، سنجش و اینا رو نمیدونم -ساکن ایران نیستم- هزینش هم 150 دلاره.