صفحه 99 از 170 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

اتقاقا دیروز یه خبری تو تلوزیون شنیدم که اتحادیه اروپا هم قانونی تصویب کرده که تا 2030 (دقیق یادم نیست) 40 تا 50% از نیازشون به انرژی نفت و گاز خاورمیانه و روسیه رو با جایگزینی انرژی های جدید کاهش بدند.
    از بدبختی های مملکت من این است که به ورودی ها توجه میکنند نه خروجی ها. گیریم نفر اول المپیاد ، گیریم نفر اول کنکور ، گیریم شاگرد اول دانشگاه ، گیریم .....نتیجه اش چه بود؟ چرا کسی از نتیجه ها سوال نمیکند ، سوال است برای من!

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

اگه لابی های شرکت های نفتی در آمریکا کمتر بشه انقلابی در زمینه تحقیقات انرژی های جدید و قابل جایگزین صورت می گیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط alamdar_313 نمایش پست ها
    اتقاقا دیروز یه خبری تو تلوزیون شنیدم که اتحادیه اروپا هم قانونی تصویب کرده که تا 2030 (دقیق یادم نیست) 40 تا 50% از نیازشون به انرژی نفت و گاز خاورمیانه و روسیه رو با جایگزینی انرژی های جدید کاهش بدند.
    http://www.euractiv.com/sections/eu-...ts-2030-309462

باید تولید گازهای گلخانه ای در هر کشور 40 درصد کاهش پیدا کنه و تولید انرژی های تجدیدپذیر هم 27 درصد افزایش پیدا کنه. بعد از این نوبت آمریکاست اگه Exxon و امثالش اجازه بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali نمایش پست ها
    انرژی های نو بویژه انرژی خورشیدی در کالیفرنیا بشدت در حال رشد و توسعه هست و جزو یکی از صنایع به شدت رشد کننده در بازار انرژی حساب میشه. هر سال هم سهم بازارش از بازار انرژی داره بیشتر میشه.
    خیلی ممنون از پاسختون.بنده خودم فیلد کاریم در زمینه ی کنترل و مکاترونیک سیستمهای برقی هسش ولی علاقه ی زیادی به کار در زمینه انرژی های نو مثل توربینهای بادی و خورشیدی دارم . با توجه به بازار کار در آمریکا تغییر گرایش از کنترل به انرژی های نو در مقطع فوق منطقی هسش؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار شریف - هوش مصنوعی امیرکبیر

همه صفخات رو خوندم. اولا تشکر میکنم از دوستان که با مشغله زیادی که جتما دارن، باز هم سوالات رو بعضا با جزئیات زیاد جواب میدن.
    ثانیا یه سوالاتی داشتم. شرایط زیر رو در نظر بگیرید
    داشتن گرین کارد +
    داشتن لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه شریف (معدل لیسانس پایین ولی ارشد خوب) در گرایش هوش مصنوعی (Machine learning) +
    تجربه کار همزمان با تحصیل به مدت 5 سال در یک شرکت خصوصی +
    سطح زبان نسبتا خوب

1- با داشتن چنین شرایطی با توجه به این که کانکشن هایی که از راه تحصیل به دست میاد وجود نداره احتمال کار پیدا کردن چه قدر هست؟ ( با در نظر گرفتن کمک هدهانترها و ...)
    2- آیا ممکنه این فرد مجبور شه فرضا یک فوق دیگه هم تو آمریکا بگیره؟ (چنین کاری یک ساله ممکنه؟)
    3- چه کارهایی میتونه رزومه رو قوی تر کنه تا شانس کار پیدا کردن بالا بره؟
    مثلا داشتن چند پروژه اوپن سورس؟
    یا گسترده تر کردن تخصص ها با دنبال کردن تکنولوژی های روز؟
    یا عمیق تر کردن تخصص روی چند تخصص محدود؟
    یا داشتن مدارک زبان با نمره خوب
    یا...؟

4- اگر شرط داشتن گرین کارد حذف بشه(!) با این شرایط چه قدر میشه روی ویزای کار از طریق Job Offer حساب کرد؟ اختمالش خیلی کمه درسته؟
    ویرایش توسط tornadoz : October 29th, 2014 در ساعت 01:57 AM

Junior Member

دوستان به شرط داشتن گرین کارت پیدا کردن شغل در زمینه مهندسی نفت و مهندسی هوافضا چطوره؟؟ چقدر زمان میبره؟؟
    اگر دوستان اطلاعی دارند ممنون میشم کمکم کنن

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط feshin نمایش پست ها
    دوستان به شرط داشتن گرین کارت پیدا کردن شغل در زمینه مهندسی نفت و مهندسی هوافضا چطوره؟؟ چقدر زمان میبره؟؟
    اگر دوستان اطلاعی دارند ممنون میشم کمکم کنن
    نفت بازار کارش خوبه. هوا فضا اگر citizen باشید opening خیلی زیاده خصوصا نظامی. یه خوبی که این دو تا رشته دارن اینه که با خارجی ها خیلی در رقابت نیستید.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

