صفحه 146 از 170 نخستنخست ... 4696136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,451 تا 1,460 , از مجموع 1694

موضوع: اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه ازاد تهران ، رشته مهندسی کامپیوتر

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط archi24 نمایش پست ها
    اینکه بعضی‌ ها نظرشون این هست که با PHD فقط میشه کارهای تحقیقاتی انجام داد و به نسبت مستر کار کمتر هست درسته به نظرتون؟
    و به نظر شما من تحصیلی اپلای کنم و ان شاءالله بتونم فاند بگیرم و بعد برای E2 خانواده اقدام کنم بهتر هستش تا اینکه برای eb2 و یا eb3 خودم اقدام کنم و بیام امریکا و بعد برای E2 پدرم؟

و سوال آخرم اینکه ماکسیمم سرمایه E2 حدود 600 میلیون تومانه؟
    واقعا ممنونم
    خواهش میکنم امیدوارم مفید باشه این مطالب.
    ممکنه خیلی گرفتار تحقیق بشید ولی فاند بهتر میگیرید و کار راحت تر ، دیگه بستگی به رشته تحصیلی شما داره. بنظرم شانس ویزای eb خیلی کمه مثل
    تیری میمونه در تاریکی ! شانس ویزای تحصیلی برای شما و تبدیل اون به H1B یا O بالاست! احتمال موفقیت E2 برای پدر (شامل مادر و فرزندهای زیر ۲۱ سال هم میشه)
    در صورت حضور شما در امریکا بالاست . E2 ماکسیموم سرمایه نداره ولی کمتر از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار دلار نمیشه بیزنس پلن نوشت .
    کار بسیار سخت و پیچیده هست !! خیلی سخته ، روزهایی خواهد امد که وسط کار مهاجرت پشیمون میشید و میگید کاش نمی اومدم ! برنامه ریزی دقیق ،
    صبر و plan و کمی هم شانس برای چاشنی میخواهید! یادتون باشه هزینه زندگی در امریکا بیشتر از ایرانه و درامد خوب داشتن سخت و البته دنیا این جا زیبا تره و آینده دار تر .
    امیدوارم موفق باشید

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعی کار و روش‌های سرمایه‌گذاری به روایت دوستان ساکن آمریکا

فرق doctorate با doctor of philosophy چیه ؟ الببته تو پرانتز هر دو Phd نوشته شده .در استخدام شرکتها دیدم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    فرق doctorate با doctor of philosophy چیه ؟ الببته تو پرانتز هر دو Phd نوشته شده .در استخدام شرکتها دیدم
    هر دو یکی هستند و معنی مدرک دکترا میدهند.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

دوستان اگر کسی بخواد post doc در آمریکا بگیره چه ویزایی باید اقدام کنه؟ بعد از از اون میتونه وورک پرمیت بگیره در آمریکا؟ اصلا سیستمش چه جوریه؟
    ممنون
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    اولی به معنی دکترا است

دومی دکترا فلسفه (نه به معنی رشته خاص)

اولی عام است. دومی خاص است

دکترا به سه دسته تفسیم می شود
    دکترای فلسفی
    دکتری مهندسی
    دکترای آموزشی

دکترای فلسفی می شود PhD
    دکترای مهندسی می شود DEng
    دکترای آموزشی می شود EdD

دکترای که تو ایران هست همان PhD است
    دکترای مهندسی به جای تمرکز بر مقالات و سایر مباحث تئوریک (تخیلی) بر کار عملی (صنعتی) تمرکز دارد
    در دکترای مهندسی از شما کسی انظار مقاله ندارد ولی انظار نمود فیزیکی دارد
    دکترای آموزشی فقط درس پاس کردن است و کلا پروژه چه تئوریک چه عملی ندارد

هدف دکترای آموزشی استاد شدن است اساتیدی که فقط درس می دهند
    هدف دکترای فلسفی کار در دانشگاه است اساتیدی که بیشتر تحقیق می کنند و کمتر درس می دهند
    هدف دکترای مهندسی کار در صنعت است کار در قسمت تحقیق و توسعه واحد های صنعتی

وقتی doctorate نوشته می شود منظور هر سه مورد است. یعنی هر کدام که داشته باشی برایشان فرقی ندارد
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
    اولی به معنی دکترا است

دومی دکترا فلسفه (نه به معنی رشته خاص)
    اولی عام است. دومی خاص است
    دکترا به سه دسته تفسیم می شود
    دکترای فلسفی
    دکتری مهندسی
    دکترای آموزشی

