صفحه 93 از 170 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

بچه های عزیزم نمیدانم جای این سوال اینجا هست یا نه ولی میخواستم بدونم شرایط کارهای فنی مثل تعمیرات لوازم برقی اونجا چطوره میشه از پس هزینه های جاری زندگی برآمد برای ما برنده لاتاری شدیم ؟

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

سلام. بنده فوق لیسانس مهندسی عمران- سازه دارم. قصد دارم واسه دکترا اداکه بدم.میخواستم بدونم اوضاع کاری واسه بچه های ایرانی فارغ تحصیل دکترای سازه یا زلزله تو آمریکا چطوره؟

دوستان من هم میخواستم بدونم به طور کلی بعد از فارغ تحصیلی از دکترای اقتصاد، شانس کار گیر آوردن تو آمریکا چقدره؟ در مقایسه با دکترای یه رشته فنی مثل برق چطور؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    دوستان من هم میخواستم بدونم به طور کلی بعد از فارغ تحصیلی از دکترای اقتصاد، شانس کار گیر آوردن تو آمریکا چقدره؟ در مقایسه با دکترای یه رشته فنی مثل برق چطور؟
    شانس پایین تره البته باز هم بستگی به تمایل شما به محل کار و ... داره (آکادمیک یا غیرآکادمیک).

من این فروم رو مطالعه کردم خیلی بحث های متفرقه شده بود
    دوستان بیشتر در مورد کارهای دانشگاهی و اینجور چیزا صحبت میکنن

به نظرتون با 150k میشه بیزنسی را انداخت با در امد متوسط؟ 7،8 هزارتا منظورمه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseintajdari نمایش پست ها
    من این فروم رو مطالعه کردم خیلی بحث های متفرقه شده بود
    دوستان بیشتر در مورد کارهای دانشگاهی و اینجور چیزا صحبت میکنن

به نظرتون با 150k میشه بیزنسی را انداخت با در امد متوسط؟ 7،8 هزارتا منظورمه
    بستگی به محل زندگی و نوع بیزنس داره. 150 هزار دلار سرمایه بالایی نیست ولی شدنیه البته اگه محدودیت های قانونی مهاجرت نداشته باشید (با 150 هزار دلار سرمایه ویزای سرمایه گذاری یا گرین کارت نمی گیرید) البته 7-8 هزار دلار درآمد در ماه برای بیزنسی با این سرمایه ساده نیست. 65 درصد بازگشت سرمایه در یک سال خیلی خوشبینانه است.

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    شانس پایین تره البته باز هم بستگی به تمایل شما به محل کار و ... داره (آکادمیک یا غیرآکادمیک).
    خیلی ممنون از پاسختون
    برای رشته Finance یا رشته های نزدیک به اون هم وضعیت مثل رشته اقتصاد هستش؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behjatlagha نمایش پست ها
    بچه های عزیزم نمیدانم جای این سوال اینجا هست یا نه ولی میخواستم بدونم شرایط کارهای فنی مثل تعمیرات لوازم برقی اونجا چطوره میشه از پس هزینه های جاری زندگی برآمد برای ما برنده لاتاری شدیم ؟
    سلام دوست عزیز
    بله این جور کارا متقاضی خیلی زیادی داره و نمایندگی ها یا فروشگاه های که گارانتی مخصوص خودشون دارند با یک دوره کار آموزی کوتاه بهتون کار میدن ، من موقعی که دانشجو بودم یک روز در هفته برای بست بای کار می کردم (البته میدونید که دانشجو اجازه کار نداره!) و تلویزیون هاشون رو تعمیر می کردم ، در آمدش بد نبود برای یک روز ، بسته به میزان کار حقوقم بالا و پایین میشد ولی حدود 1200 تا در ماه میشد دریافتیم ...
    برای شما هم اگر کار های دیگه هم بلد باشید بخصوص وسایل آشپزخونه و جاروبرقی که خرابی هاشون زیاده میتونید درآمد کافی برای زندگی مناسب رو بدست بیارید ، نگران نباشید ...
    موفق باشید
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری
    دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

من بالاخره نفهمیدم واسه مستر مدیریت بازرگانی یا مدیریت اجرایی اوضاع کار چطوره؟
    البته با لیسانس مهندسی
    من شنیده بودم امریکایی ها زیاد تو رشته های مهندسی نمیرن واسه همین تو رشته های مدیریت رقابت زیاد تره
    این درسته؟
    پس چرا میگن واسه فوق مکانیک کار زیاد نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda s نمایش پست ها
    من بالاخره نفهمیدم واسه مستر مدیریت بازرگانی یا مدیریت اجرایی اوضاع کار چطوره؟
    البته با لیسانس مهندسی
    من شنیده بودم امریکایی ها زیاد تو رشته های مهندسی نمیرن واسه همین تو رشته های مدیریت رقابت زیاد تره
    این درسته؟
    پس چرا میگن واسه فوق مکانیک کار زیاد نیست.
    ساده نیست. اینطور نیست که با یک MBA به شما سریعا کار مدیریتی بدن به خصوص وقتی سابقه کار در آمریکا ندارید. عموما کار صحیح تر اینه که بیاید آمریکا و چند سالی کار کنید و بعدش MBA بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)