نقل قول نوشته اصلی توسط tornadoz نمایش پست ها
    همه صفخات رو خوندم. اولا تشکر میکنم از دوستان که با مشغله زیادی که جتما دارن، باز هم سوالات رو بعضا با جزئیات زیاد جواب میدن.
    ثانیا یه سوالاتی داشتم. شرایط زیر رو در نظر بگیرید
    داشتن گرین کارد +
    داشتن لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه شریف (معدل لیسانس پایین ولی ارشد خوب) در گرایش هوش مصنوعی (Machine learning) +
    تجربه کار همزمان با تحصیل به مدت 5 سال در یک شرکت خصوصی +
    سطح زبان نسبتا خوب

1- با داشتن چنین شرایطی با توجه به این که کانکشن هایی که از راه تحصیل به دست میاد وجود نداره احتمال کار پیدا کردن چه قدر هست؟ ( با در نظر گرفتن کمک هدهانترها و ...)
    2- آیا ممکنه این فرد مجبور شه فرضا یک فوق دیگه هم تو آمریکا بگیره؟ (چنین کاری یک ساله ممکنه؟)
    3- چه کارهایی میتونه رزومه رو قوی تر کنه تا شانس کار پیدا کردن بالا بره؟
    مثلا داشتن چند پروژه اوپن سورس؟
    یا گسترده تر کردن تخصص ها با دنبال کردن تکنولوژی های روز؟
    یا عمیق تر کردن تخصص روی چند تخصص محدود؟
    یا داشتن مدارک زبان با نمره خوب
    یا...؟

4- اگر شرط داشتن گرین کارد حذف بشه(!) با این شرایط چه قدر میشه روی ویزای کار از طریق Job Offer حساب کرد؟ اختمالش خیلی کمه درسته؟
    job offer از بیرون آمریکا؟
    بدون گرین کارد و با پاس ایرانی که خیلی بعیده مگر کانکشن خیلی خفن داشته باشید.

با گرین باز یه مقدار سخته چون degree از اینجا ندارید، ولی نشدنی نیست. من جای شما باشم یه مستر دوباره میگیرم و تو این مدت هم با محیط آشنا میشم و هم کانکشن ایجاد می کنم. فقط نگو که می خوای دکترا بخونی که من اینجا خودمو حلق آویز می کنم!!!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    نفت بازار کارش خوبه. هوا فضا اگر citizen باشید opening خیلی زیاده خصوصا نظامی. یه خوبی که این دو تا رشته دارن اینه که با خارجی ها خیلی در رقابت نیستید.
    اگر سیتیزن باشید security clearance نمیخواهند؟ درکانادا مثلا سیتیزن بودن بلافاصله به security clearance منجر نمیشود. برای کارهایی در آن رده معمولا باید دهسال در اینجا زندگی کرده باشید و ملیت ایرانی هم ممکنست اصولا تا آخر در چنین مواردی باعث دردسر شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر سیتیزن باشید security clearance نمیخواهند؟ درکانادا مثلا سیتیزن بودن بلافاصله به security clearance منجر نمیشود. برای کارهایی در آن رده معمولا باید دهسال در اینجا زندگی کرده باشید و ملیت ایرانی هم ممکنست اصولا تا آخر در چنین مواردی باعث دردسر شود.
    برای entry level معمولا مشکلی ندارن. ولی به خارجی ها سخت تر promotion می دن و ممکنه از حدی نشه بالاتر رفت. ولی به هر حال job خیلی زیاده تو این جور کارها و پول خوبی هم میدن. مخصوصا شرکتهایی که تو کار تعمیر و نگهداری جنگنده هستن و نیاز شدید به مهندس های سیتیزن دارن. چیزی که تو آمریکا فراوان نیست.
    ملیت ایرانی البته تو این زمینه ها همیشه مشکلات رو مضاعف می کنه.

Junior Member sadishka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط isay_90 نمایش پست ها
    با سلام
    من تازه اپلای کردم و جواب اپلای هام اومده یکی از فاکتور هام برای انتخابشون اینده ی شغلی اون هاست. خوشحال می شم اکه در موردشون راه نماییم کنید.
    1- مکانیک فوق لیسانس دانشگاه اوهایو اسکولار شیپ دانشگاه پس انتخاب گرایش با خودمه
    2- دکترای کینسیولوژی گرایش developmental motor learning که نه زیاد راجبه آینده ی شغلیش می دونم و نه می دونم دقیقآ چی هست ( در این باره هر کمکی بم بکنین راه دوری نمیره)
    3- مکانیک فوق لیسانس دانشگاه جورجیا که در زمینه ی کنترل باید کار کنم.
    از اونجا که قصدم موندنه ممنون می شم آگه کمکم کنید.
    Based on wikipedia, Kinesiology is scientific study of human movement.It is tighly linked with healthcare and phisiotherapy.below is the link:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Kinesiology
    It is surprising that with your engineering background, you got admitted to kinesiology.
    If I were U, I would choose the 3rd option.
    My advisor did his post-doc in kinesiology and currently his research is designing wearable sensor design which basically requires some knowledge about human body.But I don't think any engineer needs that in-depth knowledge of human body.
    Again, I would choose the third one.
    Of coures, funding is the most IMPORTANT FACTOR!!!
    ویرایش توسط sadishka : November 4th, 2014 در ساعت 02:51 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)