صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: شغل | کاریابی | اجازه کار | مشاغل دانشجویی در سنگاپور

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

پیش فرض شغل | کاریابی | اجازه کار | مشاغل دانشجویی در سنگاپور

سلام.آیا امکانش هست در سنگاپور همراه با تحصیل کار کرد؟ اگه آره حدود درآمد یه دانشجو چقدر می تونه باشه؟ کشورهای دیگه چطور؟ممنون از همه.

پیش فرض پاسخ : کار در کنار نحصیل در سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad
    سلام.آیا امکانش هست در سنگاپور همراه با تحصیل کار کرد؟ اگه آره حدود درآمد یه دانشجو چقدر می تونه باشه؟ کشورهای دیگه چطور؟ممنون از همه.
    کلا هزینه ها بالاست و با کار کردن خیلی درامد باایی نمیشه کسب کرد. چون وقتشو نداخوهید دشت. دقیق یادم نیست که رسما اجازه کار داشتید یا نه، ولی اونجا که به یه Job Center رفته بودم، مسئولش می گفت می تونی کار کنی ولی خب کارهای خدماتی بود که می گفت و درآمد آنچنانی که هزینه هاتونو تامین کنه نداشت. البته چند تا فیلد و تو تخصص خودم اسم برد که اونجا توش خوب کار پیدا می شد، ولی خوب اونا پاره وقت نیستن معمولا و نمیشه به عنوان کار دانشجووی انجام داد.
    ولی اینو هم در نظر داشته باش که هزینه دانشگاه به نسبت رنکینگ های مشابه خوبه.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

سلام

به نظرم می آد یه جایی خوندم یا شنیدم که با ویزای دانشجویی مجموع درآمد شما (بورس + کار ...) نمیتونه از 3000 دلار سنگاپور در ماه بیشتر باشه. یعنی مثلا اگه ماهی 2000 دلار از محل بورس دریافت میکنید با کار اضافه حداکثر 1000 دلار در ماه میتونید درآمد داشته باشید.
    البته ظاهرا اگه از طریق اخذ RA به عنوان محقق درس میخونید دیگه ویزا کاری است نه دانشجویی و در آمد سقف 3000 دلار ندارد. اون موقع پول تحصیل و زندگی رو از حقوق خود می پردازید.

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

من چند تا سوال دارم
    اول اینکه اگه همسرم پذیرش بگیره که به من ویزا می دن مثل بقیه جاها درسته؟
    دو اینکه با این ویزا که مشکل کار نداری؟ یعنی من می تونم فول تایم کار کنم؟

سه اینکه آیا می شه آنلاین دنبال کار گشت؟ می خوام دستم بیاد که چه تخصص های می خوان؟ چه نرم افزارای؟ چی ها برش داره، و همچین چیزای
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ako_1983 نمایش پست ها
    من چند تا سوال دارم
    اول اینکه اگه همسرم پذیرش بگیره که به من ویزا می دن مثل بقیه جاها درسته؟
    دو اینکه با این ویزا که مشکل کار نداری؟ یعنی من می تونم فول تایم کار کنم؟

سه اینکه آیا می شه آنلاین دنبال کار گشت؟ می خوام دستم بیاد که چه تخصص های می خوان؟ چه نرم افزارای؟ چی ها برش داره، و همچین چیزای
    you must come to singapore with visitor pass(visa) after that your husband/wife get student pass then he/she will apply for your visa(social visit pass-long term) but you can't work with this visa.when you will find a job in singapore your employer introduce you for work permit and employment pass to ICA
    there are several kind of work permit and usually iranian can get employment pass or s-pass.sometimes iranian employment pass will reject although they introduced by university and employed as a research staff or postdoc or researcher. it depends on your company and amount of stipend and,...
    Please see this link
    http://www.ica.gov.sg/index.aspx
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