دکترای فلسفی می شود PhD
    دکترای مهندسی می شود DEng
    دکترای آموزشی می شود EdD

دکترای که تو ایران هست همان PhD است
    دکترای مهندسی به جای تمرکز بر مقالات و سایر مباحث تئوریک (تخیلی) بر کار عملی (صنعتی) تمرکز دارد
    در دکترای مهندسی از شما کسی انظار مقاله ندارد ولی انظار نمود فیزیکی دارد
    دکترای آموزشی فقط درس پاس کردن است و کلا پروژه چه تئوریک چه عملی ندارد

هدف دکترای آموزشی استاد شدن است اساتیدی که فقط درس می دهند
    هدف دکترای فلسفی کار در دانشگاه است اساتیدی که بیشتر تحقیق می کنند و کمتر درس می دهند
    هدف دکترای مهندسی کار در صنعت است کار در قسمت تحقیق و توسعه واحد های صنعتی

وقتی doctorate نوشته می شود منظور هر سه مورد است. یعنی هر کدام که داشته باشی برایشان فرقی ندارد
    تقسیم بندی شما صحیح است ولی فقط برای اجتناب از به اشتباه افتادن بعضی دوستان عرض کنم که دوره های دکترای بیشتر دانشگاهها منجمله در رشته های مهندسی همان PhD است و بطور کلی معتبرترین نوع دکترا برای کارهای آکادمیک در همه رشته ها شناخته میشود. دانشگاههای خیلی معدودی DEng ارائه میدهند. من شخصا تا حالا EdD که فقط درس داشته باشد و بدون تز باشد ندیده ام ممکنست لینک بدهید؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی بخواد post doc در آمریکا بگیره چه ویزایی باید اقدام کنه؟ بعد از از اون میتونه وورک پرمیت بگیره در آمریکا؟ اصلا سیستمش چه جوریه؟
    ممنون
    ویزاش عمدتاً J هست ولی H1B هم می تونه باشه. دارنده ی J نمی تونه بیرون دانشگاه کار کنه مگر اینکه کارش در راستای پروژه ای باشه که تو دانشگاه داره روش کار می کنه و باید با اتوریزیشن DHS و مجوز آفیس اینترنشنال دانشگاه باشه. همسر J1 که J2 باشه می تونه ورک پرمیت بگیره. کلاً بهتره تاپیک پست داک و همه چیز در مورد ویزای J رو مطالعه کنید چون ویزای J ریزه کاری و بالا و پایین زیاد داره.
    Never Say Never

Junior Member

سلام وقتتون به خير.
    من كار دوزندگي چرم با دست انجام ميدم و اينجا اساتيدم خيلي از من راضي بودن. چطوري با مدرك فني و حرفه اي كه از اين رشته دارم و سابقه كار دو ساله، براي ويزاي كار اقدام كنم؟ اصلا ميشه با اين مدرك استارت زد؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilia_ نمایش پست ها
    سلام وقتتون به خير.
    من كار دوزندگي چرم با دست انجام ميدم و اينجا اساتيدم خيلي از من راضي بودن. چطوري با مدرك فني و حرفه اي كه از اين رشته دارم و سابقه كار دو ساله، براي ويزاي كار اقدام كنم؟ اصلا ميشه با اين مدرك استارت زد؟
    سلام
    برای ویزای کار باید تو آمریکا یه کارفرما پیدا کنید که شمارو بخواد. ویزای کار یه ویزای تخصصی هست یعنی کارفرمای شما باید دپارتمان کار آمریکا رو قانع کنه که برای نیازش فراخوان داده و مصاحبه هم کرده اما هیچکس تو آمریکا ویژگی، توانایی و تخصصی که شما دارید رو نداشته و می خواد شما رو بگیره. اینکه می شه یا نمی شه یا سخت و آسون بودنش رو خودتون قضاوت کنید. برای اطلاعات بیشتر می تونید به تاپیک ویزای H1B رجوع کنید.
    البته یه شرایط مهاجرت EB3 هم هست که ظاهر جالبی داره و وکلا هم وعده های قشنگی می دن اما ممکنه میلیونها تومن هزینه کنید و به نتیجه هم نرسید. شاید اونم تاپیک داشته باشه.
    ویرایش توسط m_rond : May 28th, 2016 در ساعت 12:00 AM
    Never Say Never

یه سوال ایا برای پیدا کردن کار باید حتما در امریکا مدرک گرفته باشیم یا اگه از کشورهای دیگه مثل کانادا یا اسیای شرقی مدرک داشته باشیم هم امکان کار هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)