صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 65

موضوع: GPA

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مواد-امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : GPA

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب
    بنظر من واقع بینانه شما اگه بتونی برای ارشد در یک دانشگاه بدون شهریه پذیرش بگیری انگار بورس کامل گرفتی معدل شما بسیار پایین و از حد نصاب کمتر هست نمره جی ار ای و زبان هم نمی تواند جبران کنند حتی یک مقاله ای اس ای هم ندارید!
    ابنظر من شما به فکر استونی - فنلاند و نروژ دانشگاه های رایگان باشید و یا فوق را در ایران با معدل بالا و چند مقاله ای اس ای درست حسابی تمام و برای دکتری اقدام کنید
    ممنون از پاسختون؟نظرتون راجع به آلمان چیه؟ ضمنا تو آمریکا فاند های غیر از merit-based هم هست پس اونا چی؟

Junior Member

سلام
    توی سایت US News که دوست عزیزمون Emiliano فایلهای مربوط به GPA و رتبه بندی دانشگاه هارو گذاشتن؛ توی تمام موارد، میمینم نمره undergraduate رو ذکر کرده. اگر نمره لیسانس کمتر از مینیمم باشه و نمره فوق بیشتر از میمینم باشه، دانشگاه کدوم رو بررسی میکنه؟
    ممنون.

Junior Member

سلام دوستان .
    یه سوال .
    این عبارت minimum grade point average of 3.0 (on a 4.0 scale) in the student’s undergraduate major یعنی چی در عبارت پایین؟
    A bachelor’s or master’s degree from an accredited college or university, with a minimum grade point average of 3.0 (on a 4.0 scale) in the student’s undergraduate major, documented by an official transcript.
    معدل کل دروس تخصصی؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط drizzyamir نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    یه سوال .
    این عبارت minimum grade point average of 3.0 (on a 4.0 scale) in the student’s undergraduate major یعنی چی در عبارت پایین؟
    A bachelor’s or master’s degree from an accredited college or university, with a minimum grade point average of 3.0 (on a 4.0 scale) in the student’s undergraduate major, documented by an official transcript.
    معدل کل دروس تخصصی؟
    سلام

"معدل کل دوره کارشناسی (ارشد) باید حداقل 3 از 4 یا همون تقریب 15 از 20 باشه... و با ریزنمرات رسمی verify بشه... (یعنی نیاز به ریزنمرات رسمی هم دارند)"

براتون آرزوی موفقیت دارم

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

"معدل کل دوره کارشناسی (ارشد) باید حداقل 3 از 4 یا همون تقریب 15 از 20 باشه... و با ریزنمرات رسمی verify بشه... (یعنی نیاز به ریزنمرات رسمی هم دارند)"

براتون آرزوی موفقیت دارم
    سلام
    طبق این لینک که بچه های همین فروم معرفی کردن واسه ایران 14 به بالا می شه 3 به بالا. نه؟http://www.wes.org/gradeconversionguide/index.asp

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام
    طبق این لینک که بچه های همین فروم معرفی کردن واسه ایران 14 به بالا می شه 3 به بالا. نه؟http://www.wes.org/gradeconversionguide/index.asp
    شما باید تک تک نمرات رو طبق جدول اون لینک تبدیل کنی بعد معدل بگیری نه اینکه معدا 14 رو 3 حساب کنی.

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    شما باید تک تک نمرات رو طبق جدول اون لینک تبدیل کنی بعد معدل بگیری نه اینکه معدا 14 رو 3 حساب کنی.
    تکلیف نمره ی مثلا 15.75 چی می شه؟ یا 13.5؟
    می دونین؟

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    تکلیف نمره ی مثلا 15.75 چی می شه؟ یا 13.5؟
    می دونین؟
    از لینک زیر استفاده کنید تا خود سایت نمرات رو تبدیل کنه براتون:
    http://www.foreigncredits.com/Resources/GPA-Calculator/

اصولش اینه که 16 تا 20 میشه 4، 14 تا 16 میشه 3، 12 تا 14 میشه 2 و 10 تا 12 هم 1 حساب میشه!

Junior Member

http://www.foreigncredits.com/Resources/GPA-Calculator/
    دوستان من با این سایت gpa امو حساب کردم شد 3.49. ایا این سایت محاسباتش دقیق و درسته؟ و به نظرتون این gpa (معدل لیسانس) پایین هست؟

سلام دوستان
    این متن رو از سایت دانشگاه واشینگتن استیت کپی میکنم. منظور از academic year GPA چی هست اینجا؟
    Note that GPA requirements referred to in the scholarship descriptions below refer to the applicant's academic year GPA, not the cumulative gpa

یک سوال دیگه: اینکه میگن فلان GPA نیاز هست، ما که ریزنمرات از 20 رو ترجمه میکنیم و میفرستیم. اونا خودشون حساب میکنن نمره از 4 ما رو؟ یا اینکه فقط ما بگیم از 4 میشه فلان کافیه؟! یا اصلا سیستمشون نمره از 20 رو میشناسه برای ایرانیا؟
    ممنون
    ویرایش توسط LIMITED : December 5th, 2015 در ساعت 01:50 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)