ممنونم نمیا ی عزیزم، پس دو تا نکته می شه برداشت کرد، اول اینکه نمی تونی همزمان برای ویزا اقدام کنی ، باید یکی مون بره واسه اون یکی اقدام کنه، دیگه این که با اونم نمی شه کار کرد،
    در واقع من یادمه یکی از آشنا هامون واسه کانادا پذیرش داشت، واسه شوهرشم اقدام کرد، با هم از ایران رفتن و اونجا همسرش شاغل شد و می گفت تو امریکا نمی تونه همسر کار کنه، اما کانادا می شه، من همچین یادمه، خب اگه این طوریه که شاید باید روی گزینه های دیگه م کار کنم،
    فقط یه سوال؟ می تونن هر دو نفر پذیرش بگیرن و ادامه تحصیل بدن؟ یعنی زن و شوهر که به لحاط قانونی بستگی نزدیک دارن، جدا جدا اقدام کنن و اسه پذیرش از دانشگاه و اونجا درس بخونن؟
    باز سپاس گذارم از تون
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ako_1983 نمایش پست ها
    ممنونم نمیا ی عزیزم، پس دو تا نکته می شه برداشت کرد، اول اینکه نمی تونی همزمان برای ویزا اقدام کنی ، باید یکی مون بره واسه اون یکی اقدام کنه، دیگه این که با اونم نمی شه کار کرد،
    در واقع من یادمه یکی از آشنا هامون واسه کانادا پذیرش داشت، واسه شوهرشم اقدام کرد، با هم از ایران رفتن و اونجا همسرش شاغل شد و می گفت تو امریکا نمی تونه همسر کار کنه، اما کانادا می شه، من همچین یادمه، خب اگه این طوریه که شاید باید روی گزینه های دیگه م کار کنم،
    فقط یه سوال؟ می تونن هر دو نفر پذیرش بگیرن و ادامه تحصیل بدن؟ یعنی زن و شوهر که به لحاط قانونی بستگی نزدیک دارن، جدا جدا اقدام کنن و اسه پذیرش از دانشگاه و اونجا درس بخونن؟
    باز سپاس گذارم از تون
    هر دو نفر می توانند پذیرش بگیرند و ادامه تحصیل بدهند.و مشکلی نیست.ضمنا همسر شما هم با ویزا موقت می تواند بیاید و سپس برای social visit pass -long term اقدام کند.و اگر کار گرفت برای تغییر نوع ویزا عمل نماید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

پیش فرض درآمد ,کاریابی ,اجازه کار و مشاغل دانشجویی در سنگاپور

سلام دوستان.

کسی اینجا از شرایط کار در سنگاپور اطلاع داره؟ آیا به خارجی ها(ایرانی ها) کار میدن؟ و اگه بتونیم اونجا کار پیدا کنیم ویزای کار میدن؟ من فوق لیسانس مکانیک هستم با دو سال سابقه کار.

دوستانی که اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن ممنون

پیش فرض پاسخ : کار در سنگاپور

نقل قول نوشته اصلی توسط shahinsc نمایش پست ها
    سلام دوستان.

کسی اینجا از شرایط کار در سنگاپور اطلاع داره؟ آیا به خارجی ها(ایرانی ها) کار میدن؟ و اگه بتونیم اونجا کار پیدا کنیم ویزای کار میدن؟ من فوق لیسانس مکانیک هستم با دو سال سابقه کار.

دوستانی که اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن ممنون
    سلام
    من یه پیشنهاد کار داشتم از NUS به عنوان Research Assistant که البته به خاطر مشکل سربازی نمی تونم از کشور خارج بشم.
    همچنین یه چیزی قبلاً تو سایت دانشکده کامپیوتر School of Computing دانشگاه NUS خونده بودم که گفته بود کسایی که نمی تونن شهریه دانشگاه رو بدن، باید تعهد بدن بعد از تحصیل 3 سال در سنگاپور کار کنن (یه چیزی مثل وام ولی الان نتونستم لینکش رو پیدا کنم)! میشه به طور ضمنی برداشت کرد که احتمالاً شرایط کار اونجا بد نیست یا حداقل واسه ما اینجوریه.
    دوستانی که الآن سنگاپور هستن میشه لطف کنن راجع به بازار کار در سنگاپور (در کمپانی ها نه در دانشگاه) توضیح بدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    هر دو نفر می توانند پذیرش بگیرند و ادامه تحصیل بدهند.و مشکلی نیست.ضمنا همسر شما هم با ویزا موقت می تواند بیاید و سپس برای social visit pass -long term اقدام کند.و اگر کار گرفت برای تغییر نوع ویزا عمل نماید.
    سلام دوستان

من لیسانس مهندسی صنایع دارم و میخوام پذیرش برای فوق لیسانس مدیریت پروژه از دانشگاه NUS بگیرم. من 36 سال دارم و 11 سال هم تجربه خوب تو پروزه های بزرگ نفتی و نیروگاهی دارم. دارای مدرک PMP هستم و همچنین سرارزیاب جایزه ملی پروژه برتر از طرف انجمن مدیریت پروژه ایران. من معدل لیسانسم پایین بوده و 13 هست، میخواستم بدونم شانسم برای پذیرش خوبه و ایا میتونم بعد اینکه درسم تموم شد ویزا رو تمدید کنم؟چون متاهل هستم و هزینه فوق میشه برای یکسال S$23100 که هزینه های زندگی هم اضافه میشه و ادم بیچاره البته نسبت به استرالیا خیلی باز بهتره.اگر از دوستان کسی میدونه که ایا میشه بعد فارغ التحصیلی ویزا کار گرفت مثل استرالیا و نیوزلند منو راهنمایی کنید چون من هنوز نمیدونم اگر ویزا کار نشه گرفت باید برگشت اومد ایران!!!ااینجوری خیلی ضد حال هست.آیا واقعا تاثیر داره ازدانشگاه خیلی خوب NUS فارغ التحصیل بشی بعدا شانست در مصاحبه شغلی زیاد بشه؟

ممنون
    شروین

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین