صفحه 125 از 170 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط najiyedelha نمایش پست ها
    دوستان سلام
    برای رشته کامپیوتر توی زمینه شبکه وضعیت کار چطور؟ و اینکه آیا کارفرمایان حاضر به گرفتن نیروی خارجی میشوند؟
    ممنون
    اگر کاملا به روز باشید کار هست ولی دست هم زیاده. منظورتون از نیروی خارجی چیه؟ یعنی از ایران به شما پیشنهاد کار بدهند؟

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر کاملا به روز باشید کار هست ولی دست هم زیاده. منظورتون از نیروی خارجی چیه؟ یعنی از ایران به شما پیشنهاد کار بدهند؟
    منظورم اینه که اگهکسی با ویزای توریستی بره آمریکا میتونه کاری پیدا کنه و کارفرمایی اسپانسر بشه.؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط najiyedelha نمایش پست ها
    منظورم اینه که اگهکسی با ویزای توریستی بره آمریکا میتونه کاری پیدا کنه و کارفرمایی اسپانسر بشه.؟
    اگر کارتون اونقدر درست باشه که کارفرمایی اسپانسرتون بشه شدنیه. گرفتن ویزای کار راحت نیست و زمان بره و تایمینگ این پروسه خیلی مهمه. منتهی من نمی دونم باید برای تبدیل ویزا از آمریکا خارج شید یا نه چون ماهیت ویزاتون توریستیه.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

دوستان سلام
    خیلی از صفحات و مطالب خوندم و واقعا از دوستانی که اونطرف هستن و پاسخ های خوبی میدن تشکر میکنم..
    من احتمالا برا ارشد بخوام برم سوییس یا المان ...همینطوری چون دوست دارم با قلب صنعتی اروپاـالمان ـ اشنا باشم بعد اقدام کنم برا امریکا...حالا سوالم اینه که اگه من این چند سال لاتاری شرکت کنم و بگیم برندم شدم
    بعد اوضاع کار کردنم چطور میشه اونجا؟؟؟؟باید بهتر باشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    یه سوال برای گرفتن پست های مدیریتی من دیدم مدیر عامل ای بی ام رشتش برق بوده . پس لزومن پست مدیریتی رو به رشته های مدیریت نمیدن؟ سوال دیگه اینکه برای پیدا کردن کار تو قسمتهای r &d شرکتها به رزومه شخص توجه میکنن یا دانشگاهی که مدرکشو گرفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    دقت کنید سرمایه فقط از راه حقوق کارمندی بدست نمیاد. خیلی مواقع به خصوص در شرکت های High tech بخش محسوس (و اکثر) حقوق ها بر اساس سهام ها هستند و این سهام ها خیلی مواقع بعدا گرون میشن، بطور مثال اپل اگه 75 درصد حقوق شما رو با سهام می داده و شما از سال 2005 اونجا کار می کردید (وقتی هر سهام اپل 10 دلار بود)، الان هرچقدر از اون سهام ها رو که نفروخته باشید ارزششون شده 130 دلار یعنی 13 برابر. یکی از دلایلی که میگن در سیلیکون ولی بهتره در شرکت هایی کار کنید که قدرت پیشرفت بالا دارن نسبت به شرکت های جا افتاده همینه. بطور مثال اگه برگردیم به سال 2005 ، خیلی بهتره شما در اپل کار می کردید تا مایکروسافت چون سهام مایکروسافت در این مدت 2 برابر هم نشده، سهام اپل 13 برابر شده و سهام گوگل هم مثلا 5 برابر. الان معادله تغییر کرده و مشخصا سهام اپل و گوگل هم در 10 سال آینده چنین افزایش هایی نخواهد داشت، ولی خیلی شرکت ها هستند که ممکنه داشته باشند (و برعکسش هم ممکنه ارزش سهام بطور محسوس پایین بیاد).

خیلی مواقع شما که در مثلا سن فرانسیسکو کار می کنید میرید در مناطق دیگه که فکر می کنید رشد قیمت خوبی خواهد داشت خانه می خرید و بعد از رشدش، روی همون خونه وام می گیرید و با پول این وام، هزینه پیش یک خانه خیلی بهتر در سن فرانیسکو رو میدید و با کرایه دادن اون خونه بخشی از بازپرداخت وام ماهیانه این خانه رو هم تامین می کنید.
    من یه بار توی پوزیشنهای شغلی اپل مهندسی پزشکی بیوالکتریک ر. دیدم. این زمینه که اپل توش کار نمیکنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    من یه بار توی پوزیشنهای شغلی اپل مهندسی پزشکی بیوالکتریک ر. دیدم. این زمینه که اپل توش کار نمیکنه؟
    زمینه کاری (و تحقیقاتی) این کمپانی ها بسیار گسترده است. برای مثال این پوزیشن ها ممکنه برای همکاری با شرکت های تولید کننده تجهیزات پزشکی برای هماهنگیشون با سخت افزار و نرم افزارهای اپل باشه یا اضافه کردن امکانات Health & fitness به آیفون و ساعت و خیلی چیزهای دیگه که میتونه مرتبط باشه.

https://developer.apple.com/healthkit

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    یه سوال برای گرفتن پست های مدیریتی من دیدم مدیر عامل ای بی ام رشتش برق بوده . پس لزومن پست مدیریتی رو به رشته های مدیریت نمیدن؟ سوال دیگه اینکه برای پیدا کردن کار تو قسمتهای r &d شرکتها به رزومه شخص توجه میکنن یا دانشگاهی که مدرکشو گرفته؟
    کسی به خود مدرک تحصیلی اصلا اهمیت نمیده. طراح ارشد نرم افزار یکی از شرکتهای بزرگ که من درش کار میکردم دکترای شیمی داشت. البته طبعا کسانی که در دانشگاههای برجسته تحصیل کرده اند معمولا لینکها و بک گراند بهتری دارند.
    کسی که صرفا مدرک مدیریت داشته باشه و بک گراند یا تجربه فنی نداشته باشه خیلی بندرت امکان داره بتونه در شرکتهای فنی سمت مدیریت ارشد یا مدیرعاملی بگیره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

اگر كسي تحصيلات نداشته باشه (مرد) با زنش كه phd پذيرش گرفته بياد آمريكا آيا امكان اينكه اونجا بوتيك بزنه يا هر مغازه اي وجود داره؟ اصلا چه كارهايي مي تونه انجام بده؟ و چقدر سرمايه لازم داره؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار در امریکا (به روایت دوستان ساکن امریکا ) + سوالات ديگر دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط Zerezaee نمایش پست ها
    اگر كسي تحصيلات نداشته باشه (مرد) با زنش كه phd پذيرش گرفته بياد آمريكا آيا امكان اينكه اونجا بوتيك بزنه يا هر مغازه اي وجود داره؟ اصلا چه كارهايي مي تونه انجام بده؟ و چقدر سرمايه لازم داره؟
    اگه گرین کارد دارید هر کاری که بلدید. اگر F-2 میاید که هیچ.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)