صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 65

موضوع: GPA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

پیش فرض پاسخ : GPA

سلام
    لطفا در مورد این نوشته هم اظهار نظر فرمایید:
    جی پی ای چه ربطی به ترمیک یا کوارتر داره؟
    Converting between quarter and semester systems on a 0.0-4.0 scale

If the last 90 quarter or 60 semester credits span two or more institutions on different academic calendars use the following formulas to convert grades to a single system. Multiply by 1.5 when converting from semesters to quarters and divide by 1.5 when doing the reverse. For example a 4-credit class under a semester system is equivalent to a 6-credit class under a quarter system (4 x 1.5 = 6) and vice versa 6 ÷ 1.5 = 4
    https://www.grad.washington.edu/appl...lpMain.htm#gpa

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Doctor of Philosophy in Business, Massey University, New Zealand

سلام
    ببخشید معدل فوق لیسانس من 18.55 هست
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که GPA من چقدر هست؟

Banned

سلام، بچه ها معدل دیپلم و پیش دانشگاهی را باید از کجا بگیریم؟ آیا در دانشنامه لیسانس قید میشه؟ (من یادم رفته چند بود )
    جایی بهتر از اینجا واسه سوالم پیدا نکردم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    سلام، بچه ها معدل دیپلم و پیش دانشگاهی را باید از کجا بگیریم؟ آیا در دانشنامه لیسانس قید میشه؟ (من یادم رفته چند بود )
    جایی بهتر از اینجا واسه سوالم پیدا نکردم.
    سلام
    نه تو دانشنامه فقط قید میشه که شما فلان رشته رو تموم کردین تو تاریخ ... و ...حتی معدل لیسانس رو هم نمینویسه
    به نظر من بعد گرفتن دانشنامه برین دانشکده دانشگاهتون مدرک موقت دیپلم و پیش رو بگیرین و ببرین مدرسه تا اونا اصل اون دو تا رو بدن بهتون (البته تو موقت هم نوشته ولی خوب احتمالا تو اپلای لازمت بشه به خصوص دیپلم و ترجمش)
    اگر هم الان لازمتون هست باز تو دانشکده باید باشه اونجا میتونی یه کپی ازش بگیری واسه خودت
    الان نگاه کردم تو مدرک دیپلم معدل کل و کتبی نهایی و تو پیش معدل کل و انضباط رو مینویسه
    ویرایش توسط barabari : July 28th, 2013 در ساعت 11:11 AM

Banned

در تبدیل معدل، آیا نمره درس های عمومی را هم باید در نظر گرفت؟ لطفا کسایی که مطمئن هستن نظر بدن.

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    در تبدیل معدل، آیا نمره درس های عمومی را هم باید در نظر گرفت؟ لطفا کسایی که مطمئن هستن نظر بدن.
    ملاک، معدل ثبت شدهء شما در دانش نامه و متعاقبا در گواهی ترجمه رسمی شده ست.
    برای دانشگاه مقصد هم پذیرفته نیست که شما نمره یک سری دروس رو از معدل گیری حذف کنین. پس شما همین معدل رو باید به عنوان GPA عنوان کنید
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-علم و صنعت

سلام
    از دوستان کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه؟ چند تا سوال دارم

1) وقتی تو درسی مردود میشیم فقط نمره مجدد اون درس تو GPA لحاظ میشه یا هر دو نمره مردودی و نمره مجدد؟

2) من برای محاسبه GPA از لینک معرفی شده توسط دانشگاه Washington استفاده کردم: http://www.foreigncredits.com/Resources/GPA-Calculator/

gpa دوره ارشدم میاد 3.81 ولی لیسانسم میاد 2.88!! معدل ارشدم 17.5 و لیسانس 15.02 بود. برا دانشگاهایی که مینیمم GPA 3 میخوان یعنی هیچ راهی نداره که بتونی پذیرش بگیری؟ نظر استاد مهم نیس؟ منظورم اینه که اگه استاد یه دانشجویی رو بخواد دانشگاه بازم به خاطر GPA لیسانسش admission نمیده؟

لطفا راهنمایی کنید. ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط smn_eb نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه؟ چند تا سوال دارم

1) وقتی تو درسی مردود میشیم فقط نمره مجدد اون درس تو GPA لحاظ میشه یا هر دو نمره مردودی و نمره مجدد؟

2) من برای محاسبه GPA از لینک معرفی شده توسط دانشگاه Washington استفاده کردم: http://www.foreigncredits.com/Resources/GPA-Calculator/

gpa دوره ارشدم میاد 3.81 ولی لیسانسم میاد 2.88!! معدل ارشدم 17.5 و لیسانس 15.02 بود. برا دانشگاهایی که مینیمم GPA 3 میخوان یعنی هیچ راهی نداره که بتونی پذیرش بگیری؟ نظر استاد مهم نیس؟ منظورم اینه که اگه استاد یه دانشجویی رو بخواد دانشگاه بازم به خاطر GPA لیسانسش admission نمیده؟

لطفا راهنمایی کنید. ممنون.
    سلام.
    1) اگر در درسی مردود شدید نمره مردودی تو GPA حساب نمیشود بلکه نمره پاسی اون درس لحاظ میشود. پس نگران نباشید
    2) نمره ارشد شما تا حدودی میپشونه نمره لیسانستون رو. نکته که خیلی مهم است اینه که بتونید Recommendation letter خوبی از اساتیدتون بگیرید. این رو من تو خیلی از سایت دانشگاهها دیدم. نگران نباشید.
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

دوستان دانشگاه برای اپلای مستر پایه GPA را 15 اعلام کرده. معدل لیسانس دانشگاه ازاد من 14.85 است والان ترم 3(اخر) ارشددانشگاه تهران هستم که معدل 2 ترم ارشدم 17 شده واین ترم اخری هم انشاالله بالای 17 خواهد بود. به نظرتون میشه جمع معدل لیسانس و 2ترم ارشد را وارد کنم که اون چندصدم کسری پایه معدل جبران بشه یا اینکه مشکل پیش میاد و جداگانه وارد کنم ؟ اصلا ممکنه این چند صدم کسری پوئن منفی باشه و بررسی نکنند واسه پذیرش؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : راهنمايي براي پركردن Online Application Form

نقل قول نوشته اصلی توسط law42 نمایش پست ها
    دوستان دانشگاه برای اپلای مستر پایه GPA را 15 اعلام کرده. معدل لیسانس دانشگاه ازاد من 14.85 است والان ترم 3(اخر) ارشددانشگاه تهران هستم که معدل 2 ترم ارشدم 17 شده واین ترم اخری هم انشاالله بالای 17 خواهد بود. به نظرتون میشه جمع معدل لیسانس و 2ترم ارشد را وارد کنم که اون چندصدم کسری پایه معدل جبران بشه یا اینکه مشکل پیش میاد و جداگانه وارد کنم ؟ اصلا ممکنه این چند صدم کسری پوئن منفی باشه و بررسی نکنند واسه پذیرش؟
    دوست خوب بهتره با دانشگاه مکاتبه کنید عموما عددی که میگن را اجباری می دانند مگر در موارد خاص که رزومه شما بسیار خاص باشد
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)